Kuidas keelata kiire kasutaja lülitamine Windows 7, 8 või 10 puhul

Kiire kasutaja vahetamine võib olla käepärane, kuid kaasneb ka varjukülgedega. Soovi korral saate selle kõigis Windowsi versioonides keelata.

Kiire kasutaja vahetamine võimaldab kasutajatel arvutisse sisse logida, kui teised kasutajad on endiselt sisse logitud. Kuigi see pakub ilmset eelist, et ei sunnita teisi kasutajaid välja logima enne, kui saate oma kontoga sisse logida, on sellel siiski mõningaid puudusi. Seni, kuni teised kasutajad on sisse logitud, kasutab Windows neile lisaressursse - eriti kui nad on jätnud ressursimahukad rakendused või taustateenused aktiivseks. Kui teised kasutajad on sisse logitud, ei saa te ka arvutit taaskäivitada ega välja lülitada, ilma et peaksite neist välja logima, või võite kaotada kõik salvestamata avatud failid. Kui teie arvutis on mitu kasutajat ja te ei soovi kiiret kasutajavahetust, siis peate lihtsalt Windowsi registris või kohalikus rühmituse redaktoris kiiresti muutma.

Peaksite arvestama, et see häkkimine ei keela kasutaja kiiret vahetamist tehniliselt. Selle asemel peidab see kõik menüü Start, sisselogimisekraani ja tegumihalduri lülitid. Kui kõik kasutajad on oma kasutajakontodelt välja loginud, ei saa nad enam Windowsi liidese kaudu teistele kasutajatele üle minna, mis kõikidel praktilistel eesmärkidel on sama mis funktsiooni keelamine.

Kodukasutajad: keelake kasutaja kiire vahetamine registri muutmisega

Kui teil on Windows Home väljaanne, peate nende muudatuste tegemiseks Windowsi registrit muutma. Saate seda teha ka siis, kui teil on Windows Pro või Enterprise, kuid tunnete end registris töötades mugavamalt kui rühmapoliitika redaktor. (Kui teil on siiski Pro või Enterprise, soovitame kasutada lihtsamat rühmapoliitika redaktorit, nagu on kirjeldatud järgmises jaotises.)

Tavahoiatus: Registriredaktor on võimas tööriist ja selle väärkasutamine võib muuta teie süsteemi ebastabiilseks või isegi mittetoimivaks. See on üsna lihtne häkkimine ja nii kaua, kui järgite juhiseid, ei tohiks teil probleeme olla. See tähendab, et kui te pole sellega kunagi varem töötanud, kaaluge enne alustamist lugeda registriredaktori kasutamist. Ja enne muudatuste tegemist varundage kindlasti register (ja arvuti!).

SEOTUD:Registriredaktori nagu profi kasutamise õppimine

Alustamiseks avage registriredaktor, vajutades nuppu Start ja tippides „regedit”. Registriredaktori avamiseks ja arvutile muudatuste tegemiseks loa andmiseks vajutage sisestusklahvi.

Registriredaktoris liikuge järgmise võtme juurde vasakpoolsel külgribal:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System

Järgmisena loote uue väärtuse Süsteem võti. Paremklõpsake nuppu Süsteem ja valige Uus> DWORD (32-bitine) väärtus. Pange uuele väärtusele nimeks HideFastUserSwitching.

Topeltklõpsake uut PeidaFastUserSwitching väärtus selle omaduste akna avamiseks. Muutke kasti „Väärtusandmed” väärtus 0-st 1-ni ja klõpsake siis nuppu „OK”.

Nüüd saate registriredaktori sulgeda. Peate välja logima kõikidest sisselogitud kasutajakontodest (või taaskäivitama arvuti) ja seejärel uuesti sisse logima soovitud kontodega. Kui olete sisse loginud, saate muudatust testida, avades menüü Start ja veendudes, et teistele kasutajatele ülemineku võimalust enam pole.

Muudatuse tühistamiseks järgige lihtsalt samu samme ja määrake PeidaFastUserSwitchingväärtus tagasi 0-ni või kustutage väärtus täielikult.

Laadige alla meie ühe klõpsuga registrihäkk

Kui te ei soovi ise registrisse sukelduda, oleme loonud kaks allalaaditavat registrihäkki, mida saate kasutada. Üks häkkimine keelab kasutaja kiire vahetamise ja teine ​​lubab selle uuesti, taastades vaikesätte. Mõlemad on lisatud järgmisse ZIP-faili. Topeltklõpsake sellel, mida soovite kasutada, klõpsake viipade kaudu ja taaskäivitage arvuti.

Kiire kasutajate häkkide vahetamine

SEOTUD:Kuidas teha oma Windowsi registrihäkke

Need häkid on tegelikult lihtsalt Süsteemklahv, eemaldatud PeidaFastUserSwitching väärtus, mida me eespool kirjeldasime, ja seejärel eksportiti .REG-faili. "Keela kasutaja kiire vahetamine" häkki käivitamine loob PeidaFastUserSwitchingväärtuseks ja määrab selle väärtuseks 1. Häkkimise „Luba kasutaja kiire vahetamine (vaikimisi)” käivitamine kustutab väärtuse. Ja kui teile meeldib registri kallal askeldada, tasub varuda aega, et õppida, kuidas oma registrit häkkida.

Professionaalsed ja ettevõtte kasutajad: keelake kiire kasutaja vahetamine kohaliku grupipoliitika redaktori abil

SEOTUD:Grupipoliitika redaktori kasutamine arvuti kohandamiseks

Kui kasutate Windows 10 Pro või Enterprise'i, on lihtsaim viis kasutaja kiire vahetamine keelata kohaliku grupipoliitika redaktori abil. See on üsna võimas tööriist, nii et kui te pole seda kunagi varem kasutanud, tasub võtta veidi aega, et õppida, mida see suudab. Kui olete ettevõtte võrgus, tehke kõigile teene ja pöörduge kõigepealt oma administraatori poole. Kui teie tööarvuti on osa domeenist, on tõenäoline, et see on ka osa domeenirühma reeglitest, mis igatahes asendavad kohaliku rühma poliitika.

Windows 10 Pro või Enterprise'is klõpsake nuppu Start, tippige gpedit.msc ja vajutage sisestusklahvi.

Kohaliku rühmapoliitika redaktori vasakpoolsel paanil leidke jaotis Arvuti konfiguratsioon> Haldusmallid> Süsteem> Sisselogimine Paremal leidke seade "Peida sisestuspunktid kasutaja kiireks vahetamiseks" ja topeltklõpsake seda.

Valige avanevas atribuutide aknas valik „Lubatud” ja klõpsake siis nuppu „OK”.

Nüüd saate kohalikust rühmapoliitika redaktorist väljuda. Logige välja kõikidelt kontodelt, kuhu kasutaja on sisse logitud (või taaskäivitage arvuti). Kui olete oma kontole uuesti sisse loginud, testige muudatust, kontrollides, kas kasutajate muutmise valik on teie menüüst Start eemaldatud. Kui soovite mingil ajal uuesti kiiret kasutajavahetust lubada, järgige lihtsalt sama protseduuri ja määrake see valik tagasi Keelatud või Konfigureerimata.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found