Kuidas oma aururaamatukogu valutult teise kausta või kõvakettale teisaldada

Kui teil on suur Steami teek, siis võib teie ruum otsa saada või võib-olla olete selle asunud vanal, aeglasemalt pöörleval kõvakettal. Igal juhul saate oma Steami kollektsiooni valutult uude asukohta teisaldada.

Steami kaudu on lihtne omandada suurt kasvavat mängukollektsiooni, eriti kui osalete Valve igal aastal korraldatavas erinevas müügis. Tõenäoliselt oleme kõik mingil määral süüdi selles, et läheme eriti Steami suvemüügi ajal veidi üle parda.

See tähendab, et teil on lõpuks palju mänge ja kuigi vanade mängude kustutamiseks võite alati ruumi teha, tähendab see tavaliselt nende vanemate mängude uuesti allalaadimist või varundusest taastamist, kui soovite kunagi mängida neid uuesti.

Muudel juhtudel on mängude kogu sageli parem leida kiirelt SSD-lt, et kiiremini ja peaaegu koheselt laadida. Kui mängud on SSD-l, võib see teie mängukogemust tõesti paremaks muuta.

Mida siis teha, kui soovite uuemale versioonile üle minna? Kollektsiooni suurema ja / või kiirema draivi teisaldamise osas on valikud lihtsad, kuid kuidas seda teha, et te ei peaks kõike uuesti alla laadima?

Steami kogu teisaldamine Windowsis

Steami teegi teisaldamine on tegelikult üsna lihtne ja seda saab teha mõne lühikese sammuga kas Windowsis või OS X-is.

Alustuseks minge Windowsis kõigepealt oma Steami teegi asukohta. Kui te pole selles kindel, leiate selle, kui kontrollite Steami kliendi otseteed, paremklõpsates Steami otseteel ja valides Atribuudid.

Sellisel juhul on meie Steami teek meie D: draivil, kuid oletame, et tahame selle teisaldada oma G: kettale, mis on spetsiaalselt mängude jaoks installitud SSD. Enne kui midagi ette võtate, lülitage Steam kindlasti välja. Seejärel piisab, kui lohistate kogu Steami kausta uude asukohta.

Kui see on tehtud (võib palju aega võtta, kui teil on palju mänge), on aeg Steam uuesti käivitada. Võite Steam.exe lihtsalt uuest asukohast uuesti käivitada, kuid soovitame selle uuesti installida, mis värskendab kõiki teie lühikesi kärpe.

Minge saidile steampowered.com ja laadige alla installiprogramm (kui teil pole seda kuskil kõvakettal valetamas).

Kui olete installeri käivitanud, suunake see lihtsalt oma uude sihtkohta ja kõiki otseteid värskendatakse selle käigus.

See on kõik! Järgmine kord, kui käivitate Steami, on kõik teie mängud olemas ja võite kohe hakata mängima kõike, mida soovite, pole vaja varundusest midagi uuesti alla laadida ega taastada.

Steami kogu teisaldamine Macis

Kui kasutate Maci, on protsess erinev, kuid mitte raskem. Jällegi enne alustamist sulgege Steam.

Steami mängude failid asuvad ~ / Raamatukogu / Rakendustugi / Steam / SteamApps / algselt. See on kaust, mille soovime oma uuele kettale teisaldada.

Pange tähele, et saate avada kausta Raamatukogu, kui klõpsate menüül Mine, hoides all klahvi “Option”. Ärge liigutage ka kogu Steami kausta - lihtsalt liigutage kausta SteamApps.

Siin näete kausta Steam, millest räägime. Saate selle teisaldada mis tahes muusse soovitud kohta, näiteks suuremasse ja kiiremasse SSD-sse.

Nüüd avage usaldusväärne terminal ja tippige järgmine käsk:

cd ~ / teek / rakendus \ tugi / aur

Nüüd, kui olete rakenduse tugikaustas muutunud Steami teeki, peate tegema sümboolse lingi kuhu iganes te uue kausta SteamApps teisaldasite. Jällegi kasutage terminali, tehke seda, käivitades selle käsu, asendades / Uus / SteamLibraryLocation / koos teega kausta SteamApps uude asukohta:

ln -s / path / to / new / SteamApps SteamApps

Suunake käsu esimeses osas kindlasti uus asukoht ja teises osas vana asukoht. Kui olete lõpetanud, saate Steami kliendi uuesti käivitada ja mängud laaditakse nüüd uuest asukohast.

Nüüd saate oma Steami teeki teisaldada alati, kui peate oma vana draivi täiendama. Kui olete avastanud, kuidas on kogu see uus kiirus ja ruum, võite mõelda, miks te seda varem ei teinud.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found