5 põhjust, miks peaksid Kodi kasutajad lihtsalt juba Plexi kasutusele võtma

Ma tean, et sa armastad Kodit. Mina ka. Kuid on põhjus, miks inimesed pidevalt Plexile üle lähevad: see on parem.

Ma tean: need kaks toodet pole otseselt võrreldavad. Kodi on kohalik meediumipleier, samas kui Plexil on serveri ja kliendi mudel. Esmane Plexi seadistamine on keeruline ja esialgu kuidagi segane. Plexi lisandmoodulite ökosüsteem ei ole nii vastupidav kui Kodi oma ja paljud Plexi parimad funktsioonid on lukustatud premium-liitumisega tasulise müüri taha.

Ja ikkagi olen aja möödudes märganud, et üha rohkem mu sõpru - kellest mõned on Kodist juba aastaid professionaalselt kirjutanud - lähevad kraami vaatamiseks üle Plexile. Kas nad on hullud?

Ei. Plex on tõesti nii hea. Siin on mõned põhjused, miks.

Plex hoiab kõike hõlpsasti sünkroonis

Kui vaatate kõike ühes seadmes, töötab Kodi suurepäraselt. Kui teil on aga mitu seadet, paneb Kodi teid selle nimel tööle.

Esiteks peate ühendama võrguaktsiad ja lisama kõik oma asjad igasse seadmesse. Järgmisena, eeldades, et soovite oma jälgitava oleku sünkroonis hoida, peate seadistama MySQL-i ja ühendama sellega Kodi. Lugege seda artiklit ja öelge meile, et see on keskmise kasutaja jaoks otstarbekas seadistus.

SEOTUD:Kuidas sünkroonida Kodi kogu mitme seadme vahel MySQL-iga

Seevastu Plexi puhul on Plexi serveri seadistamine ühekordne asi. Pärast filmide, telesaadete ja muusika lisamist saate sisse logida mis tahes muust seadmest ja kõik asjad on olemas. Veelgi parem, saate oma koduvõrgust väljaspool Plexi serveris olevaid asju vaadata vaid väikese konfiguratsiooniga. Teil pole vaja isegi spetsiaalset klienti. Võite sisse logida igast veebibrauserist ja hakata vaatama.

Kodi puhul pole see kõik võimatu, kuid Plexiga on seda palju lihtsam teha ja te ei pea muretsema, et värskendused rikuvad kõike. Muidugi pole see oluline, kui vaatate kogu telerit ühes seadmes, mis on piisavalt aus. Kuid see on üha väiksem arv inimesi.

Plex pakub tegelikult integreeritud PVR-süsteemi

Kodi pakub otsetelevisiooni ja PVR-i funktsioone - omamoodi. Peate seadistama kolmanda osapoole PVR-programmi ja seejärel ühendama selle Kodiga. Selgitasime, kuidas NextPVR-i näiteks Kodiga seadistada, kuid selle töö jaoks saate kasutada palju muid rakendusi. Isegi kui olete lõpetanud, ei tunne PVR tegelikult, et see kuulub Kodisse. Teie salvestised elavad eraldi andmebaasis kui ülejäänud telesaated ja filmid, mis tähendab, et te ei saa kõike korraga sirvida.

Plexi PVR-i on vahepeal lihtne seadistada ja see integreerib salvestatud sisu täielikult kogu ülejäänud teegiga. Ka salvestisi on lihtne hallata kõikjalt. Logige lihtsalt sisse Plexi mis tahes seadmes, kasutades ametlikku klienti või isegi veebibrauserit.

SEOTUD:Kuidas vaadata Plexi DVR-iga tasuta otseülekandeid

Ja läheb paremaks. ComPipi abil saate NextPVR-is ja Kodis lisamised vahele jätta, kuid seadistus on keerukas. Plexis saate sama teha seadetes ühe märkega.

Plex pakub paremat ja sujuvamat platvormidevahelist juurdepääsu

Plex pakub ametlikke kliente seadmetele, milles Kodi ei saa käituda (nt Roku), või seadmetele, mida peate Kodi käitamiseks häkkima (nt Apple TV). See tähendab, et saate Plexit kasutada ilma oma praeguseid voogesituskaste asendamata.

See ei ole oluline, kui teil on juba maja täis Raspberry Pi kaste, kus töötab Kodi, tingimusel et olete valmis tegema ülalkirjeldatud tööd. Plexiga ei pea te seda tegema. Vaadates, et odavaim Roku maksab 30 dollarit, mis on pärast välisseadmete ostmist odavam kui Pi, ei maksa Plexi abil mitmest telerist oma meediumile juurdepääsemine palju.

Et olla aus, töötab Kodi paljudel platvormidel: Windows, macOS, Linux ja Raspberry Pi töötavad kõik suurepäraselt. Samuti on olemas Androidi versioon, mis näeb välja ja töötab samamoodi nagu töölauaversioon. Mõnele võib see meeldida: miks peaks mobiiliversioon olema erinev? Lisaks on puutepõhine nahk, mis aitab natuke.

Selle lähenemisviisi probleem on see, et seda pole sujuvam. Plex pakub samal ajal mobiilirakendusi, mis tunnevad ja toimivad nagu mobiilirakendused. Võite mängida oma telefonis meediumit või kasutada telefoni mõne muu seadme kaugjuhtimispuldina. Veelgi parem on Plexi ametlik versioon iPhone'ile, mida Kodi ei saa selle kirjutamise ajal pakkuda.

Isegi töölaual on Plex paindlikum. See võib toimida kas hiire ja klaviatuuri liidesena nii kogu haldamiseks kui ka vaatamiseks või võite kasutada kaugjuhtimisega täisekraani liidest, mis keskendub lihtsalt vaatamisele. Hiire ja klaviatuuri liides on minu arvates palju lihtsam tööriist oma meediumikogu haldamiseks. Andke sellele pilt ja vaadake, kas olete nõus.

Jagamine on hoolimine

Plexi teeki on väga lihtne jagada pere ja sõpradega ning omakorda omakorda neid teiega teiega jagada. Raske on üle hinnata, kui vinge see on ja Kodi ei paku midagi sellist.

Plexamp on suurepärane töölauamuusikamängija

Plexi meeskond käivitas Plexampi juba detsembris ja ma tõesti armastan seda. Saate kogu oma Plexi serveris olevat muusikat esitada lihtsa ja ilusa liidese abil, mis jääb teie teelt kõrvale. See on vaieldamatult parim iTunes'i alternatiiv praegu.

Kas ei saa otsustada? Pange Plex ja Kodi koos töötama.

Mõistan, kui see ei tekita soovi Kodist loobuda. Ma pole ka Kodist üldse loobunud. On asju, millega Kodi väga hästi hakkama saab. Liides on täielikult kohandatav ja lisandmooduli ökosüsteem on ulatuslik, kui nimetada vaid paari.

Õnneks saate kombineerida mõlema maailma parimad küljed, kasutades Kodi abil oma Plexi teeki. See võtab natuke seadistamist, kuid annab teile mõlemast maailmast parima. Tehke sellest pilt, kui olete isegi veidi Plex-uudishimulik.

Foto krediit: Concept Photo / Shutterstock.com


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found