Kuidas lisada emotikon Microsoft Wordi dokumentidesse 📝

Emotikonid töötavad tänapäeval põhimõtteliselt kõikjal, sealhulgas Microsoft Wordi dokumentides. Peenestage oma dokumente värviliste emotikonide ikoonidega, mis töötavad kõigis kaasaegsetes operatsioonisüsteemides, sealhulgas Windows 10, macOS, iPhone, iPad, Android ja veebis.

Emotikoni saate Wordi sisestada samamoodi nagu emotikone mis tahes muusse rakendusse. Wordi dokumendi sisestamise ajal kasutage oma operatsioonisüsteemile vastavat kiirklahvi:

  • Windows 10-s vajutage Windows +. (punkt) või Windows +; (semikoolon) emotikonide valija avamiseks.
  • Macis vajutage emotikonide valija avamiseks Control + Command + Space.
  • IPhone'is, iPadis või Android-telefonis saate kasutada tavalist emoji-klaviatuuri.

Kui olete varem emotikonide valijat kasutanud, näitab see kõigepealt teie kõige sagedamini kasutatavaid emotikone - see töötab nii Windowsis kui ka Macis.

Nii Windowsis kui ka Macis saate hakata emotikonide nime selle otsimiseks tippima. Näiteks toiduga seotud emotikonide leidmiseks sisestage „toit”. Siin saate lihtsalt sirvida siin pikka emotikonide loendit, et leida endale meelepärane.

Kasutage nooleklahve ja vajutage sisestusklahvi Enter või klõpsake emotikonil selle sisestamiseks.

Dokumendi sisestatud emotikon kuvatakse värviliste tänapäevaste emotikonide ikoonidena. Nende suurust saate muuta ja muuta need suuremaks või väiksemaks, kohandades nende fondi suurust, nagu teete seda dokumendi mis tahes muu teksti puhul.

Need emotikonid töötavad siis, kui teie dokument avatakse Wordis mis tahes kaasaegsel platvormil, mis sisaldab emotikonide sisseehitatud tuge. Kuid need näevad platvormide vahel välja pisut erinevad - Microsoftil, Apple'il ja Google'il on kõigil oma ainulaadsed emotikonistiilid.

Muide, need klaviatuuri otseteed töötavad põhimõtteliselt kõigis Windowsi või Maci rakendustes, võimaldades teil emotikone sisestada ja kasutada kõikjal, kus soovite. Näiteks saate Windowsi failinimedes kasutada isegi emotikone.

SEOTUD:✨ Emotikat saate Windows 10 failinimedes kasutada


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found