Kas peaksin ostma iPhone 7 või 7 Plus?

IPhone 7 on saadaval kahes suuruses: tavaline 4,7-tolline ekraan iPhone 7 ja 5,5-tolline ekraan iPhone 7 Plus. Mõlemad telefonid on saadaval 32 GB, 128 GB või 256 GB salvestusruumiga Jet Black, Black, Gold, Silver, Rose Gold ja Red. Vaatame, kuidas iga telefon erineb, ja kaalume, milline neist sobib teile kõige paremini.

iPhone 7 vs iPhone 7 Plus

Füüsiline suurus on kõige ilmsem erinevus kahe telefoni vahel. IPhone 7 on 2,64 tolli lai, 5,44 tolli pikk ja 0,28 tolli sügav ning kaalub 4,87 untsi. IPhone 7 Plus on 3,07 tolli lai, 6,23 tolli pikk ja 0,29 tolli sügav ning kaalub veidi rohkem - 6,63 untsi. Kumbki pole just väike telefon, kuid Plus on märgatavalt suurem.

Ekraanid on sarnaselt erineva suurusega. IPhone 7-l on 4,7 tolline, 1334 × 750 ekraan, mille eraldusvõime on 326 ppi. IPhone 7 Plus-l on 5,5-tolline 1920 × 1080-ekraan, mille eraldusvõime on 401 ppi. Ekraani suhtarvud on praktiliselt identsed, nii et kõik näeb mõlemas telefonis välja sama; lihtsalt see kõik on Plussil veidi suurem.

Lisakuva kinnisvara käitamise kiirendamiseks on Plusil 3 GB RAM-i tavalise iPhone'i 2 GB-ga.

SEOTUD:Miks on minu iPhone 7 Plus-l kaks kaamerat?

Peale suuruse on kahe telefoni suurim erinevus kaamera. IPhone 7-l on sama kaamera täiendatud versioon, mis on aastaid iPhone'ides olnud. Sellel on 12MP sensor ja f / 1,8 objektiiv, mis on ligikaudne täiskaadri fookuskaugusega 28 mm. Plussil on täpselt sama kaamera, samuti teine, millel on 12MP sensor ja f / 2,8 objektiiv, mis ligikaudseks täiskaadri fookuskauguseks on 56 mm. Selle kohta saate lähemalt lugeda siit.

Lõpuks võimaldab plussis olev täiendav füüsiline ruum suurendada aku mahtu. Apple väidab, et iPhone 7 saab kuni 14 tundi kõneaega ja 10 päeva ooterežiimis, samal ajal kui iPhone 7 Plus saab kuni 21 tundi kõneaega ja 16 päeva ooterežiimis.

Milline telefon sobib teile?

Mõlemad iPhone’id on vinged, kuid tõenäoliselt sobib üks neist teile paremini. Proovime selle välja töötada.

Kas suurusel on tähtsust?

IPhone 7 Plus on suur. Nagu üks suurimaid telefone, mida saate osta suur. Ja kuna see on teie telefon, peate seda igal pool kaasas kandma. Kui kipute kandma väikeste taskutega riideid või kui teil pole käekotti, võib see olla probleem.

Samuti võib see olla probleem, kui teil on väikesed käed. Isegi tavaline iPhone 7 pole nii väike, nii et teie parim valik on minna kohalikku Apple Store'i ja vaadata, kuidas igaüks teie käes tunneb.

Kui Plus on liiga suur ja see on mõeldud mõnele inimesele, on iPhone 7 ainus võimalus.

Kas ostate selle kaamera jaoks?

SEOTUD:Kuidas kasutada iPhone'i portreerežiimi

Kui kasutate oma iPhone'i kaamerat palju, on Plus kindlasti kaugelt parem ost. Teleobjektiiv lisab pildistamisele palju paindlikkust. Portreerežiim, mis simuleerib DSLR-i välimust laia avaga objektiiviga, on ka tõeliselt suurepärane täiendus.

See ei tähenda, et iPhone 7 kaamera oleks halb, lihtsalt lisaks füüsilistele mõõtmetele on kaamera koht, kus Plus tõesti silma paistab.

Kui tihti olete laadijast eemal?

Plusi aku kestvus on märgatavalt pikem. Kui teil kogu päeva vältel regulaarselt tühjaks saab, võib see teie jaoks otsustavaks teguriks olla. Kui veedate siiski suurema osa ajast kodus või kontoris, kus teil on laadija käepärast, siis te ilmselt ei märka täiendavat kõneaega.

Kas teete oma telefonis palju tööd?

Mõnel korral olen oma iPhone'i kirjutanud märkimisväärseid artikleid. See pole parim kogemus, kuid on võimalik. Kui peate dokumente lugema, paljudele e-kirjadele vastama või muul viisil tegema midagi, mis hakkab teie telefonis tegelikule tööle lähenema, pakub Plusi ekraani lisakinnisvara kindla eelise.

Kui palju olete valmis kulutama?

Kõik iPhone 7 Plusi lisafunktsioonid pole asjata: Plus maksab iga talletusmahu puhul 120 dollarit rohkem kui tavaline iPhone 7. Tavalise 32 GB iPhone 7 saate 649 dollariga, kuid 32 GB iPhone 7 Plus maksab 769 dollarit. Ülemine ots, 256 GB Plus, annab teile tagasi 969 dollarit.

Kui teil on eelarve ja Plusi lisafunktsioonid ei tee teile tegelikult midagi, siis on tavaline iPhone 7 kaugelt parem osta.

IPhone 7 ja iPhone 7 Plus on mõlemad suurepärased telefonid. Plussil on suurem ekraan, pikem aku kestvus ja rohkem kaamera võimalusi, kuid sellega kaasneb tohutu füüsiline jalajälg ja järsk hinnatõus. Valige see, mis teie vajadustele kõige paremini sobib.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found