Kuidas varundada oma iPhone iTunesiga (ja millal peaksite)

Teie iPhone (ja iPad) varundatakse vaikimisi automaatselt iCloudi, kuid kohalikud iTunes'i varukoopiad on endiselt kasulikud. Uuele iPhone'ile üleminekul või iOS-i beetatarkvara installimisel oma praegusele telefonile peaksite looma iTunes'i varukoopia.

Kohalikud iTunes'i varukoopiad on terviklikumad ja kiiremini taastatavad kui iCloudi varukoopiad. iCloudi varukoopiad on endiselt kasulikud, kuna need toimuvad juhtmevabalt, nii et need on alati ajakohased, kuid iTunes'i varukoopiad on ideaalsed täieliku taastamise toiminguks.

Kuidas luua iTunes Backup

Alustamiseks käivitage iTunes. Kui teil on Windowsi arvuti, peate iTunes alla laadima Microsofti poest või Apple'i veebisaidilt. kui teil on Mac, on iTunes juba installitud. Kasutasime selle protsessi jaoks Microsoft Store'i versiooni ja see toimis suurepäraselt.

Ühendage oma iPhone arvuti või Maciga, kasutades kaasasolevat Lightning-USB kaablit. See on sama kaabel, mida kasutate telefoni laadimiseks. Sama protsess töötab ka iPadide ja iPod touchi puhul.

Pärast iPhone'i ühendamist klõpsake iTunes'i nupul Jätka, et lubada arvutis juurdepääs oma iPhone'ile.

Avage oma iPhone ja avage viip "Usalda seda arvutit". Puudutage nuppu „Usalda“ ja sisestage oma PIN-kood. See annab teie arvutile juurdepääsu teie iPhone'i andmetele.

Kui olete oma iPhone'i või iPadi juba iTunesiga sünkrooninud, ei näe te neid viipasid ja saate lihtsalt jätkata.

SEOTUD:Miks teie iPhone palub teil seda arvutit usaldada (ja kas peaksite seda tegema)

  

Kui olete lubanud juurdepääsu iTunesile, näete tööriistaribal akna vasaku ülanurga lähedal väikest telefoniikooni. Klõpsake seda.

iTunes peaks automaatselt fokuseerima vasaku küljeriba paani „Kokkuvõte”. Kerige alla ja otsige siit jaotist Varukoopiad.

Enne jätkamist peate veenduma, et teie iPhone'i varukoopiad on krüptitud. See tagab, et nad on parooliga kaitstud, nii et keegi vajab neile juurdepääsu võimaldavat parooli, et saaksite neile juurdepääsu. Krüptitud varukoopiad võivad sisaldada ka konto paroole, Apple Healthi teavet ja HomeKiti andmeid. Krüptimata varukoopiad ei sisalda kõiki andmeid.

Krüpteeritud varukoopiate aktiveerimiseks lubage jaotises Varukoopiad märkeruut „Krüptida iPhone'i varundamine”.

Kui teil palutakse, sisestage parool. See parool on kindlasti meeles. Kui see ununeb, ei saa te parooliga krüptitud iTunes'i varukoopiaid taastada.

Kui olete varem parooli määranud ja selle unustanud, võite siin klõpsata nupul „Muuda parooli”, et määrata uus parool, mida iTunes kasutab vastloodud varukoopiate jaoks. Kuid vanu varukoopiaid ei saa taastada ilma nende loomiseks kasutatud paroolita.

Pärast parooli sisestamist alustab iTunes varukoopia loomist automaatselt. Enne telefoni lahtiühendamist oodake, kuni protsess lõpeb. See peaks võtma vaid paar minutit.

Vaadake selle paani jaotist „Viimased varukoopiad” ja näete, kui viimased varundused on toimunud. Mis tahes varukoopia, mis ütleb, et see on toimunud „sellesse arvutisse”, on teie arvuti või Maci iTunes'i varukoopia.

Uute iTunes'i varukoopiate loomiseks tulevikus klõpsake lihtsalt nuppu "Varunda kohe", kui teie iPhone on kaabli kaudu arvutiga ühendatud.

iTunes loob varukoopia ja näitab edasiminekut akna ülaosas oleku kuvamise alal.

Võite ja peaksite jätma jaotise „Automaatne varundamine” vaikimisi varuvalikuks valiku „iCloud”. Ikka saate iTunes'i varundada, klõpsates ise nuppu „Varunda kohe”.

Kuidas taastada iTunes'i varukoopia

Enne varunduse taastamist peate funktsiooni Find My iPhone keelama. Kui teil on iPad, peate selle asemel funktsiooni Find My iPad keelama.

Selleks minge oma iPhone'i jaotisse Seaded ja toksake seadete kuva ülaosas oma nime. Puudutage siin iCloud> Leia minu iPhone. Puudutage liugurit „Leia minu iPhone“ ja sisestage selle väljalülitamiseks oma Apple ID parool.

 

ITunes'i varundamise taastamiseks ühendage oma iPhone arvutiga koos selle kaasasoleva kaabli abil ja käivitage iTunes. Puudutage oma iPhone'i nuppu "Usalda", et oma arvutit usaldada, kui see pole veel usaldusväärne.

Kui teie telefon on iTunesiga ühendatud, klõpsake tööriistaribal väikest telefoniikooni ja leidke jaotises Varundus jaotise Kokkuvõte jaotis. Klõpsake nuppu „Taasta varundamine”, et taastada iTunesist varukoopia arvutist telefoni.

Pidage meeles, et see varukoopia salvestatakse teie arvutis või Macis kohapeal. Varunduse peate taastama samas arvutis, mille selle lõite.

iTunes palub teil valida, millise varukoopia soovite taastada. Vaikimisi valib see viimase varukoopia. Vanemate varukoopiate nimedes on kuupäeva teave, et teaksite, kumb on.

Telefoni varundamise taastamiseks klõpsake nuppu „Taasta”. Ärge lahutage telefoni arvutist enne, kui taastamisprotsess on lõpule jõudnud.

Kuidas vaadata oma iTunes'i varukoopiaid

ITunes'i salvestatud varukoopiaid saate vaadata, klõpsates arvutis Redigeerimine> Eelistused või Macis iTunes> Eelistused.

Klõpsake aknas Eelistused ikooni „Seadmed”. Näete kohalikult salvestatud varukoopiate loendit ja kui soovite ruumi vabastada, saate siit vanad varukoopiad kustutada.

Need varukoopiad leiate arvutisse või Maci kettale, kui soovite need varundada või uude arvutisse teisaldada.

SEOTUD:Kuidas oma iTunes'i varukoopiaid leida, varundada ja kustutada

Varukoopia saate taastada kas praeguses või uues telefonis. Näiteks kui hankite uue iPhone'i, saate oma vana telefoni taastada uue iPhone'i abil, isegi kui see on uuem mudel.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found