Kuidas oma Amazoni konto kustutada

Amazoni konto kustutamine on ainus viis ostuajaloo täielikuks kustutamiseks. Kui soovite oma konto lõplikult kustutada, toimige järgmiselt.

Mida peate teadma

Teie Amazoni kontot jagatakse Amazoni veebisaitidel, nii et kui selle kustutate, kaotate juurdepääsu Amazon.com-ile, samuti rahvusvahelistele poodidele nagu Amazon.co.uk ja Amazoni omandis olevatele saitidele nagu Audible.com. Te ei saa sisse logida ühele veebisaidile, mille jaoks kasutate oma Amazoni kontot. Samuti suletakse teie Amazon Paymentsi konto.

Te kaotate juurdepääsu põhimõtteliselt kõigele. Kõik avatud tellimused tühistatakse, tellimused nagu Amazon Prime lõpevad kohe ja kaotate oma kontol kogu Amazoni kinkekaardi saldo. Te ei saa ostetud tooteid tagastamise või asendamise eest tagastada. Teie ostetud digitaalne sisu kaob ja te ei saa uuesti alla laadida Kindle'i raamatuid, Amazoni videoid, muusikat, digitaalset tarkvara ja mänge ning mis tahes muud digitaalset sisu, mis teile võib kuuluda.

Amazon kustutab ka teie konto ostuajaloo ja kliendiandmed, seega kustutatakse ka kõik Amazoni veebisaidile üles laaditud arvustused, arutelupostitused ja fotod.

SEOTUD:Kuidas arhiivida ja paremini hallata oma Amazoni tellimusi

Konto sulgemine ja uue loomine on ainus viis Amazoni ostuajaloo kustutamiseks. Kuid võite mõned oma tellimused "arhiivida", et need oleksid varasemate ostude loendis vähem nähtavad.

See on ebatavaline samm. Teil pole vaja oma kontot sulgeda, kui soovite lihtsalt Amazon Prime'i tühistada, oma e-posti aadressi muuta või makseviisi eemaldada. Seda kõike saate teha ilma kontot sulgemata. Kuid kui te tõesti tahate, peate tegema järgmist.

Kuidas oma Amazon konto sulgeda alates 2020. aastast

Uuenda: Amazon on oma veebisaiti muutnud alates selle artikli algsest kirjutamisest. Soovitame pöörduda Amazoni poole veebivestluse kaudu või helistada Amazoni klienditeenindusele numbril 888-280-4331. Paluge klienditeenindajal teie eest teie konto sulgeda.

Oleme kuulnud lugejatelt, kes on oma konto edukaks sulgemiseks kasutanud nii vestlusfunktsiooni kui ka telefoninumbrit.

Vana viis konto sulgemiseks

Konto sulgemiseks peate võtma ühendust Amazoni klienditoega, kuid Amazon pakub selleks sujuvat protsessi. (Uuenda: Amazon on selle valiku oma veebisaidilt eemaldanud.)

Alustamiseks külastage Amazoni veebisaidil lehte Võtke meiega ühendust. Logige sisse Amazoni kontoga, mille soovite sulgeda.

Klõpsake klienditoe lehe ülaosas valikut „Peaminister või midagi muud”.

Jaotises „Räägi meile oma probleemist lähemalt” valige esimeses lahtris „Konto seaded” ja teises kastis „Sule mu konto”.

Selle kohta peate rääkima Amazoni klienditoe töötajatega. Jaotises „Kuidas soovite meiega ühendust võtta?” jaotises valige kas „E-post”, „Telefon” või „Vestlus”.

Soovitame valida „E-post”, mis näib olevat kiireim meetod. Igal juhul peate konto kustutamise osana saama meili. Amazoni töötajad ei kustuta teie kontot kohe, kui võtate nendega ühendust telefoni või veebivestluse teel.

Uuenda: Lugejad on meile teatanud, et alates 16. novembrist 2019 saavad Amazoni klienditeenindajad oma konto viivitamata kustutada, kui võtate nendega ühendust telefoni teel.

Öelge Amazoni klienditoele, et soovite oma konto sulgeda, ja esitage põhjus.

Amazoni klienditoe töötajad võtavad teiega e-posti teel ühendust, saates rohkem hoiatusi selle kohta, mida kaotate konto kustutamisel. Samuti püüavad nad välja selgitada, mis probleem teil on, ja pakkuda muid võimalikke lahendusi. Kuid kui olete kindel, et soovite oma konto sulgeda, aitavad nad teil seda teha.

Järgige Amazoni saadetud juhiseid, et kinnitada, et soovite oma konto tegelikult sulgeda. Seejärel sulgeb Amazon teie konto ja võite soovi korral uue värske ostuajalooga uue teha.

Pildikrediit: Paul Swansen


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found