Kuidas pääseda Samsung Galaxy S7 rakendusse „Google'i seaded”

Kui peate kohandama oma Google'i sisselogimisseadeid, Android Pay valikuid, Google Fit'i andmeid või midagi muud, mis käsitleb konkreetselt teie Google'i kontot, peate pääsema juurde rakendusele "Google'i seaded". Enamikust Android-telefonidest leiate Google'i seaded menüüst Seaded> Google (jaotisest „Isiklik”). Selle välja selgitamine, kuhu Samsung selle S7-le pani, osutub üsna piinlikuks - see pole üldse kuskil mõistlik.

Kuna Samsung ei tea, kuidas asju rahule jätta, ei leia te menüüst Seaded isegi jaotist pealkirjaga „Google”. Kontrollisin kõigepealt valiku „Kontod”, kuid see polnud ka see. Kuidas oleks Google'i rakenduse enda seadetega? Ei. Vist on siin süüd Google'is selles, et tal on nii keerulised nimed oma rakendustele kui ka muule.

Olgu, et S7-s Google'i seadetele tegelikult juurde pääseda, peate kõigepealt hüppama menüüsse Seaded, tõmmates teatepaneeli alla ja koputades hammasrattaikooni.

Sealt kerige allapoole kirjeni „Rakendused”. Puudutage seda.

Nüüd kerige lõpuni alla. BOOM: Google'i seaded.

 

Kui teate, kus see asub, on see lihtne. Kuid selle leidmine on üsna tüütu. Loodetavasti ei pea te nüüd selle puhta ärrituse hetkedega tegelema, otsides seda nagu mina. Ma võtsin selle peksmise. Olete teretulnud.