Kuidas oma Spotify kontot kustutada

Kas lõpetasite Spotify kasutamise ja läksite üle teisele teenusele? Kui te ei soovi oma kontot uinutada, võite oma Spotify konto jäädavalt sulgeda. Siit saate teada, kuidas saate oma Spotify konto paari klikiga kustutada.

Oma Spotify konto saate kustutada nutitelefoni veebibrauserist või arvutist. See valik pole saadaval mobiili- ega lauaarvutirakendustes.

Pidage meeles, et kui olete oma Spotify konto kustutanud, kaotate kõik oma esitusloendid ja jälgijad. Kui teil on üliõpilaste allahindlus, ei saa te seda enam aasta kasutada.

SEOTUD:Kuidas Spotify Premium tühistada

Spotify töö tõttu ei saa te ka sama kasutajanime uuesti taotleda, kuid saate luua uue konto sama e-posti aadressiga. Kui te ei soovi oma Spotify kontot kustutada, võite ka oma Spotify Premiumi liikmesuse tühistada.

Kui olete kõik üksikasjad üle vaadanud ja olete kindel, et soovite oma Spotify konto jäädavalt kustutada, avage valitud brauseris Spotify veebisait ja logige sisse oma kontole.

Järgmisena avage Spotify klienditoe leht. Klõpsake siin nuppu „Konto”.

Valige suvand „Ma tahan oma konto sulgeda“.

Järgmises jaotises klõpsake nuppu "Sule konto".

Valige uuesti nupp „Sule konto”.

Spotify palub teil nüüd konto üksikasjad kinnitada. Kui olete veendunud, et see on õige konto, klõpsake nuppu Jätka.

Järgmises etapis valige suvand „Ma saan aru” kõrval olev märkeruut ja seejärel klõpsake nuppu „Jätka”.

Spotify palub teil kontrollida, kas teie e-posti aadressil pole linki. Avage postkast ja leidke Spotify-st pärit meil. Klõpsake meilis leitud nupul „Sule mu konto“. See link kehtib ainult 24 tundi.

Kui klõpsate nupul, avab Spotify uue vahelehe ja näete kinnitust, et teie konto on suletud ja kustutatud. Te ei saa enam sama kontoga sisse logida.

Kui muudate meelt, on teil konto taasaktiveerimiseks 7 päeva. Selle linki leiate oma postkastist.

Kas otsite Spotify alternatiivi? Vaadake meie parimate tasuta muusika voogesitusteenuste loendit.

SEOTUD:Parimad saidid tasuta muusika voogesitamiseks


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found