Kuidas muuta iTunes'i (või mis tahes Windowsi rakenduse) varukoopia asukohta

Valdav osa Windowsi rakendustest varundab varukoopiad ja mahukad andmekataloogid otse põhiosale. See tähendab, et SSD-kallis väärtuslikku ruumi närivad varukoopiad, vähem kui ideaalne olukord. Loe edasi, kui näitame teile, kuidas varukoopiad andmekettale teisaldada.

Miks ma seda teha tahan?

Paljud inimesed on peamise kettaseadmena kasutusele võtnud kiire tahkeketta. Need kettad on tuntud oma kiire reageerimisaja, mitte laialdase salvestusvõime poolest. SS-kettale pole mõtet mahukaid ja harva juurdepääsetavaid andmeid, näiteks teie iPhone'i ja iPadi varundusfaile salvestada.

Lisaks ebaõnnestuvad paljudel juhtudel rakendusfunktsioonid, kuna primaarne ketas pole piisavalt suur. Viimati käisime enne iOS-i uue versiooni installimist oma iPadi täielikku varundamist tegema, näiteks varundamine ebaõnnestus, kuna väike, kuid kiire SSD ei suutnud lihtsalt kogu iPadi sisu mahutada. Kaasaegsed rakendused eeldavad lihtsalt, et teil on moodne mahukas 300 GB + esmane kõvaketas, millele on ruumi varuks.

Tänases õpetuses uurime Windowsi kasutajate kiiret ja valutut viisi, kuidas hõlpsalt iTunes'i varukoopia- ja / või andmekatalooge (või mis tahes muud Windowsi rakendust, mis ei toeta rakendusesiseseid varundusi / andmekataloogi muudatusi) teisaldada teisese kettale.

Mida ma vajan?

Selle õpetuse jaoks vajate vähe väärtuslikku. Windowsi kataloogide asukoha reguleerimise tööriistad on sisseehitatud otse Windowsi.

Peale selle on varundamisandmete teisaldamiseks vaja ainult teistsugust draivi. Selle õpetuse jaoks teisaldame varukoopiad G-draivi, kuid kõik suured kettad, mis pole teie opsüsteemi kettad, saavad hakkama.

Lõpuks, kuigi teisaldame iTunes'i varukataloogi spetsiaalselt meie teisele kettale, saate selle nipiga kasutada kõigi suuremahuliste andmete või varukataloogi teisaldamiseks väikeselt primaarkettalt suuremale teisele kettale - peate lihtsalt leidma oma esmase ketta andmekataloogi ja kohandage vastavalt käske.

Varukataloogi teisaldamine sümboolsete linkide kaudu

Maagia, mis kogu seda toimingut juhib, on sümboolsete linkide süsteem. Sümboolne link on tegelikult väga arenenud otsetee, mis on taotleva rakenduse jaoks läbipaistev. Pärast iTunes'i varukataloogi teisaldamist pole iTunes kunagi targem (kuid iTunes'i andmed satuvad sekundaarsele kettale). Kui soovite sümboolsete linkide kohta lisateavet, vaadake meie Windowsi või Linuxi täielikku sümboolsete linkide juhendit (sümboolseid linke). Vastasel korral uurime sisse.

Looge uus varukataloog. Enne kui suuname rakenduse uude varukataloogi, vajame uut varukataloogi. Nagu me eespool märkisime, suuname iTunes G-draivi. Selle taustal oleme loonud G: \ draivile uue kausta „iTunes Backup”. Looge kohe teisele draivile uus varukoopia kaust.

Leidke ja nimetage praegune varukataloog ümber. Peame leidma praeguse iTunes'i varukataloogi ja selle ümber nimetama.

Vajutage nuppu Start. Kiirklahvikasti kleepige järgmine:

„% APPDATA% \ Apple Computer \ MobileSync”

See viib teid iTunes'i kasutatavasse varukoopia kausta. Selles kaustas näete kausta lihtsalt pealkirjaga “Varundamine”. Nimetage see kaust ümber „Backup-Old“.

Avage käsuviip. Hoidke all klahvi SHIFT ja paremklõpsake praeguse kausta (/ MobileSync /) Exploreri paanil. Valige käsk „Ava siin aken”, et avada juba praegusele kataloogile keskendunud käsuviip.

Looge sümboolne link. Sisestage käsureal uuesti järgmine käsk (veenduge, et olete kataloogis MobileSync) (reguleerige kirje G: \ iTunes Backup valitud valitud varukataloogi):

mklink / J “% APPDATA% \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup” “G: \ iTunes Backup”

„Mklink” on Windowsi shellikäsk sümboolse lingi loomiseks ja lüliti „/ J” loob spetsiaalse sümboolse lingi tüübi, mida nimetatakse kataloogi ristmikuks, mis suunab sujuvalt kõik rakendused, mis pärivad algses varukoopiate kataloogis, iTunes'i Varundamine sekundaarsele kettale.

Siinkohal peaksite kaustas \ Mobile Sync \ nägema kausta otsetee ikooniga sildiga Varundamine. Kui klõpsate sellel kaustal, näib see avanevat nagu tavaline kaust (te ei näi teisele draivile üle minevat, nagu tavalise otsetee korral), kuid kõik, mis sellesse draivi paigutatakse, salvestatakse füüsiliselt sekundaarsele kettale.

Testige ristmikku. Kui saate lingil ilma veata klõpsata, peaks kõik olema hea, kuid kontrollime selle ohutust. Paremklõpsake kataloogis \ MobileSync \ Backup (juurde pääsete just loodud uue sümboolse lingi kaudu) ja looge uus tekstidokument ajutise failikoha omanikuna. Pärast selle loomist navigeerige sekundaalkettal loodud tegelikku varukataloogi (meie puhul G: \ iTunes Backup \). Peaksite nägema, et fail istub kataloogis. Kui olete kinnitanud, et see on teiseses kataloogis, kustutage kohahoidja fail.

Algatage iTunes'i varundamine. Sõltumata sellest, kas järgite seda juhendit iTunes'i varukataloogi või mõne muu Windowsi rakenduse varukataloogi teisaldamiseks, on tõeline test see, kas rakendus töötab ettenähtud viisil, kui sümboolne link on paigas. Laseme selle üles ja vaatame.

Pärast varundamisprotsessi algatamist külastage teisese ketta varukataloogi:

Seal näeme oma uue varundamise ajal loodud täiesti uut varukoopiafailide kogu. Edu!

Kopeerige algsed varukoopiad. Õpetuse alguses nimetasime Backup kataloogi ümber Backup-Oldiks. See Backup-Old kataloog sisaldab kõiki teie vanu iTunes'i varukoopiaid. Nüüd, kui oleme sümboolset linki edukalt testinud ja edukalt varundanud, on aeg varundusandmed uude koju viia.

Erinevalt tavalisest samast kettalt samale kettale ülekandmisele võtab see ülekanne veidi kauem aega, kuna Windows kopeerib andmed teisese ketta sümboolse lingi kaudu. Kui koopia on valmis, saate uuesti kinnitada, et andmed on sekundaalkettal ohutud.

Nagu näete ülaltoodud ekraanipildilt, vabastasime pärast iTunes'i varukataloogi kopeerimist oma peamisel kettal umbes 5 GB andmeid. Kogu protsess võttis algusest lõpuni umbes 5 minutit ja meie preemia on lisaruum meie põhikettal ja sekundaalkettale salvestatud andmete varundamine ning lõpuks saame teha seadme täieliku varundamise, kuna kõigi läbisaamiseks on piisavalt ruumi.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found