Kuidas vaadata oma Facebooki lehte kellegi teisena

Facebooki leht võib paljastada teie kohta palju külastajatele. Kui teie postitused on avalikud, näevad kõik teie jagatut. Teie Facebooki konto saab lukustada, näiteks raskendades inimeste leidmist või muutes kõigi teie vanade postituste privaatsust. Kuid kui soovite uuesti kontrollida, mida inimesed näevad, saate oma Facebooki profiili vaadata kellegi teisena.

Uuenda: Facebook ei luba enam lehte konkreetse isikuna vaadata, kuid saate siiski kasutada nuppu „Kuva avalikuna”, et näha, kuidas teie leht laiemale avalikkusele välja näeb.

SEOTUD:Kuidas muuta inimestel teie Facebooki konto leidmine raskemaks

Minge oma Facebooki lehele ja klõpsake oma kaanefoto kõrval kolm punkti.

Valige hüpikmenüüst „Kuva nimega”.

Profiil laaditakse uuesti, et näidata teile, kuidas see avalikkusele tundub - seega kõigile, kes pole teie sõber. Minu jaoks on see peamiselt minu vanad profiilipildid ja kaanefotod.

Oma lehte saate vaadata ka konkreetse inimesena. Klõpsake ekraani ülaosas nuppu Kuva konkreetse inimesena ja sisestage selle inimese nimi, kellena soovite oma profiili vaadata.

SEOTUD:Kuidas näidata või peita Facebooki postitusi teatud inimestele

See on tõesti kasulik, kui peidate Facebooki postitusi ühe konkreetse inimese eest. Nii näeb minu leht välja minu ülemusele Whitsonile.

Kuigi te ei saa oma lehte kellegi teisena vaadates ühtegi postitust muuta ega kustutada, annab see teile hea idee, kas teil on vaja midagi korda saata. Iga natukese aja tagant kontrollides, kuidas teie profiil teistele välja näeb, on väike väike privaatsuskontroll.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found