Kas näete, kes vaatas teie Twitteri profiili?

On loomulik vaist mõelda, kes vaatavad teie Twitteri profiili ja teie säutse, kuid kuigi paljud teenused väidavad, et pakuvad seda funktsiooni, pole see tõesti võimalik.

Brauseri laiendused ja teenused on võltsitud

Nagu Facebooki puhul, on ka hõlpsasti võimalik leida brauserilaiendeid, mis väidetavalt annavad teile teada, kes on teie Twitteri profiili vaadanud. Soovitame brauserilaiendite installimist ettevaatlikult ettevõtetelt, mida te ei usalda, ja enamik laiendusi, mis neid funktsioone pakuvad, ei pärine suurtelt usaldusväärsetelt ettevõtetelt. Lisaks ei tööta isegi need laiendused, mis pole otsesed petuskeemid, kui üritate lihtsalt oma andmeid varastada, nii nagu loodate. Selle asemel teavitavad nad teid ainult siis, kui keegi teine, kellel on ka laiendus installitud, külastab teie Twitteri profiili.

SEOTUD:Kas on võimalik näha, kes on teie Facebooki profiili vaadanud?

Ehkki see tundub olevat huvitav, tähendab see, et laiendus jälgib kõiki teie külastatud saite juhul kui külastate kellegi profiili, kellel on laiendus ka installitud. Ma ei ole sinus kindel, kuid kindlasti ei arva ma, et laienduse pakkumine kõigi minu sirvimisandmetega oleks hea kompromiss, et sellest teavitataks, kui keegi teine, kes sama laiendust kasutab, minu profiili vaatab.

Seal on ka mõned kolmanda osapoole teenused, mis pole brauserilaiendid, kuid nad müüvad siiski üle, mida nad saavad teha. Need teenused ühendatakse kõik Twitteri API-ga ja võivad tõepoolest teha selliseid asju nagu teavitada teid järgija hankimisel või kaotamisel või kui keegi teid mainib. Kuid see pole peaaegu sama, kui öelda teile, kes teie profiili või konkreetset piiksumist vaatab. Paremad kaasamise jälgimisteenused nagu Crowdfire ei müü üle, mida nad saavad teha.

Twitter Analytics võib anda teile veidi teavet, kuid mitte midagi konkreetset

Erinevalt Facebookist on tegelikult võimalus saada teavet selle kohta, kui palju inimesi teie profiili või teie säutse vaatab. Minge Twitteri analüüsilehele ja logige sisse oma Twitteri kontoga. Näete midagi sellist.

Näete, et viimase 28 päeva jooksul olen tweetinud 52 korda. Kokku on minu säutse näinud 28 100 inimest. Minu profiili on külastanud 758 inimest ja mind on mainitud 60 korda. Minu selle kuu peamist säutsu nägi 910 inimest.

Kui klõpsate lehel „Tweets“, saate iga päev tweet-by-tweet üksikasjaliku ülevaate sellest, kui palju inimesi teie säutse nägi ja nendega tegeles.

Sarnaselt näitab leht „Vaatajaskonnad” laialdasi demograafilisi andmeid inimeste kohta, kes teid jälgivad või teie säutse näevad. Näete selliseid asju nagu nende päritolu, sugu, millest nad Twitteris teatasid, ja nende keel.

Kuigi see kõik on huvitav kraam - ja mõnevõrra kasulik, kui proovite luua brändi või saada tegevusest laia ülevaadet, pole sellest peaaegu mingit kasu, kui proovite välja selgitada, kas teie armastus või ülemus kontrollib teie Twitteri konto.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found