Kust alla laadida Windows 10, 8.1 ja 7 ISO-d seaduslikult

Võite Windowsi uuesti installida nullist, kasutades arvutiga kaasas olevat tootevõtit, kuid peate ise installimiskandja üles leidma. Microsoft pakub allalaadimiseks tasuta ISO-faile; sa pead lihtsalt teadma, kust otsida.

Selleks on mitu võimalust, kuid need on kõik sirged ja kitsad - te ei pea pahavaraga täidetud ISO-de allalaadimiseks külastama varjulist BitTorrenti saiti. Selle asemel saate ametliku installikandja otse Microsoftilt.

MÄRKUS. Sõltuvalt teie kasutatavast Windowsi OEM-versioonist võib teil tekkida probleem, kasutades OEM-i võtit koos Windowsi jaemüügiversiooniga. Kui see ei aktiveeru, võite alati selle installida ja seejärel Microsoftile helistada, et ta selle sirgeks saaks ja lubaks teie koopial aktiveeruda. Kõige tähtsam on see, et teil oleks kehtiv litsentsivõti.

Meediumiloome tööriista abil laadige alla Windows 10 või 8.1 ISO

Kui teil on juurdepääs Windowsi masinale, on Windows 8.1 ja 10 jaoks ISO-de allalaadimise ametlik meetod Media Creation Tool. Tööriista kasutamise protsess on Windowsi mõlema versiooni puhul suures osas sama, seega kasutame oma näitena Windows 10 meediumiloome tööriista. Pange lihtsalt tähele, kus midagi erineb.

SEOTUD:Kuidas leida kaotatud Windowsi või Office'i tootevõtmeid

Üks hoiatus, millest peaksite teadlik olema, on see, et te ei saa enam Windows 8-le ISO-versiooni alla laadida - lihtsalt 8.1. Ja tootenumbrid on Windows 8 ja 8.1 puhul erinevad, nii et kui teil on Windows 8 tootenumber, ei saa te seda lihtsalt Windows 8.1 installimiseks kasutada. Selle asemel peate installima Windows 8, seejärel tegema tasuta versiooniuuenduse versioonile 8.1. Pärast täiendamist määrab Windows installile uue tootevõtme. Toote võtme leiate mitmel erineval viisil ja saate selle tulevikuks salvestada. Pärast seda peaksite saama uue tootevõtme abil installida Windows 8.1 puhta installi ja te ei pea muretsema kõigepealt Windows 8 installimise ja täiendamise marsruudi üle.

Alustuseks laadige alla kas Windows 10 meediumiloome tööriist või Windows 8.1 meediumiloome tööriist. Kui fail on alla laaditud, topeltklõpsake seda tööriista käivitamiseks ja seejärel klõpsake nuppu „Jah”, et anda talle luba arvutisse muudatusi teha. Kui tööriist käivitub, klõpsake litsentsitingimustega nõustumiseks nuppu „Nõustu”. Pange tähele, et tööriista Windows 8.1 versioon ei palu teil litsentsitingimustega nõustuda.

(Kui te ei soovi kasutada meediumiloome tööriista ja soovite lihtsalt ISO-faili otse alla laadida, vahetage allalaadimislehte vaadates lihtsalt oma brauseri kasutajaagent mitte-Windowsi brauseriks, näiteks Apple Safari iPadis. pakub tavalise meediumiloome tööriista asemel, mis töötab ainult Windowsis, otse Windows 10 või Windows 8.1 ISO-faili.)

Kui tööriist küsib, mida soovite teha, valige käsk „Loo installikandja teisele arvutile” ja seejärel klõpsake nuppu „Järgmine”. Tööriista Windows 8.1 versioon seda võimalust ka ei paku; see on lihtsalt vaikimisi teise arvuti jaoks installimiskandja loomine (mida me tahame).

Tööriist soovitab Windowsi keelt, väljaannet ja arhitektuuri, lähtudes teabest selle arvuti kohta, milles tööriist töötab. Kui kavatsete selles arvutis installimeediumit kasutada, jätkake ja klõpsake lihtsalt nuppu „Järgmine“. Kui kavatsete selle installida teise arvutisse, tühjendage märkeruut „Kasuta selle arvuti jaoks soovitatud suvandeid”, valige olemasoleva litsentsi jaoks sobivamad valikud ja klõpsake siis nuppu „Järgmine”. Pange tähele, et kui kasutate tööriista 8.1 versiooni, alustate tegelikult sellest ekraanist. Tööriist ei soovita ka valikuid; peate need ise valima.

Pidage meeles, et teie litsents töötab ainult Windowsi õige versiooniga - kui teie litsents on mõeldud 64-bitisele Windows 10 Pro-le, ei saa te sellega 32-bitist Windows 10 Home'i installida, seega veenduge, et teie siin tehtud valikud vastavad teie loendis loetletule tootevõti.

Järgmisena valige, kas soovite, et tööriist looks installimeediumiga käivitatava USB-välkmäluseadme, või lihtsalt looge ISO-fail, mida saate hiljem kasutada või DVD-le kirjutada. Selles näites jätkame ISO-failiga, kuid protsess on mõlemal juhul üsna sama. Kui kasutate USB-valikut, peate varustama USB-draivi vähemalt 3 GB mahuga. Samuti vormindatakse protsessi käigus USB-draiv, nii et veenduge, et sellel pole midagi vaja. Valige soovitud valik ja seejärel klõpsake nuppu „Järgmine“.

Valige valmis ISO-faili salvestamise koht (või suunake tööriist parema USB-draivi poole, kui see on teie valitud valik).

Siinkohal hakkab meediumiloome tööriist faile alla laadima ja ISO-d kokku panema, mis võib võtta üsna palju aega, sõltuvalt teie Interneti-ühendusest. Kui see on lõppenud, võite klõpsata nupul „Ava DVD-kirjutaja”, kui soovite jätkata plaadi loomist, või klõpsake lihtsalt nuppu Lõpeta, kui te ei soovi plaati praegu teha.

SEOTUD:Kuidas teha Windows 10 puhast installimist lihtsal viisil

Nüüd, kui teie uus ISO on salvestatud, olete valmis seda oma äranägemise järgi kasutama. Võite jätkata Windowsi puhta installimisega (mille tegemiseks pole tehniliselt vaja isegi tootenumbrit), kasutada ISO-d virtuaalmasina loomiseks või lihtsalt salvestada selle jaoks, kui te seda vajate.

Laadige Windows 7 SP1 ISO otse Microsofti veebisaidilt alla

Microsoft teeb Windows 7 hoolduspaketi SP1 ISO nende saidilt otse allalaaditavaks. Ainus konks on see, et faili allalaadimiseks vajate kehtivat tootevõtit - ja OEM-võtmed (nagu see, mis tuli sülearvuti alla kleebisele) ei tööta. Kui see olete teie, jätkake järgmise jaotisega.

Kui teil on kehtiv jaemüügivõti, minge Windows 7 allalaadimislehele, sisestage tootenumber ja klõpsake allalaadimisprotsessi alustamiseks nuppu „Kinnita”.

Pärast tootenumbri kinnitamist valige toote keel, mille soovite alla laadida, ja seejärel klõpsake nuppu „Kinnita”.

Seejärel valige, kas soovite Windows 7 32- või 64-bitise versiooni. Kui klõpsate soovitud versiooni, algab allalaadimine. Pange tähele, et saidi loodud allalaadimislingid kehtivad ainult 24 tundi. Muidugi võite uute linkide loomiseks alati tagasi tulla ja uuesti kontrollimis- ja valimisprotsessi läbida.

Pärast ISO-faili allalaadimist saate selle DVD-le kirjutada, klõpsates sellel Windows Exploreris paremklõpsates ja valides plaadile kirjutamiseks valiku "Burn disc image". Kui soovite installida Windows 7 USB-draivilt, on parim viis kasutada Windows 7 USB / DVD allalaadimistööriista, et see ISO-fail USB-draivi sisestada.

SEOTUD:Kuidas värskendada Windows 7 kõiki korraga Microsofti mugavuskomplektiga

Microsoftilt allalaaditud ISO sisaldab Windows 7 koos hoolduspaketiga 1. Windows 7 installimisel saate Windows 7 hoolduspaketi SP1 mugavuskomplekti installimisega vältida vaeva sadade värskenduste allalaadimise ja installimisega, mis ilmusid pärast hoolduspaketti SP1. Veelgi parem, miks mitte võtta veidi lisaaega ja libistada mugavuskokkuvõte otse oma Windows 7 ISO-sse? Nii saate alati, kui installite Windows 7, üks ISO koos kõigi värskendustega (vähemalt 2016. aasta maini).

Laadige alla kõik Windowsi või Office ISO-d, kasutades kolmanda osapoole tasuta tööriista

Varem tegi Microsoft kõik need ISO-d saidi nimega Digital River kättesaadavaks, kuid enam ei tee seda. Selle asemel on need salvestatud selle TechBenchi saidile. ISO-sid võib siiski olla raske leida ja Windowsi muude kui kõige uuemate versioonide puhul püüab see sait teid väga raskesti meediumiloome tööriista kasutama sundida. Sisestage Microsofti Windowsi ja Office'i ISO-allalaadimistööriist. See tasuta utiliit pakub lihtsat liidest, mis võimaldab teil valida soovitud Windowsi versiooni ja seejärel alla laadida selle versiooni ISO otse Microsofti allalaadimisserveritest. See hõlmab erinevaid Windows 10 Insideri eelvaateid. Tööriista abil saate ISO-faile alla laadida ka Microsoft Office'i teatud versioonide jaoks.

Kõigepealt minge HeiDoc.net-i ja haarake Microsofti Windowsi ja Office'i ISO-allalaadimistööriist. See on tasuta ja kaasaskantav tööriist, nii et installimist pole. Käivitage lihtsalt käivitatav fail. Valige põhiaknas Windowsi või Office'i versioon, mille soovite alla laadida.

Klõpsake rippmenüüd „Valige väljaanne“ ja valige seejärel soovitud väljaanne. Pange tähele, et lisaks toote tavalistele väljaannetele (näiteks Home või Professional) saate alla laadida ka piirkonnale vastavad väljaanded, näiteks Windows N (mida müüakse Euroopa turule ja mis ei sisalda multimeediarakendusi nagu Media Player ja DVD Maker) ) ja Windows K (mida müüakse Korea turule).

Pärast allalaaditava väljaande valimist klõpsake nuppu „Kinnita”.

Järgmisena kasutage ilmuvat rippmenüüd, et valida toote keel, mille soovite alla laadida, ja seejärel klõpsake keele rippmenüü all nuppu „Kinnita“.

Lõpuks valige, kas soovite alla laadida toote 32- või 64-bitise versiooni. Mõlemal allalaadimisnupul klõpsamine algatab allalaadimise ISO-allalaadimistööriista abil, seega peate selle allalaadimise lõpuni avatuna hoidma. Teise võimalusena saate otse allalaadimise lingi lõikelauale kopeerimiseks ja faili oma brauseri abil alla laadida, kasutades paremal asuvaid nuppe „Kopeeri link”. Mõlemal juhul pange tähele, et enamik tööriista loodud linke kehtib ainult 24 tundi, kuigi võite alati tagasi tulla ja uusi linke luua.

Ja see on kõik, mis on Microsofti Windowsi ja Office ISO allalaadimistööriista kasutamine. Jah, võite sellest osa teha TechBenchi saidil ringi kaevates, kuid selle nutika väikese utiliidi kasutamine on kiirem ja säästab palju vaeva. Lisaks on mõne toote jaoks, näiteks Windows 8.1, otsese allalaadimise leidmine saidilt võimatu.

Microsoft pakub TechNeti hindamiskeskuse kaudu ka muud tarkvara. Näiteks võite täisversiooni saamiseks alla laadida Windows Server 2012 R2 prooviversiooni ja sisestada õigustatud tootevõtme. Klõpsake lihtsalt saidil päisel „Hinda kohe”, et näha, milliseid tarkvara prooviversioone pakutakse. Enne allalaadimist peate sisse logima Microsofti kontoga.

Pildikrediit: bfishadow Flickris


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found