Kuidas salvestada arvuti heli virtuaalse heliseadmega

Heli suunamine Windowsis on üllatavalt keeruline. Seda ei toetata loomupäraselt üldse ja kuigi saate heliväljundit salvestada selliste tööriistadega nagu Audacity, pole seda väljundit sisendina teise rakendusse saata. Seda saab hästi teha ainult üks tarkvara - VB-kaabel.

VB-kaabel loob virtuaalse ühenduse teie väljundi ja sisendi vahel - saatke heli väljundisse ja see kuvatakse sisendina. See on kasulik, kui soovite salvestada töölaua heli segamiseks ja proovide võtmiseks, aga ka siis, kui soovite asju läbi mikrofoni mängida. Näiteks mängudes võiksite seda kasutada, et oma meeskonnakaaslasi mängusisese muusikaga pahandada ja kuigi see pole midagi, mida me toetame, on selle taga olev tehnika üsna lahe.

Alustamiseks minge VB Audio veebisaidile ja laadige alla VB-kaabel. Soovite allalaaditava faili ekstraktida, paremklõpsake failil „VBCABLE_Setup_x64” ja käivitage see administraatorina.

See pakub teile seda standardset installiekraani, nii et klõpsake nuppu "Install draiver".

Teie arvuti võib vajada taaskäivitamist, kuid pärast seda peaksite olema töökorras. Mõnda valikut saate konfigureerida rakendusega VBCABLE_ControlPanel, kuid see on nii lihtne, et te ei pea tõenäoliselt konfigureerimist tegema.

Selle kasutamiseks paremklõpsake oma süsteemses salves helitugevuse ikooni ja seejärel käsku “Helid”.

Lülitage dialoogiboksi Heli vahekaardile „Taasesitus”. Kõlarite ja kõrvaklappide loendis peaksite nägema uut seadet „CABLE Input”. Valige see ja määrake seejärel vaikimisi.

Nüüd minge vahekaardile „Salvestamine” ja näete koos mikrofonidega uut seadet „CABLE Output”.

See virtuaalne seade kannab taustal esitatava video heli tõhusalt üle virtuaalse mikrofoni sisendisse. Nüüd saate selle mikrofoni valida mis tahes rakenduses või määrata selle kõigi rakenduste jaoks vaikimisi. Parim osa on see, et see virtuaalne seade ei mõjuta teie standardset heli ja saate oma tõelist mikrofoni kasutada alati, kui soovite.

Pildikrediit: Jinning Li / Shutterstock


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found