Kuidas Samsung Galaxy S20 välja lülitada või taaskäivitada

Erinevalt paljudest teistest Android-telefonidest pole Samsung Galaxy S20 väljalülitamine või taaskäivitamine nii lihtne kui küljenupu all hoidmine. Selle asemel peate nupu ümber tegema või proovima mõnda muud võimalust. Siin on neli viisi telefoni väljalülitamiseks või taaskäivitamiseks.

Avage toitenupp külg- ja helitugevusklahvide abil

Kõige lihtsam on Samsung Galaxy S20 toitenupule pääseda, kui hoiate mitu sekundit korraga all nuppe Külg ja Helitugevus.

Kui kuvatakse toitenupp, puudutage nuppu „Toide väljas” või „Taaskäivita”.

Kui otsustasite oma Galaxy S20 välja lülitada, hoidke külgnuppu mitu sekundit all, kuni näete ekraanil Samsungi logo. Teie telefon käivitub täielikult minuti jooksul.

Programmeerige külgnupu pika vajutusega käitumine ümber

Nagu eespool mainitud, käivitab Galaxy S20 Side nupu allhoidmine karbist välja Bixby, mitte Power Menüü. Küljeklahvi käitumise saate ümber programmeerida, minnes menüüsse Seaded> Lisafunktsioonid> Külgklahv.

Kui olete sisenenud küljeklahvi menüüsse, valige suvand „Power Off Menu”.

Nüüd, kui vajutate pikalt küljenuppu, on teil võimalus "telefon välja lülitada" või "taaskäivitada".

SEOTUD:Samsung Galaxy S20: muutke külgnupp toitenupuks

Kiirpaneeli kaudu pääseb menüüsse Toit

Samsung pakub nutitelefoni kiirpaneelilt ka otseteed toitenupule. Otseteele juurdepääsemiseks pühkige Galaxy S20 ekraani ülaosast alla, et märguandevari alla tõmmata. Sealt valige paremas ülanurgas toiteikoon.

SEOTUD:Samsung Galaxy S20: kiireim viis teatistele juurde pääseda

Nüüd kuvatakse Samsungi menüü Power. Puudutage vastava toimingu sooritamiseks nuppu „Toide välja” või „Taaskäivita”.

Kui otsustasite oma Galaxy S20 välja lülitada, vajutage ja hoidke all nuppu Külg, kuni näete Samsungi logo. Vabastage võti ja oodake 30–60 sekundit, kuni telefon käivitub.

SEOTUD:Kuidas Samsung Galaxy S20 120Hz ekraan sisse lülitada

Kasutage Bixby telefoni väljalülitamiseks või taaskäivitamiseks

Võib-olla ei leia Samsungi sisseehitatud hääleabi Bixby käepärast, kuid saate seda kasutada oma Galaxy S20 väljalülitamiseks ja taaskäivitamiseks.

Alustage Bixby käivitamisega. Kui te pole veel nuppu Külg pikalt vajutanud toimingut uuesti määranud, võite klahvi sekundi jooksul all hoida, kuni näete ekraani ülaosas Bixby ikooni. Teise võimalusena võite rakenduse sahtli avamiseks pühkida avaekraanilt üles ja seejärel selle käivitamiseks valida rakenduse „Bixby”.

Kui häälabiline nüüd teid kuulab (rakenduse käivitamisel peate võib-olla puudutama vasakus alanurgas olevat Bixby ikooni), võite nüüd paluda tal telefon välja lülitada või taaskäivitada, öeldes „Lülita mu telefon välja”. või „Taaskäivitage mu telefon.”

Bixby kinnitab, et soovite oma Galaxy S20 välja lülitada või taaskäivitada. Puudutage vastuse hääletamiseks vastavat nuppu või vajutage uuesti Bixby nuppu.

Teie nutitelefon lülitatakse nüüd välja või taaskäivitub. Hoidke külgnuppu all, kuni Samsungi sisselülitamiseks kuvatakse Samsungi logo.

SEOTUD:Parimad ümbrised teie Samsung Galaxy S20, S20 + ja S20 Ultra 5G jaoks


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found