Parimad tasuta muusikarakendused Androidile ja iPhone'ile

Muusika telefoni või arvutisse allalaadimine ja salvestamine on minevik. Täna saate voogesitada peaaegu iga soovitud muusikat. Siin on meie parimad valikud tasuta muusika voogesituse rakenduste jaoks Androidis ja iPhone'is.

Spotify

Spotify on üks ulatuslikumaid muusika voogesitusteenuseid maailmas, mille raamatukogus on üle 30 miljoni loo ja üle 83 miljoni tasulise kasutaja. Shuffle'is saate kuulata reklaami toega muusikat tasuta (mis on sarnane raadiorakenduse kasutamisega). Palade leidmine ja kuulamine on samuti võimalik, kuid vabatasandil on see piiratud.

Võite maksta 9,99 dollarit kuus (14,99 dollarit perepaketi eest) ja salvestada muusikat võrguühenduseta, luua kohandatud esitusloendeid ja hankida veel mõningaid funktsioone.

Vaadake rakendust Spotify Androidile ja iPhone'ile.

Pandora

Pandora on veel üks Interneti-raadio stiilis rakendus (nagu ka enamik meie loendis olevaid rakendusi). Sisestage esitaja, žanri või loo nimi ja Pandora loob jaama just teile. Mida rohkem muusikat kuulate ja hindate, seda rohkem mõistab Pandora teie maitset ja soovitab nende põhjal muusikat. See on suurepärane viis uue muusika avastamiseks.

Kuigi Pandora on tasuta, peate muusika kuulamiseks looma konto. Tasuta kava toetab ka reklaame ja võimaldab teil päevas piiratud arvu lugusid vahele jätta.

Pandora Plusi pakett (4,99 dollarit kuus) võimaldab teil kasutada nelja võrguühenduseta jaama, piiramatuid vahelejätmisi ja kordusi, kvaliteetset heli ja reklaame. Premium-pakett (9,99 dollarit kuus) võimaldab lisaks kõigile Plusi pakutavatele funktsioonidele juurdepääsu tellitavale muusikale ja esitusloendite loomisele.

Vaadake Androidi ja iOS-i Pandora rakendust.

iHeart raadio

Arutasime oma kirjas iHeart Raadio üle parimatel muusika voogesitamise veebisaitidel, kus mainisime, et iHeart Radio on osa iHeartMedia grupist ja neil on üle 850 kanali kogu USA-s.

Selle mobiilirakendustega saate kuulata otseülekandes raadiot, uudiseid, taskuhäälingusaateid ja isegi luua oma raadiojaama oma muusikaliste eelistuste põhjal. Muusika kuulamiseks ei pea te kontot looma ja teie muusikat katkestavaid helireklaame pole. Kuid päevas saate vahele jätta ainult piiratud arvu lugusid.

iHeart Radio on saadaval iOS-i, Androidi ja üllatavalt paljude teiste seadmete jaoks.

YouTube Music

Google'i hiljutised muudatused YouTube'is on muutnud oma lisateenused erinevateks tasanditeks. YouTube Red on asendatud YouTube Premiumiga ja YouTube Musicuga, mis on mõeldud just muusika jaoks. Kui soovite muudatuste kohta rohkem teada saada, saate siit lugeda kõiki mahlaseid üksikasju.

Kui mitte midagi muud, siis YouTube Music tunneb end nagu Spotify. Saate otsida laule, kuulata esitusloendeid ja nii edasi. Neil on ka suurepärane valik muusikat sõltumatutelt artistidelt. Samuti saate kasutada Google'i täpsemat otsingut; YouTube Musicus leidmiseks võite laulu otsida või laulu kirjeldada.

YouTube Music on tasuta kasutamiseks ja reklaamid toetavad seda. Google pakub 9,99 dollari eest ka YouTube Music Premiumi, mis annab teile taustakuulamise, võrguühenduseta juurdepääsu ja mõned muud funktsioonid. Kui teile meeldib YouTube'i eksklusiivne sisu, saate 11,99 dollari asemel valida YouTube Premiumi, kuna see sisaldab ka YouTube Musicu tellimust.

Vaadake YouTube Musicu rakendust Android ja iOS.

SoundCloud

SoundCloud pakub suurepärast võimalust uue muusika nautimiseks ja avastamiseks. Sealt leiate mõne oma lemmikmuusika, kuid see pole SoundCloudi keskmes. SoundCloud võimaldab sõltumatutel artistidel oma muusikat üles laadida ja majutada. SoundCloudi esmakordsel kasutamisel võite näha palju juhuslikku muusikat. Kuid mida rohkem te seda kasutate, seda rohkem see õpib ja soovitab muusikat selle põhjal, mis teile juba meeldib.

SoundCloudil on miljoneid lugusid, mida saate kuulata, kuid peavoolumuusika puudumine võib mõne jaoks muret tekitada. Kui eelistate kuulata enamasti tuntud esitajaid, siis võite anda SoundCloudile pääsme, kuid soovitaksime teil siiski seda teha.

Vaadake SoundCloudi iOS- ja Android-rakendusi.

Häälestama

Kui teile meeldib nutitelefonist raadiot kuulata, meeldib teile TuneIn mobiilirakendus. Selle abil saate kuulata raadiot, spordiuudiseid, taskuhäälingusaateid ja uudiseid kõikjal liikvel olles. Üldiselt on TuneInis saadaval ligi 120 000 raadiojaama. Muusika jaoks ei piirdu ainult raadios mängitavaga. Selle asemel võite otsida esitajaid või laule, et avada loend kõigist raadiojaamadest, mis teie valikut mängivad.

TuneInis muusika ja raadio kuulamine on tasuta ja reklaamidega toetatud. Kui vihkate reklaame, võite osta TuneIn Premiumi hinnaga 9,99 dollarit kuus, mis vabastab reklaamid ja võimaldab teil kuulata otseülekandeid NFL, MLB ja NHL.

Tutvuge TuneIniga Androidis ja iOS-is.

Slacker raadio

Slacker Radio on Interneti-raadio teenus, mis võimaldab teil kuulata veebiraadiot erinevates žanrites. Võite kuulajaama peenhäälestada, et kuulda rohkem meelepärast muusikat, või lasta Slacker Radio'l teid muusika avastamisel aidata.

Slack Radio tasuta versiooni toetatakse reklaamidega, mis sisaldab nii piltreklaame kui ka helireklaame. Piiratud on ka vabaplaani hüppamiste arv.

Kui lähete üle Plus-plaanile (3,99 dollarit kuus), vabanete reklaamidest, saate parema helikvaliteedi ja piiramatu vahelejätmise. Slacker Radio'l on ka 9,99 dollari suurune Premium-pakett kuus, mis pakub Plus Plani kõigi funktsioonide kõrval võrguühenduseta muusikat ja tellitavat muusikat.

Slacker Radio on saadaval iOS-i ja Android-i jaoks.

Pildikrediit: Eugenio Marongiu / Shutterstock


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found