Kuidas muusikat Spotifyst offlain-taasesituseks alla laadida

Kui kasutate Spotify Premiumi, saate hõlpsalt alla laadida mis tahes loo, esitusloendi või albumi, mis teile meeldib, ja kuulata neid võrguühenduseta. Siit saate teada, kuidas muusikat Spotifyst mobiilseadmetes ja lauaarvutites võrguühenduseta kasutamiseks alla laadida.

Laadige muusikat Spotifyst alla mobiilis

Spotify võimaldab teil oma mobiilirakendustes muusikat peaaegu igale ekraanile alla laadida, kuid valik on kurioosselt erinev sõltuvalt teie asukohast. Ehkki saate alla laadida mis tahes loo või albumi, kui teil on Spotify Premium, alustame kõige ilmsemast teie meeldinud laulude esitusloendist.

SEOTUD:Kuidas Spotify Premium tühistada

Selleks avage oma iPhone'is, iPadis või Android-seadmes rakendus Spotify ja seejärel navigeerige vahekaardile "Teie teek".

Puudutage jaotises Muusika> Esitusloendid valikut „Meeldivad laulud”.

Nüüd näete ülaosas suurt valikut Allalaadimine. Meeldinud laulude allalaadimise alustamiseks puudutage selle kõrval olevat lülitit. Nüüd, kui teile meeldivad lood, salvestatakse need teie kogusse ja laaditakse automaatselt teie seadmesse alla. Jah, see funktsioon töötab kõigi teie teegi esitusloendite puhul.

Kuid see on üks lüliti. Mis siis, kui soovite alla laadida ainult kindla albumi, võib-olla ilma neid oma meeldinud laulude esitusloendisse lisamata?

Liikuge albumi või esitusloendi juurde ja puudutage kirjelduse all nuppu „Laadi alla“.

Muusika lisatakse teie kogu (kuid mitte teie meeldinud lugude esitusloendisse) ja Spotify hakkab lugusid koheselt alla laadima, kui olete WiFi-võrgus.

Kui soovite allalaadimise lubada mobiilsidevõrgu kaudu, saate seda teha, minnes menüüsse Seaded> Muusikakvaliteet> Laadi mobiilside abil alla ja lülitades valiku sisse.

Nüüd, kui teie nutitelefon või tahvelarvuti loob ühenduse Internetiga kord 30 päeva jooksul, jäävad allalaaditud lood võrguühenduseta kasutamiseks kättesaadavaks.

Üksikuid lugusid ei saa otse alla laadida. Selle asemel peate kasutama funktsiooni Meeldivad laulud. Puudutage üksuse Lugu kõrval olevat ikooni „Süda”, et märkida see meeldivaks. Kui olete meeldinud lugude esitusloendis allalaadimisfunktsiooni lubanud, on need saadaval võrguühenduseta kuulamiseks.

Laadige muusika alla Spotifyst töölaual

Spotify töölauarakendus on lugude allalaadimisel üsna piiratud. Saate alla laadida ainult oma meeldinud lugusid ja esitusloendeid. Te ei saa alla laadida üksikuid albumeid ega laule.

Meeldinud lugude esitusloendi allalaadimiseks avage oma Windows 10 PC, Mac või Linuxi arvutis rakendus Spotify ja valige seejärel külgribal jaotises „Teie kogu” „Meeldinud laulud”. Kõikide meeldinud lugude allalaadimise alustamiseks klõpsake valiku „Laadi alla” kõrval oleval lülitil.

Esitusloendi allalaadimiseks avage see kõigepealt Spotify töölauarakenduses ja seejärel klõpsake kolme punktiga menüünuppu. Valige siin valik „Laadi alla”.

Kuidas lülituda Spotifys võrguühenduseta režiimile

Erinevalt Apple Musicust pole Spotifyl allalaaditud muusika jaoks eraldi jaotist. Selle asemel pakub see režiimi Võrguühenduseta. Kui see on lubatud, lõpetab Spotify voogesitusteenusega suhtlemise, isegi kui teil on Interneti-ühendus.

Saate endiselt sirvida Spotify muusikakataloogi, kuid saate neid esitada alles siis, kui olete uuesti võrgus. Võrguühenduseta režiim esitleb avalehe ülaosas kogu teie hiljutist võrguühenduseta muusikat ja võite minna kogusse, et näha allalaaditud albumeid ja esitusloendeid. Kui lugu pole hallina nähtav, tähendab see, et see on alla laaditud ja seda saab mängida.

Võrguühenduseta režiimile lülitumiseks klõpsake jaotise Avaleht ülaosas asuvat nuppu „Seaded”.

Valige siin valik „Taasesitus”.

Nüüd saate võrguühenduseta kasutamiseks puudutada valikut „Võrguühenduseta režiim”. Võite veebi saamiseks uuesti siia tulla.

Parim asi Spotifys on selle muusika avastamise mootor. Siin on paar parimat viisi uue muusika avastamiseks Spotify'is.

SEOTUD:Kuidas uut muusikat Spotifyst avastada


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found