Kuidas uuendada oma Sims 4 modi

Electronic Arts annab sageli välja värskendusi ja paiku The Sims 4. Kui see juhtub, võivad inimesed mängu ajal kokku kukkuda. Kuid enamasti on modifikatsioonid mängukorruptsiooni süüdlased. Õnneks on teie mängu tõrgeteta toimimiseks võtta mõned ettevaatusabinõud.

The Sims 4 meeskond teeb tõesti suurepärast tööd, et inimesi värskendustest teavitada. Kui jälgite Twitteris @TheSimsi, jagab ettevõte pärast iga plaastri värskendamist üksikasjalikku teavet. The Sims 4 Veebisait pühendab ka kogu välja antud lehele terve lehe.

Mõnikord annab ettevõte pärast uut laiendust välja ka plaastermärkmeid, et täpsustada uue paki üksikasju. Enamasti on need suunatud veaparandustele ja muudele tahtmatutele probleemidele.

Kui EA annab välja plaastri värskenduse The Sims 4, peate selle installima. Windowsis installib Origin värskendused vaikimisi automaatselt. See annab teile teada, et mängu tuleks uuendada, ja seejärel peate mängu sulgema, et värskendus saaks alla laadida. Kui Origin on värskenduse installinud ja mängu taaskäivitanud, teatab klient teile, et kõik modifikatsioonid on keelatud.

Enne seda kõike on siiski mõned sammud, mida saate teha a Sims 4 värskendus.

Kuidas plaastri värskenduseks valmistuda

Enne värskenduse installimist saate teha mõned asjad, mis aitavad vältida tulevasi krahhe või mängude katkestusi.

Lülitage automaatne värskendamine välja

Kui Origin on määratud automaatselt värskendama The Sims 4ja teil on modifikatsioonid installitud, on tõenäoline, et võivad ilmneda mõned vead. Isegi kui olete mängus, teavitab Origin teid värskenduse väljaandmisest.

Kui sa mängid The Sims 4 ja ei soovi mängu värskendamiseks välja lülitada, pole probleemi! Kui lülitate automaatsed värskendused välja, saate värskendused hiljem alla laadida. See annab teile ka võimaluse oma faile ette valmistada.

Selleks valige oma päritolukliendi vasakus ülanurgas „Origin” ja seejärel „Application Settings”. Valige menüüs „Rakendus” valik „Automaatsed mänguvärskendused”. Roheline liugur muutub halliks, et automaatne värskendamine on välja lülitatud.

Varundage oma Sims 4-failid

Paljud mängijad kasutavad mängude varundamiseks väliseid kõvakettaid. Videomängude kausta kopeerimine välisele kõvakettale on alati kõige turvalisem valik. Kui teie põhiarvuti jookseb kokku ja te pole kunagi varukoopiaid kusagile mujale salvestanud, lähevad failid tõenäoliselt igaveseks kaduma. Väline kõvaketas lahendab selle probleemi.

Hea tava on varundada failid enne iga plaastrit ja vähemalt kaks korda kuus, igaks juhuks, kui teie arvuti kõvaketas ebaõnnestub.

Selle harjutuse jaoks kopeerige lihtsalt oma Sims 4 kausta töölauale. Me ei pea tegelikku varukoopiat tegema, seega teisaldame koopia ajutiselt küljele.

Operatsioonisüsteemis Windows 10 vaikekoht The Sims 4 onC: \ Electronic Arts \ The Sims 4 \ Modifikatsioonid. Navigeerige oma kausta Modifikatsioonid ja seejärel klõpsake kausta oma töölauale ja lohistage see. EA keelab alati iga plaastri värskenduse jaoks kohandatud sisu, kuid sooritage see samm igal juhul just täiendava ettevaatusabinõuna.

Sõltuvalt sellest, kui suur teie Sims 4 kaust on, see võib aega võtta.

SEOTUD:Mis on traadita kõvaketta mõte ja kas mul on seda vaja?

Värskendage päritolus olevaid „The Sims 4”

Nüüd on aeg värskendus alla laadida ja installida. Kui olete modifikatsioonide kausta oma töölauale teisaldanud, navigeerige rakendusse Origin, paremklõpsakeThe Sims 4, ja seejärel valige „Värskenda”.

Mida teha pärast plaastri värskendamist

Pärast plaastri värskenduse installimist on hea käivitada The Sims 4 keelatud modifikatsioonidega. Oodake, kuni pärast seda toimingut kaust “Modifikatsioonid” töölaualt teisaldatakseSims 4 kausta.

Käivitage The Sims 4. MillalThe Sims 4klient teatab teile, et kohandatud sisu on keelatud, klõpsake nuppu "OK"; Lubame selle hiljem uuesti.

Mängi erinevate mängufunktsioonidega ringi, veendumaks, et kõik töötab õigesti, ja seejärel sulgege mäng ilma säästmine.

Tähtis: Kui salvestate mängu enne kausta Modifikatsioonid tagasi teisaldamist, võidakse osa teie salvestatud mängust eemaldada. Hiljem, kui olete kausta Modifikatsioonid tagasi teisaldanudThe Sims 4 kaust, võivad majapidamised olla katki või ei pruugi neid õigesti laadida. Mõnel simsil võib puududa ka kohandatud sisu, näiteks juuksed ja riided. Sel juhul peate võib-olla laadima iga simsi leibkonna, kus puudub sisu.

Ekraan „Loo sims” ei laadi automaatselt seda, mida teie simsid varem kandsid, samuti ei laadita osade kaupa puuduvaid esemeid. Katkiste majapidamiste parandamiseks käivitage salvestatud mäng ja valige maailmamenüü paremas ülanurgas „Leibkondade haldamine”.

Klõpsake majapidamist, mida soovite muuta, ja seejärel klõpsake pliiatsiikooni (kuvatakse tekst „Muuda, lisage või eemaldage simse leibkonnast leibkonnas." Peate kõik oma katkised simmid uuesti riidesse panema. Võite kas asendada või uuesti kasutada kohandatud sisu, mis puudus mängu uuesti laadimisel.

Saate seda täielikult vältida, kui sulgete kliendi uue plaastri testimisel salvestamata.

The Sims 4 kaust genereeritakse pärast mängu sulgemist automaatselt uus kaust "Modifikatsioonid". Selles kaustas on ainus fail “Resource.cfg”. Peate selle uuesti loodud kausta kustutama, enne kui teisaldate oma algse kausta „Modifikatsioonid“ oma töölaualt kausta Sims 4 kausta.

Modifikatsioonide värskendamine

Enamik suuremaid modereid, näiteks Deaderpooli loodud MC Command Center, vajavad värskendatud faile, mis tuleb alla laadida pärast iga EA plaastri värskendamist. Kui olete skripti spetsiaalsel Discordi kanalil, tehakse teadaandeid iga väljalaske kohta ja need suunavad teid hiljutise allalaaditava faili juurde.

Muude modifikatsioonide puhul teatavad enamik loojad oma veebisaitide või sotsiaalmeedia kontode värskendustest. Mõnel juhul võite mod-i lehe uuesti külastada, et näha, kas looja on värskendatud versiooni välja andnud. See võib olla eriti tülikas, kui te ei mäleta, kust algselt modi leidsite.

Kuid enamikul modifikatsioonidest on looja mängusisene eelvaade. Enamik loojaid lisab oma nimed ka .package-faili, mille leiate kaustast Modifikatsioonid. Kui jaotises pole märke The Sims 4 kes on looja, peate võib-olla loobuma ja modi eemaldama.

Kui leiate kohandatud sisu veebis, võite teha mõned toimingud. Modi allalaaditud lehed sisaldavad alati looja nime ja (tavaliselt) kontaktteavet. Tavaliselt saate loojale sõnumeid saata ja küsida hiljutiste värskenduste kohta - lisage kindlasti ainult mängu versiooni number ja ekraanipildid ilmnenud vigadest.

Versiooninumbri leiate põhimenüü vasakust alanurgast või kaustast „The Sims 4” (otsige lihtsalt tekstifaili „Game Version”).

MC käsukeskuse autor Deaderpool peab Discordis ka "Mods News" kanalit, mis teavitab teid paljudest modi värskendustest. Muidugi ei hõlma see kõiki modereid, kuid see on hea koht alustamiseks, kui otsite purustatud sisu värskendusi.

Kogukonnast on ka tõepoolest abi - saate kasutada MCCC Discordi kanalit võimalike modifikatsioonidega seotud küsimuste esitamiseks.

Kui kohtate modi, mis enam ei tööta, ja otsite alternatiive, võib Deaderpooli kanal soovitada aktiivsemalt hooldatavaid seotud modereid.

Esialgu võib see tunduda keeruline. Kuid peamine asi, mida meeles pidada, on alati oma mängukataloog varundada kusagil peale esmase draivi. Ideaalis peaks see asuma kusagil teie peamise arvuti taga, nagu väline kõvaketas, USB-seade või veebipõhine failiteenus, nagu Dropbox. Parem on olla valmis juhuks, kui midagi valesti läheb.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found