Kuidas seadistada Twitchis annetusi

Paljud Twitchi inimesed voogavad hobi korras. Kui aga mõtlete täiskohaga töötamisele, peate siiski sularaha koguma. Annetuste seadistamine Twitchis on üks viis, kuidas saate seda teha!

Koos Twitchi sisseehitatud tellimisteenusega saavad mõned voogedastajad annetusi vastu võtta platvormi sisseehitatud valuuta (Bits) abil, mis ostetakse päris raha eest.

Kui te ei soovi, et Twitch lõikab teie annetusi või kui te ei saa tellimusi või bitti aktsepteerida, peate uurima muid meetodeid. PayPal on üks parimaid viise, kuid on ka muid kolmanda osapoole annetusteenuseid, mis muudavad inimeste jaoks teile sularaha saatmise lihtsaks.

Tõmmake bitid ja tellimused: ametlik meetod

Nagu me eespool mainisime, pakub Twitch inimestele voogesitajate toetamiseks kahte viisi, saates neile sularaha: tellimused ja Bits.

SEOTUD:Kuidas tellida Twitch Streamerit Amazon Prime'i abil

Tellimused võimaldavad inimestel kanalit tasuliseks liikmeks tellida. See annab neile täiendavaid eeliseid, näiteks ainult tellimusega vestlusemotid. Kui keegi tellib, siis teavitatakse teid, et saaksite teda tunnustada ja / või tänada tema toetuse eest.

Inimesed saavad Twitch Bitsiga ka juhuslikult annetada. Nad ostavad selle sisseehitatud valuuta reaalse rahaga ja saavad seejärel selle voogedastajale saata tuju käsk selle inimese Twitchi jututoas.

See ei osta saatjale tegelikult eeliseid, kuid saate annetusi ära tunda voos. Samuti näete erilist rõhku kõigile vestlustele, mis sisaldavad tuju käsk, mis on hea viis publikuga suhtlemiseks.

Nende aktsepteerimiseks peate siiski olema Twitchi sidusettevõte või partner. Isegi kui saate bitti või tellimusi aktsepteerida, võtab Twitch teenuse toetamiseks protsendi.

Bitte ja tellimusi aktsepteeritakse ja lubatakse teie kanalil automaatselt kohe, kui olete Twitchi sidusettevõtte oleku saavutanud ja makseseaded seadistanud. Annetusseadeid saate siiski muuta oma Twitchi kanali juhtpaneelil.

Kolmandate osapoolte annetusteenuste kasutamine

Twitchi voogedastajad, kellel pole sidusettevõtte või partneri staatust, ei saa Twitchi kaudu otse makseid ega rahalist toetust vastu võtta.

Kuid saate oma kanalile annetuste toomiseks kasutada kolmandaid osapooli. Sellised teenused nagu Streamlabs ja Muxy võimaldavad teil oma kanalit laiendada täiendavate maksevõimalustega väljaspool Twitchi.

SEOTUD:Kuidas oma Twitchi voogu Streamlabsiga sisse lülitada

Kui kasutate Streamlabsi, saate annetusvaliku lisada Streamlabsi juhtpaneelilt. Alustamiseks klõpsake vasakpoolses menüüs valikut „Seaded”.

Oma maksekontode, sealhulgas PayPali, Skrilli või krediitkaardi lisamiseks avage Annetusseaded> Meetodid.

Valige eelistatud makseviis ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid.

Streamlabsi valuutat, minimaalset annetussummat ja muid seadeid saate muuta jaotises Annetuse seaded> Seaded.

Kui teie Streamlabsi kontol on aktiivne makseviis (või mitu meetodit), saavad teised Twitchis olevad inimesed teile otse teie Streamlabsi näpunäidete lehe kaudu annetada. Link kuvatakse silmatorkavalt jaotises „Annetuste seaded”.

Kõik, kes teie voogu vaatavad, saavad teile selle lehe kaudu annetada. Siiski peate oma voo ajal linki reklaamima, et inimesed saaksid teada, kuidas nad saavad annetada.

PayPali annetuslingi lisamine

Võite oma kanali kirjeldusse visata ka lihtsa PayPali annetusnupu või PayPal.me lingi. See võimaldab PayPali kontoga Twitchis olevatel inimestel saata annetusi otse teie kontole.

Kanali kirjelduse muutmiseks minge Twitchi veebisaidile ja klõpsake siis paremas ülanurgas oma kanaliikooni. Twitchi kanali lehele pääsemiseks valige rippmenüüst „Kanal”.

Klõpsake nuppu „About” ja seejärel lülitage sisse valik „Edit Panels”.

Klõpsake selle all kuvataval suurel nupul ja seejärel valige suvand „Lisa teksti- või pildipaneel”. Andke paneelile nimi ja linkige siin kindlasti oma PayPali annetusteave.

Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu „Esita”.

Teie Twitchi profiilile lisatakse PayPali link või nupp. Kõik, kes soovivad annetada, saavad nüüd klõpsata lingil või nupul ja saata teile otse raha.

Pidage meeles, et PayPal võtab tasu kõigi saadud annetuste eest, samuti konverteerimistasud teistes valuutades tehtud annetuste eest.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found