Kuidas printida fotosid oma iPhone'ist

Digitaalfotod on toredad, kuid mõnikord soovite lihtsalt prinditud fotot, mille saaksite kuhugi riputada või lihtsalt käes hoida. Printige fotosid otse oma iPhone'i kaamerarullist, olenemata sellest, kas teil on oma fotoprinter või mitte.

Saate seda teha kodus printeriga, lasta teenusel need välja printida ja teile postitada või printida kohalikus ettevõttes, mis pakub fotoprintimise teenuseid. Vaja on ainult telefoni - arvutit pole vaja.

Fotode printimine oma printerile

Fotode ise printimine on üsna lihtne, kuid tõenäoliselt pole see parim valik, välja arvatud juhul, kui plaanite regulaarselt palju fotosid printida. Te ei soovi kasutada ühtki vana printerit, mis teil on, ja printige need tavalisele printeripaberile. Soovite spetsiaalselt fotode jaoks mõeldud printerit ja spetsiaalset fotopaberit. Kuna sellest saab tindiprinteri, peate maksma ka printeri tindi kõrge hinna - isegi mitte ainult musta, vaid värvilise tindi.

SEOTUD:Kuidas printida iPadist, iPhone'ist või iPod Touchist

Sellegipoolest saate seda teha. Kui ostate uue printeri, mis võimaldab teil seda teha, hankige kindlasti printer, mis toetab Apple'i AirPrinti. iPhone'idel ja Macidel on sisseehitatud AirPrinti tugi, nii et saate printeritele juhtmeta printida ilma seadistusteta. Kui teil on vana fotoprinter, mis ei toeta AirPrinti, saate Maci või PC-ga ühendatud printeriga ühilduvaks muuta. Samuti võiksite osta spetsiaalselt iPhone'ide jaoks loodud fotoprintereid, kuid see on natuke turundustrikk - sobib iga AirPrinti toega fotoprinter.

Kui teil on fotode jaoks hea printer AirPrint-toega, olete valmis minema. Peate lihtsalt oma iPhone'is rakenduse Photos avama, puudutama fotot ja ekraani vasakus alanurgas olevat nuppu Jaga. Puudutage nuppu Prindi ja saate selle printida. Teie iPhone tuvastab läheduses asuvad AirPrinti toega printerid ja loetleb need, et saaksite neid valida ja neile printida.

Fotode printimine ja nende korjamine lähedalasuvast poest

Samuti võite kasutada fotoprintimise teenusega rakendust, mis laadib teie fotod üles lähedal asuvasse ettevõttesse, võimaldades teil need kätte saada. See on täpselt nagu aastaid tagasi naabruskonna fototöötluspoodi minek - välja arvatud see, et saate oma fotosid sinna enne tähtaega saata. Pole vaja filmirulli enne tähtaega ära anda.

Rakendus Walgreens pakub seda funktsiooni, mis võimaldab teil tellida oma telefonist fotoprindid ja minna neile järele. Target pakub seda teenust koostöös Shutterflyga. KODAKi kioskitega kauplused - sealhulgas CVS ja Target kauplused - pakuvad seda KODAK Kiosk Connecti kaudu.

Kicksend pakub ka seda funktsiooni, koondades Walgreensi, CVS-i ja Targeti kaupluste loendi, kust saate tellida fotoprinde ja korjata need ühte rakendusse. See on lihtne viis leida endale lähim asukoht, kust saate need fotod kätte saada.

Fotode printimine ja nende saatmine teile

Aga miks peaks vaeva nägema poodi, et neid fotosid kätte saada? Kui te ei kiirusta nii kiiresti, võite tellida fotoprindid veebis ja lasta need teile postitada.

Ka Kicksendi rakendus pakub seda funktsiooni - see julgustab teid fotosid üles printima ja postitama, selle asemel, et neid kätte võtta. Muude võimaluste hulka kuulub FreePrints, mis pole tegelikult tasuta, kuid võtab tasu saatmise, SnapFishi ja PostalPixi eest. Kiirotsinguga leiate App Store'ist palju-palju muid postimüügi fotoprintimise teenuseid.

Kui mõtlete oma fotoprinteri ostmisele, mõelge sellele kõigepealt läbi. Printeri, fotopaberi ja tindi maksumus võib olla märkimisväärne. Tõenäoliselt on parem tellida aeg-ajalt foto veebist või võtta see kätte kohalikust poest. Samuti võib prindikvaliteet halveneda, kui teil pole värske tindiga kvaliteetset fotoprinterit.

Pildikrediit: Maxime Raphael Flickris