Craigslist'i märguannete seadistamine (e-posti või SMS-i jaoks)

Ükskõik, kas otsite Craigslistist kortereid või kasutatud vidinaid, ei pea te seda veebisaiti pidevalt kontrollima. Saate asjadega kursis olla, kui saate märguandeid, kui teie otsingutele vastavad uued postitused tõusevad.

Kuidas saada meiliteatisi

Craigslistil on sisseehitatud e-posti märguanded. Iga Craigslist'i otsingu kohta saate meiliteate ja see on tasuta.

E-posti märguannete seadistamiseks minge lihtsalt Craigslisti veebisaidile ja tehke soovitud otsing. Näiteks võite valida linna, valida üürikorterite sektsiooni, sisestada mitu magamistuba soovite ja esitada maksimaalne üüri summa, mida olete nõus kuus maksma.

Ametlikes Craigslist'i teadete KKK-des öeldakse, et mida täpsem on teie otsing, seda sagedamini seda käivitatakse ja seda rohkem märguandeid saate. Teisisõnu, kui otsite kõiki linnas müügil olevaid autosid, kontrollib Craigslist uusi postitusi harvemini kui siis, kui otsite ainult kindlat automudelit.

Kui olete otsingu teinud, klõpsake Craigslist'i veebisaidil otsinguriba paremal asuval nupul „Salvesta otsing”. See sama valik kuvatakse otse Craigslisti mobiiliveebisaidi otsingukasti juures.

Kui te pole veel Craigslistisse sisse logitud, palutakse teil kas sisse logida või konto luua. Kui teil pole veel kontot, on selle loomine lihtne ja kiire.

Seejärel suunatakse teid Craigslisti konto seadete lehele Otsingud. E-posti märguannete aktiveerimiseks just salvestatud otsingu jaoks klõpsake otsingust vasakul oleval märkeruudul „Hoiatus”.

Ruudu „Alert” märkimine aktiveerib selle otsingu e-posti teatised. Need saadetakse teie Craigslisti kontoga seotud e-posti aadressile, nii et jälgige e-kirju.

Pidage meeles, et mida täpsem on teie otsing, seda sagedamini kontrollib Craigslist uusi postitusi ja saadab need meile.

Saate vaadata kõiki otsinguid, mille kohta meilisõnumeid saate, samuti deaktiveerida, muuta või kustutada neid otsinguid.

Kuidas seadistada SMS-teateid

Craigslistil pole sisseehitatud SMS-teateid, kuid saate populaarse IFTTT (kui see, siis see) teenuse abil oma seadistada. See on kasulik, kui soovite oma telefonis kohe Craigslisti uute postituste kohta märguandeid saada, ilma et peaksite oma e-posti kontrollima.

Uuenda: IFTTT ei paku enam SMS-teateid. Kui aga installite oma telefoni IFTTT rakenduse, saate selle asemel seadistada tõukemärguande märguanded. Järgige allolevat protsessi, kuid valige toiminguks SMS-i asemel märguanded.

Selleks minge IFTTT veebisaidile ja looge konto, kui te pole seda veel teinud. Kui olete oma IFTTT kontole sisse loginud, klõpsake nuppu „Minu apletid” ja seejärel klõpsake „Uus aplett”. Seda saate teha ka IFTTT-i rakenduses iPhone'i või Androidi jaoks või mobiiliveebisaidil.

Klõpsake lehel Uus aplett linki See.

Otsige „Kuulutused” ja klõpsake valikut „Kuulutused”.

Valige „Uus otsingupostitus”.

Kopeerige ja kleepige otsingutulemite aadress Craigslistist siia kasti. Selle aadressi saamiseks minge Craigslistisse ja otsige mida iganes soovite. Valige brauseri aadressiribalt veebiaadress ja kopeerige see.

Kui olete lõpetanud, klõpsake käsul „Loo päästik”.

Järgmisena klõpsake lingil „See”, et määrata, mis juhtub, kui päästik on aktiveeritud.

Klõpsake teenuste loendis valikut „SMS”.

Klõpsake nuppu „Saada mulle SMS”.

Vaikeseadete korral saate SMS-iga postituse pealkirja ja klikitava lingi. Selle kinnitamiseks klõpsake nuppu „Loo toiming“.

Olete nüüd oma toimingu loonud ja võite klõpsata nupul „Lõpeta”.

Veenduge, et aplett on viimasel lehel seatud olekusse „Sees”. Kui soovite kunagi apleti keelata, võite aplettide sisse- ja väljalülitamiseks liikuda IFTTT veebisaidi lehele Minu apletid.

Telefoninumbri valimiseks, kuhu need otsingud lähevad, minge lehele SMS-i seaded ja sisestage oma telefoninumber.

IFTTT teenusel on ka eeltoodud retsept, mis saadab teile automaatselt nutitelefoni märguanded Craigslisti otsingutest, kui teie telefonis on rakendus IFTTT. Kui eelistate saada kiirsõnumeid teie otsingule vastavate uute postituste kohta kui SMS-sõnumid, töötab see samuti hästi.

See on hea näide sellest, mida saate teha ka IFTTT-ga. Võite suunduda IFTTT veebisaidile ja valida vallandaja ja toimingu kombineerimisel eeltoodud aplett või string kokku meelepärane aplett.

SEOTUD:Kuidas oma lemmikrakendusi IFTTT abil automatiseerida


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found