Kuidas voogesitada ebakõla saadet „Käima otseülekanne”

Discordil on kõigis VoIP-rakendustes kõige rohkem arvutimängu funktsioone. See hõlmab võimalust oma mängu otseülekandena läbi oma Discordi serveri häälekanalite. Nii saate oma voo seadistada vaid mõne klõpsuga.

Kuidas lahkhelisse elama minna

Ainult Discordi Windowsi töölauaklient saab voogesitada. Discordi voogude vaatamiseks peate kasutama töölauda või Chrome'i brauseriklienti.

Esiteks avage Discord ja sisestage server, kuhu soovite voogesitada, seejärel avage mäng, mida soovite voogesitada. Kui Discord on mängu juba ära tundnud, klõpsake vasakus alanurgas oma kasutajanime ja avatari lähedal asuvat nuppu „Go Live”.

Valige menüüs Go Live käsk „Muuda”, kui ebakõla ei tuvastanud voogesitatavat mängu automaatselt. Kontrollige häälekanalit, kuhu soovite voogesitada, ja klõpsake nuppu „Otseülekanne”.

Kui teie voog on valmis ja töötab, kuvab Discord Discordi aknas voo väiksema eelvaate. Hõljutage menüüd Voo seaded hõljutades kursorit selle voo kohal ja klõpsake hammasrattaikoonil. Siin saate muuta oma voo kvaliteeti ja kaadrisagedust.

Kui soovite voogesitada 60 kaadrit sekundis ja 1080 või kõrgema voo kvaliteediga, peate registreeruma teenuse tasulises premium-teenuses Discord Nitro. See maksab 9,99 dollarit kuus.

Kuidas mängu Discord Go Live lisada

Kui voogesitatav mäng ei anna teile automaatselt juurdepääsu otseülekande ikoonile, saate mängu käsitsi lisada. Alustamiseks avage menüü Seaded, klõpsates vasakus alanurgas hammasrattaikoonil.

Avage vasakul vahekaart „Mängutegevus“ ja klõpsake nuppu „Lisa see“. Valige oma mäng, minge siis tagasi oma serverisse ja klõpsake ülaltoodud nuppu „Otseülekanne“.

Kuidas ekraanil kuvada jagamatust

Mänguväliste rakenduste või kogu ekraani jagamiseks liituge mis tahes serveri häälekanaliga ja klõpsake nuppu „Otseülekanne“.

Valige vahekaardid „Rakendused” või „Ekraanid” ja klõpsake ühel suvanditest, mida saate sirvida. Kui olete valmis seda rakendust või ühte tervet ekraani kanaliga jagama, vajutage nuppu „Otseülekanne“.

Kuidas vaadata ebakõla voogu

Kui keegi voogesitab ebakõlas, näete häälekanalis tema nime kõrval punast ikooni „Otseülekanne”. Nende vastuolude voo vaatamiseks hõljutage kursorit tema nime kohal ja klõpsake nupul „Liitu voogega”.

Discordi lihtne integreerumine peamise mängude voogesitusplatvormi Twitchiga viitab sellele, et Discordil pole huvi konkureerida voogesitusplatvormina.

Kuid vastuseks COVID-19 seiskamisele tõstis Discord ajutiselt Go Live'i piiri 10 inimeselt 50-le, muutes selle lahenduse ideaalseks väiksematele kogukondadele ja voogedastajatele.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found