ISO-pildi paigaldamine operatsioonisüsteemides Windows 7, 8 ja 10

Operatsioonisüsteemides Windows 8 ja 10 pakub Windows lõpuks sisseehitatud viisi ISO-ketaspildifailide ühendamiseks. Kui kasutate Windows 7, vajate kolmanda osapoole tööriista.

ISO-pildi paigaldamine operatsioonisüsteemi Windows 8, 8.1 või 10

Operatsioonisüsteemides Windows 8 ja 10 on Windowsil sisseehitatud võime ühendada nii ISO-kettaga pildi kui ka virtuaalse kõvaketta VHD-pildifailid. Teil on kolm võimalust. Sa saad:

  • Topeltklõpsake selle ühendamiseks ISO-faili. See ei toimi, kui teie süsteemis on ISO-failid seotud mõne muu programmiga.
  • Paremklõpsake ISO-failil ja valige suvand "Mount".
  • Valige fail Exploreris ja klõpsake lindil vahekaardi „Disk Image Tools” all nuppu „Mount”.

Kui olete plaadipildi paigaldanud, näete seda uue arvutina selle arvuti all. Paremklõpsake draivil ja valige „Eject“, et ISO-fail lahti ühendada, kui olete lõpetanud.

ISO-pildi paigaldamine Windows 7 või Vistas

Windowsi vanemates versioonides vajate ISO-pildifailide ühendamiseks kolmanda osapoole rakendust. Meile meeldib WinCDEmu, lihtne ja avatud lähtekoodiga ketaste paigaldamise programm. See toetab ISO-faile ja muid plaadipildivorminguid.

WinCDEmu on isegi kasulik operatsioonisüsteemides Windows 8 ja 10, kus see võimaldab teil ühendada BIN / CUE, NRG, MDS / MDF, CCD ja IMG pildifailid, millele Windows ei paku endiselt sisseehitatud tuge.

Installige WinCDEmu ja andke talle luba vajaliku riistvaradraiveri installimiseks. Pärast seda topeltklõpsake selle ühendamiseks kettapildifaili. Samuti saate hiire parema nupuga klõpsata ketta pildifailil ja klõpsata kontekstimenüüs nuppu „Valige draivitäht ja kinnitus“.

Näete draiveri tähe ja muude põhivalikute valimiseks lihtsat liidest. Klõpsake nuppu „OK” ja ühendatud pilt ilmub jaotises Arvuti. Plaadipildi eemaldamiseks pärast lõpetamist paremklõpsake virtuaalsel kettaseadmel ja valige käsk „Eject”.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found