Kuidas taastada kustutatud iMessages iPhone'ist või iPadist

Kui olete iMessages'i kunagi kustutanud ja soovinud need tagasi saada, pole seda tingimata lihtne teha. Kuid see on võimalik.

Kustutatud iMessage'i taastamiseks on kolm erinevat meetodit. Saate taastada iCloudi varundusest või iTunes'i varundusest, võite kasutada rakendust, mis otsib varukoopiaid kustutatud andmete jaoks, või rakendust, mis otsib teie seadmest kustutatud andmeid.

Esimene võimalus: taastage oma iMessages iCloudi või iTunes'i varundusest

Kui teil on iCloudi või iTunes'i varukoopiaid, saate neid kasutada seadme varasema oleku taastamiseks enne nende sõnumite kustutamist.

Selle meetodiga on siiski paar probleemi. Kui teie varukoopiad ei lähe väga kaugele, ei pruugi neil olla soovitud andmeid. Näiteks kui soovite taastada kahe kuu taguse vestluse, kuid teie varundusfail on alles kahe nädala tagune, siis seda vestlust selles ei peeta.

Suurem probleem on aga see, et iPhone'i või iPadi varukoopia rakendamiseks peate oma seadme kustutama ja vanemate andmetega varasemast ajast taastama. See tähendab, et kaotate praeguse aja ja varunduse tegemise vahel kõik uuemad andmed (rääkimata sellest, et telefoni varundamisest taastamise ootamiseks kulub palju aega). Kuid see on tasuta ja sisseehitatud, nii et see on enamiku inimeste esimene valik.

Seadme varukoopiast taastamiseks avage esmalt üldseaded ja seejärel puudutage nuppu „Lähtesta“ ja seejärel „Kustuta kogu sisu ja sätted“.

Teie seade küsib teilt pääsukoodi ja kinnitab seejärel, et soovite seadme kustutada.

Kui olete kindel, et soovite seda teha, puudutage jätkamiseks nuppu „Jah”.

Kui teie seade kustutatakse, taaskäivitub see, kas teil on WiFi-ühenduse loomine ja siis küsitakse, kuidas soovite oma seadet seadistada. Valime selle iCloudi varundusest, kuid kui varundate selle asemel iTunes'i, ühendage telefon arvutiga ja valige selle asemel käsk „Restore from iTunes Backup”.

Valisime iCloudi, nii et järgmisena peame iCloudi sisse logima.

Nõustuge tingimustega.

Järgmisena valige varukoopia. Kui te ei näe oma varukoopiat, puudutage käsku „Kuva kõik varukoopiad”.

Seejärel teie seade taastatakse.

Kui varundamine tehti enne sõnumite kustutamist, peaksid need teie seadmesse uuesti ilmuma.

Võib kindlalt öelda, et see meetod pole kaugeltki ideaalne, kuna vähesed inimesed tahavad oma seadmed puhtaks pühkida ja veedavad aega varundamisest sõnumite varundamiseks. võib endiselt olemas (eemaldades protsessist kõik uued andmed). See palub vähem hävitavat ja elegantsemat lahendust.

Teine võimalus: taastage oma iMessages iExploreriga

Kui olete nõus maksma, saate iPhone Exploreri rakenduse abil taastada sõnumid varukoopiaarhiividest kogu varukoopiat taastamata. Need võimaldavad teil varunduse sisust otsida andmeid, mille olete kustutanud. Seejärel saate need andmed soovi korral oma seadmesse tagasi eksportida või faili eksportida. Selle meetodi abil saate esmalt täieliku taastamise asemel näha, kas teie iTunes'i varundamisel on otsitavad puuduvad andmed.

Selliseid rakendusi on paar, kuid eelistatud rakendust, mis on saadaval Windowsi ja Maci jaoks, nimetatakse iExploreriks ja jaemüügiks 39,99 dollarit. Rakenduse iExplorer abil saate sirvida oma iTunes'i varukoopiaid ja seejärel eksportida iMessagesi, märkmeid, kontakte ja muud arvutisse.

iExplorer võimaldab teil sirvida ka oma iPhone'i või iPadi failisüsteemi või ühendada oma iOS-seadme otse Windowsi File Exploreris või Maci Finderis.

IExploreriga sõnumite taastamiseks veenduge, et seade oleks arvutisse kinnitatud, seejärel käivitage iExplorer. Sirvige oma iTunes'i varukoopiat vasakul külgribal.

Klõpsake nuppu „Sõnumid” või muul andmetüübil, mille soovite taastada.

Lõpuks eksportige oma vestlused tekstiks, komadega eraldatud väärtusteks (CSV) või PDF-iks.

Kolmas võimalus: taastage oma iMessages iSkySoft Data Recovery abil

SEOTUD:Miks saab kustutatud faile taastada ja kuidas saate seda ära hoida

Kui te ei leia varukoopiatest midagi, võite proovida kasutada ka spetsiaalset andmete taastamise rakendust. Need rakendused skannivad mitte ainult teie iCloudi varukoopiaid ja iTunes'i varukoopiaid, vaid võivad ka seadet ennast "sügavalt skannida", et leida kustutatud, kuid veel üle kirjutamata andmeid.

Testisime erinevaid andmete taastamise rakendusi, kuid leppisime rakendusega iSkysoft iPhone Data Recovery. See oli kiireim ja usaldusväärsete tulemustega, ehkki see maksab Windowsi versiooni puhul 70 dollarit ja Maci versiooni puhul 80 dollarit. (See pakub prooviversiooni, kuid prooviversiooniga sõnumeid ei saa taastada - saate neid ainult vaadata.)

Kõigepealt käivitage rakendus ja valige taastamise viis. Vaikimisi on andmete taastamine iOS-i seadmest. Kui soovite taastada ainult ühte või kahte tüüpi andmeid, tühjendage märkeruut „Vali kõik”, valige ainult soovitud üksused ja klõpsake nuppu „Start”.

Kui soovite andmeid taastada iTunes'i varundusfailist, valige kasutatav varundusfail ja klõpsake nuppu "Start Scan". See meetod ei lase teil valida individuaalset andmetüüpi, mida soovite skannida, kuid saate lõpuks valida, millise neist soovite taastada.

SEOTUD:Kuidas seadistada Apple ID-le kahefaktoriline autentimine

Sama kehtib ka iCloudi varukoopiate kohta. ICloudi varukoopiate eeliseks on see, et need võivad olla värskemad kui teie iTunes'i varukoopiad, kuid kui teil on lubatud kaheastmeline autentimine, peate selle siiski keelama.

Meie seadme skannimise tulemused näitavad kõiki meie kustutatud sõnumeid, millest mõnel on telefoninumber, teistel teadmata või tühjad kirjad. ITunes'i varukoopia skannimine andis samad tulemused.

Kui te ei leia kustutatud sõnumit või sõnumeid nende telefoninumbrite hulgast, võite proovida otsida sõna või tekstistringi. On tõenäoline, et leiate oma kaotatud sõnumi (d) selliselt.

Kui soovite mõnda neist sõnumitest taastada, peate kahjuks maksma rakenduse täisversiooni eest.

SEOTUD:Kuidas taastada kustutatud failid, kontaktid, kalendrid ja fotod iCloudist

Sellise rakenduse nagu iSkySoft kasutamine on palju mugavam, vähem aeganõudev ja vähem riskantne kui seadme pühkimine ja varukoopiast taastamine - ehkki see on kulukas. Maksumus võib olla seda väärt, kui see tähendab, et saate olulise vestluse, fotod või kontaktid taastada ilma tuumavõimalust kasutamata. Ole lihtsalt valmis maksma.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found