Käivitage käsk administraatorina Windows 7, 8 või 10 Run kastist

Kast Käivita on mugav viis programmide käivitamiseks, kaustade ja dokumentide avamiseks ning isegi mõne käsuviiba käsu väljastamiseks. Saate seda kasutada isegi administraatoriõigustega programmide ja käskude käitamiseks.

SEOTUD:Kuidas avada peidetud süsteemikaustad Windowsi Shelli käsuga

Kast Käivita on olnud Windowsi algusaegadest peale. Sellest on saanud vähemkasutatav funktsioon, kuna Windows 7 täiustas menüü Start käsku, et mahutada suurem osa sellest, mida kastiga Käivita saate teha, kuid kast Käivita võib siiski kasulik olla. See pakub ülikiiret viisi asjade käivitamiseks, kui teate nende nimesid. Võite seda isegi kasutada varjatud süsteemikaustade kiireks avamiseks Shelli käsuga. Täna vaatame siiski, kuidas programmi või käsku administraatorina käivitada. See tehnika on ülilihtne ja töötab Windows 10, 8 ja 7 operatsioonisüsteemides.

Kasti Käivita avamiseks klõpsake nuppu Windows + R.

Sisestage mis tahes käsu - või programmi, kausta, dokumendi või veebisaidi - nimi, mille soovite avada. Pärast käsu sisestamist vajutage selle haldamiseks administraatoriõigustega klahve Ctrl + Shift + Enter. Enteri vajutamine käivitab käsu tavakasutajana.

Ja muide, kui eelistate menüü Start otsingu kasutamist kastis Käivita, töötab seal ka trikk Ctrl + Tõst + Sisesta. Otsige lihtsalt rakendust või käsku, tõstke esile klaviatuurinoolte abil ja vajutage klahve Ctrl + Tõst + Enter.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found