Kuidas teisendada Google Docsi dokument Microsoft Office'i vorminguks

Google'i dokumendid, arvutustabelid, esitlused ja muud Google'i rakendused salvestavad vaikimisi dokumendid Google'i enda failivormingutes. Kuid saate need dokumendid oma kõvakettale alla laadida Microsoft Office'i failidena, olenemata sellest, kas soovite lihtsalt ühte dokumenti või kogu oma Google Docsi teeki.

Isegi kui kasutate dokumendifailide arvutisse või Maci sünkroonimiseks Google Drive'i, on teie arvutis olevad .gdoc-failid lihtsalt lingid Google Docsi veebisaidile. Kui soovite need alla laadida tegelike failidena, mida saate Microsoft Office'is muuta, peate läbima järgmise protsessi.

SEOTUD:Lauaarvuti sünkroonimine Google Drive'iga (ja Google Photos)

Laadige üks või mitu dokumenti alla Google Drive'ist

Minge Google Drive'i veebisaidile ja logige sisse oma Google'i kontoga. Leidke dokument, mille soovite alla laadida, ja valige see, klõpsates seda. Samuti saate Windowsi klahvi Ctrl (või Maci klahvi Cmd) hoida ja hoida all ning mitme dokumendi korraga valimiseks klõpsata mitmel failil.

Paremklõpsake valitud dokumentidel või klõpsake Google Drive'i lehe paremas ülanurgas oleval menüünupul ja valige käsk „Laadi alla”. Teie brauser laadib dokumendid alla Microsoft Office'i vormingus - .docx dokumentide jaoks, .xlsx arvutustabelite jaoks ja .pptx esitluste jaoks. Kui valisite mitu dokumenti, laadib teie brauser alla ühe .zip-faili, mis sisaldab valitud dokumente Office'i vormingus.

Laadige dokument redaktorist alla

Redigeerimise ajal saate dokumendi teisendada ka otse Microsoft Office'i vormingusse. Esiteks avage dokument vastavas redaktoris. Seda saate teha lihtsalt topeltklõpsates oma arvutis dokumendi .gdoc-failil, kui olete selle Google Drive'iga sünkrooninud, kuid see on kõik need failid.

Klõpsake nuppu Fail> Laadi alla ja valige Microsoft Wordi, Exceli või PowerPointi vorming olenevalt dokumendi tüübist. Teie brauser laadib faili arvutisse alla. Siit saate ka dokumente eksportida muud tüüpi failidesse, sealhulgas PDF, OpenDocument, tavaline tekst ja rikas tekst.

Laadige kõik oma Google'i dokumentide failid alla Office'i dokumentidena

Kõigi oma Google Docsi failide teisendamiseks korraga Microsoft Office'i dokumentideks minge Google Takeouti veebisaidile. Google Takeout soovib tavaliselt eksportida kõik teie andmed mitmest Google'i teenusest, nii et klõpsake lihtsalt ülaosas valikut Puudub.

Kerige alla ja lubage valik „Drive”. Üksikasjade kuvamiseks võite noolel klõpsata - vaikimisi ekspordib Google Takeout kõik Google Drive'i failid ja teisendab kõik dokumendid Microsoft Office'i vormingusse.

Kui olete valmis jätkama, klõpsake lehe allservas nuppu „Järgmine“ ja seejärel järgmisel lehel nuppu „Loo arhiiv“. Google loob kõigi teie dokumentide arhiivi ja pakub allalaadimislingi.

Kuidas teisendada Office'i vormingusse ja jätta fail Google Drive'i

SEOTUD:Kuidas töötada Google Drive'i Microsoft Office'i failidega

Google lubab teil töötada Office'i dokumentidega otse Google Drive'is (tänu Chrome'i laiendusele), kuid dokumenti ei saa teisendada Office'i vormingusse ilma seda enne alla laadimata.

Kui soovite teisendada dokumendi Office'i failiks ja jätta selle Google Drive'i, peate dokumendi ühe ülaltoodud meetodi abil alla laadima. Asetage allalaaditud Office'i dokument oma arvuti Google Drive'i kausta ja see sünkroonitakse Office'i dokumendina tagasi teie Google Drive'i.

Saate selle Office'i dokumendi ka veebisaidi kaudu üles laadida. Selleks peate aga külastama veebis Google Drive'i seadete lehte ja tühjendama valiku „Teisenda üleslaaditud failid Google Docsi redigeerija vormingusse”. Kui te seda ei tee, saavad teie üleslaaditud Microsoft Office'i failid Google Docsi dokumentideks.

Kui olete seda suvandit muutnud, saate Office'i dokumendid oma brauseris Google Drive'i veebilehele lohistada või klõpsata Google Drive'is nuppu Uus> Faili üleslaadimine ja sirvida Office'i dokumentideni. Need laaditakse üles Google Drive'i ja salvestatakse Office'i dokumentidena.

Kui soovite migreeruda Google Docsist Microsofti Office 365 ja OneDrive'i, saate kõik teisendatud dokumendid paigutada oma OneDrive kausta. Need laaditakse üles teie OneDrive'i kontole ja saate neid seejärel Office Online'i kaudu muuta ja neile hõlpsasti juurde pääseda Microsoft Office'i nutitelefonirakenduste kaudu.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found