HEIC-failide avamine Windowsis (või nende teisendamine JPEG-vormingusse)

Apple'i iPhone ja iPad teevad nüüd fotosid HEIF-pildivormingus ja nendel fotodel on faililaiend .HEIC. Windows ei toeta HEIC-faile loomupäraselt, kuid siiski on võimalus neid vaadata - või teisendada need standardseteks JPEG-deks.

Windows 10 (aprill 2018 värskendus)

Windows 10 aprill 2018 värskendus hõlbustab HEIC-failide toe installimist.

Kui olete selle Windows 10 selle versiooni üle viinud, saate rakenduse Fotod avamiseks topeltklõpsata HEIC-failil. Klõpsake fotode rakenduses linki „Laadi koodekid alla Microsoft Store'is”.

Poe rakendus avaneb HEIF-pildilaiendite lehele. Tasuta koodekite arvutisse allalaadimiseks ja installimiseks klõpsake nuppu "Hangi".

Nüüd saate HEIC-faile avada nagu iga teist pilti - lihtsalt topeltklõpsake neid ja need avanevad rakenduses Photos. Windows kuvab File Exploreris ka HEIC-piltide pisipildid.

Kuidas avada HEIC-faile Windowsis

SEOTUD:Mis on HEIF (või HEIC) pildivorming?

Teisendustööriistadega mässamise asemel soovitame teil lihtsalt alla laadida ja installida Windowsi jaoks mõeldud CopyTrans HEIC. See tööriist lisab Windowsile täieliku tugi HEIC-piltidele. HEIC-failide pisipilte näete Windows 10 File Exploreris (või Windows 7 Windows 7-s) ja need avanevad Windowsi standardses fotovaaturis. Kui see tööriist on installitud, saate HEIC-faile lisada ka otse Microsoft Office'i rakendustesse.

Kuigi HEIC-failide vaatamiseks peate selle kolmanda osapoole tarkvara installima, ei tundu, et kasutaksite seejärel kolmanda osapoole rakendust. Tundub, nagu toetaks Windows neid pilte alati: topeltklõpsake selle avamiseks .HEIC-faili.

Kui te pärast selle tarkvara installimist pisipilte ei näe, peate võib-olla oma arvuti taaskäivitama või vähemalt välja logima ja uuesti sisse logima.

See tööriist võimaldab teil ka hiire parema nupuga .HEIC-failil klõpsata ja selle teisendamiseks JPEG-failiks valida „Teisenda JPEG-ks”. Klõpsake seda valikut ja kuvatakse automaatselt JPG-versioon pildist samasse kausta.

JPEG-faile toetatakse laiemalt, nii et see võimaldab teil seda HEIC-pilti ka kellegagi jagada või importida rakendusse, mis toetab JPEG-pilte, kuid mitte HEIC-faile.

Kuidas teisendada HEIC-faile JPEG-vormingusse

Kui te ei soovi tarkvara installida, võite alati kasutada veebipõhist teisendustööriista. Lihtsalt laadige üles .HEIC-fail ja saate alla laadida .JPEG.

Hoiatus: Kuigi allolev veebisait toimis meie jaoks suurepäraselt, soovitame tungivalt mitte privaatsete fotode (või dokumentide või videote) teisendamiseks veebitööriistadesse üles laadida. Kui fotol on tundlikku sisu, on parem jätta see arvutisse. Teisest küljest, kui foto poleks kellelegi nuhkivale huvipakkuv, pole selle võrguteenusesse üleslaadimisega tegelikult muret. See on üldine soovitus igat tüüpi failidega. Näiteks soovitame teil ka PDF-faile, mis sisaldavad tundlikke finants- või ettevõtlusandmeid, PDF-i teisendusteenustesse üles laadida.

Kui soovite lihtsalt kiiresti teisendada, minge saidile heictojpg.com ja laadige korraga üles kuni 50 fotot. Võite ühe või mitu HEIC-faili oma arvutist veebilehele lohistada.

Veebisait teisendab need failid teie jaoks JPEG-deks ja saate saadud JPG-failid lehelt alla laadida.

Tulevikus saavad loodetavasti rohkem rakendusi, sealhulgas Adobe Photoshop, tuge HEIF-piltidele ja HEIC-failidele. Praegu peate lootma kolmandate osapoolte tööriistadele.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found