Kuidas kedagi Instagramis vaigistada

Uue kaastöötaja jälgimine Instagramis võib olla ebaviisakas. Kui te ei soovi kellegi lugusid ja postitusi näha, kuid soovite jätkata sõnumside saatmist, proovige need summutada. Siit saate teada, kuidas kedagi Instagramis summutada.

Kui vaigistate profiili, ei teavita Instagram neid teie toimingust. Kellegi postituste või lugude (või mõlema) summutamiseks on mitu võimalust. Siin on esimene.

Kuidas kedagi Instagramis vaigistada

Navigeerige iPhone'i või Androidi jaoks mõeldud Instagrami rakendusest selle inimese või lehe profiilile, mille soovite summutada.

Puudutage siin nuppu „Jälgitav”, mis on leitud profiili ülaosast.

Puudutage kuvatavas menüüs nuppu „Vaigista”.

Puudutage nüüd lülitit valikute „Postitused” ja „Lood” kõrval. Te ei näe nende postitusi oma voos ja nende Instagrami lood peidetakse vaikimisi.

Kui soovite ainult kellegi lugusid summutada, saate menüü avamiseks puudutada ja hoida mobiilirakenduse ülaosas oleval Instagrami lugude real tema profiiliikooni.

Puudutage siin nuppu „Vaigista”. Nende lood summutatakse ja peidetakse koheselt.

Kui soovite kedagi vaigistada, kui näete tema voos olevat postitust, puudutage pildi ülaosas asuvat kolme punktiga menüünuppu.

Siin saate valida menüüst valiku „Vaigista”.

Nüüd, kui soovite ainult nende postitused summutada, valige suvand "Vaigista postitused". Kui soovite summutada nii nende postitused kui ka lood, valige suvand „Vaigista postitused ja lugu”.

Kuidas Instagramis kedagi vaigistada

Isegi kui olete kellegi vaigistanud, võite alati minna tema profiilile, et näha tema postitusi ja lugusid. Kui soovite nende vaigistuse tühistada, puudutage nende profiilil uuesti nuppu „Järgmine” ja valige seejärel menüüst valik „Vaigista”.

Nüüd puudutage Instagrami profiili vaigistuse tühistamiseks lülitit valikute „Postitused” ja „Lood” kõrval.

Kas profiili summutamine ei aita? Saate need hoopis Instagramis blokeerida.

SEOTUD:Kuidas kedagi Instagramis blokeerida