Kuidas peegeldada oma Roku Windowsi või Android-seadme ekraani

Roku seadmed omandasid hiljuti ekraani peegeldamise funktsiooni. Mõne klõpsu või puudutusega saate oma Rokule peegeldada Windows 8.1 või Androidi ekraani. See töötab natuke nagu Apple'i AirPlay või Google'i Chromecasti ekraanipeegel.

See töötab koos Miracasti avatud standardiga, mis on sisse ehitatud Windows 8.1 personaalarvutitesse, Android-telefonidesse ja tahvelarvutitesse ning Windowsi telefonidesse. See ei tööta Maci, iPhone'i, iPadi, Chromebooki ega Linuxi arvutiga.

Luba Roku Screen MIrroring

SEOTUD:Mis on Miracast ja miks ma peaksin sellest hoolima?

Pidage meeles, et ekraani peegeldamine on beetafunktsioon, nii et teil võib sellega probleeme tekkida. Veelgi hullem on see, et Miracast tervikuna võib olla helbeline, nii et seadmetel, millest valate, võivad olla oma Miracasti vead. Roku veebisaidil on ametlik sertifitseeritud ühilduvate seadmete loend. Teoreetiliselt peaks iga Miracasti ühilduv seade töötama - kuid ärge arvestage sellega. See on üks MIracasti probleemidest. See tähendab, et Miracast on viimaste seadmete abil paranenud ja stabiilsem.

Selle funktsiooni lubamiseks minge oma Roku seadete ekraanile, valige Süsteem ja valige Ekraani peegeldamine (beeta). Veenduge, et valik „Luba ekraani peegeldamine” on märgitud.

Lisage Roku oma Windowsi arvutisse või Android-seadmesse

SEOTUD:Kuidas kasutada Miracasti ekraani peegeldamist Windowsist või Androidist

Järgmisena on aeg seadmest ülekandmine. Windows 8.1 arvutis pühkimiseks juurdepääsemiseks libistage paremalt paremale või vajutage Windows Key + C. Valige võlu Seadmed ja valige Projekt. Roku lisamise alustamiseks valige „Lisa traadita ekraan”.

See töötab ainult siis, kui kasutate kaasaegset Windowsi arvutit, mis sisaldab Miracasti ühilduvat riistvara.

Seadmete loendis peaksite nägema oma Rokut. Valige see, et lisada see oma Windowsi arvuti saadaolevate seadmete loendisse. Windows palub teil järgida kõiki teie Roku juhiseid, kuid see pole vajalik. Mõne sekundi pärast peaks see automaatselt ühenduma ja alustama ülekannet.

Androidis avage seade Seaded, puudutage Kuva, puudutage valikut Ekraan ja peaksite Roku leidma saadaolevas traadita ekraanide loendis. Lisateabe saamiseks vaadake meie Miracasti valamise järkjärgulist juhendit.

Heitke Rokule

Windowsis uuesti ülekandmise alustamiseks valige võlu Seadmed, puudutage valikut Projekt ja näete, et teie Roku kuvatakse loendis, kui see on läheduses. Projektimiseks klõpsake või puudutage seda. Näete, et teie Roku ekraanile ilmub "Ekraani peegeldamise" ekraan ja seejärel kuvatakse teleris teie seadme kuva.

Androidis saate ülekannet alustada samamoodi nagu lisasite Roku. Peaksite seda nägema ka oma kiirseadete loendis.

Mõlemal juhul, kui olete ülekandmise lõpetanud, puudutage lihtsalt nuppu Kodu - või praktiliselt mõnda muud nuppu Roku kaugjuhtimispuldil. See väljub kohe ülekanderežiimist ja kuvab teie avaekraani, et saaksite hakata midagi muud vaatama.

Tõrkeotsingu näpunäited

SEOTUD:Mis on Wi-Fi Direct ja kuidas see töötab?

Selle funktsiooni tööle panemisel on meil varem probleeme olnud, kuid see võis olla tingitud lihtsalt selle funktsiooni beetaversioonist. See töötas meie jaoks Roku 3 uusima mudeli puhul koos Surface Pro 2-ga.

Varem oleme märganud, et Miracast ei tööta, kui teie Windowsi arvutisse on installitud VirtualBox, VMware või muu sarnane virtuaalmasinaprogramm. Miracast vajab „puhast WiFi-virna“ ja need programmid häirivad võrgu loomist. Kui te ei saa Miracasti, proovige desinstallida virtuaalmasinaprogrammid ja kõik muu, mis häirib teie võrgu loomist. Androidis ei pruugi kohandatud ROMid Miracasti korralikult õnnestuda - veenduge, et kasutaksite Androidi tootja ametlikku järku toetatud seadmes.

Teoreetiliselt ei pea Miracasti kasutamiseks isegi seadmed olema samas WiFi-võrgus. Selle põhjuseks on asjaolu, et nad avastavad üksteisega ja loovad ühenduse Wi-Fi Directi abil, mitte teie olemasoleva WiFi-võrgu kaudu. Probleemide korral võite proovida ühendada mõlemad seadmed sama WiFi-võrguga - see võib aidata või mitte. Ja kuna see kasutab WiFi-d, võivad WiFi-häirete allikad probleeme tekitada.

Kõik probleemid, mis teil tekivad, võivad olla tingitud Roku ekraani peegeldamise funktsiooni beetaversioonist. Need võivad olla ka lihtsalt Miracasti üldised probleemid - paljud tootjad on näiliselt püüdnud Miracasti usaldusväärselt tööle saada.

Kuid see on endiselt põnev funktsioon - see tähendab, et paljude inimeste teleriga on nüüd ühendatud Miracasti ühilduvad seadmed. See võib aidata Miracastil laiemat levikut ja kasutamist - kui see enamiku inimeste jaoks usaldusväärselt töötab.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found