Kuidas parandada musta taustapildi viga Windows 7-s

Microsoft ei värskenda enam Windows 7-d, kuid on probleem: Windows 7 viimases 14. jaanuaril välja antud värskenduses tõi Microsoft välja vea, mis võib teie töölaua taustpildi tühja musta ekraaniga asendada.

Nagu Bleeping Computer märkas, ütles Microsoft, et see viga parandatakse - kuid ainult organisatsioonidele, kes maksavad laiendatud turvavärskenduste eest. Kui olete kodukasutaja, ei paranda Microsoft ilmselt seda viga teie eest. Oled omaette. Kodukasutajad ei saa isegi laiendatud turvavärskenduste eest maksta. Õnneks on viga võimalik vältida.

Uuenda: Microsoft on oma meelt muutnud. Ettevõte avaldas selle probleemi lahendamiseks värskenduse 7. veebruaril 2020. Selle vea parandamiseks saate oma Windows 7 arvutisse alla laadida Microsofti faili KB4539602.

Ärge kasutage Windows 7 taustapilti "venita"

Viga on taustpildi valikus „Venita“. Musta taustapildi vea vältimiseks võite valida mõne muu võimaluse, näiteks „Täida”, „Sobita”, „Plaat” või „Keskele”.

Selleks paremklõpsake töölaua taustal ja valige käsk „Kohanda”. Klõpsake nuppu „Töölaua taust” ja valige rippmenüüst mõni muu valik. Valige kõik, välja arvatud „Venita”.

Võite ka lihtsalt valida töölaua taustapildi, mis sobib teie ekraani eraldusvõimega. See on parim valik pildikvaliteedi jaoks, kuna saate ekraanile sobiva suurusega pildi. Seda ei venitata ega õhku lasta.

Näiteks kui teil on 1920 × 1080 ekraan, otsige nende mõõtmetega töölaua tausta. Paremklõpsake töölaual ja valige „Ekraani eraldusvõime”, et vaadata oma praegust ekraani eraldusvõimet.

Kui eelistate valitud taustpildi venitamist, saate eelistatud töölaua taustapildi avada valitud pildiredaktoris. Isegi Windows 7-ga kaasas olev Microsoft Paint töötab.

Muutke pildi suurust vastavalt teie praegusele ekraani eraldusvõimele ja salvestage see. Määra see uus suurusega pilt töölaua taustaks. Windows 7 ei venita seda, nii et see töötab normaalselt ja te ei näe selle asemel tühja musta tausta.

SEOTUD:Windows 7 sureb täna: siin on see, mida peate teadma

Ärge desinstallige lollakas värskendust

Me ei soovita lollaka KB4534310 värskenduse desinstallimist. See värskendus sisaldab Windows 7 jaoks olulisi turvaparandusi. Parem on see viga kõrvaldada, kui minna ilma oluliste turvaparandusteta.

Niikaua kui väldite valikut „Venita”, ei esine te musta taustapildi viga. Venitamine on pildikvaliteedile igatahes halb.

Windows 7-s võib must taustpilt olla ka Windows 7 koopia, mis pole ehtne, kasutamise tulemus.

Kui Windows 7 ei saa Microsofti abil aktiveerida, muudab Windows töölaua tausta sageli mustaks. Sellises olukorras näete ekraani paremas alanurgas, tegumiriba teavitusala kohal, mustal taustapildil ka teadet „See Windowsi koopia ei ole ehtne”.

SEOTUD:Kuidas Windowsi aktiveerimine töötab?