Google Chrome'i vahelehtede hilisemaks salvestamine

Veebis uurides võite kohata mitut lehte, millele soovite hiljem uuesti viidata. Selle asemel, et jätta need avatuks ja raisata väärtuslikke ressursse, võite Chrome'i vahelehtede salvestamiseks kasutada järgmisi meetodeid.

Mitme vahelehe järjehoidja Chrome'is

Chrome'is järjehoidja loomine on üsna lihtne, kuid mis siis, kui soovite luua Chrome'i akna kõigi avatud vahelehtede järjehoidjad?

SEOTUD:Järjehoidjate loomine, vaatamine ja muutmine Google Chrome'is

Sa saad! Lihtsalt paremklõpsake vahekaartide kõrval ülaosas asuvas avatud ruumis ja valige „Järjehoidja kõik vahelehed“.

Kõigi oma vahelehtede järjehoidjate lisamiseks võite Windowsis vajutada ka klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + D või Macis Cmd + Tõstuklahv + D.

Chrome loob kõigi avatud vahelehtede jaoks uue kausta. Soovi korral saate selle ümber nimetada ja seejärel klõpsata nupul „Salvesta”.

Samuti saate kausta lisada eraldi veebisaidi. Klõpsake URL-i ribal järjehoidjaikooni (tärn) või vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + D (Windows) või Cmd + D (Mac).

Seejärel klõpsake rippmenüüd „Kaust“ ja valige ülaltoodud kaust.

Järjehoidja salvestamiseks klõpsake nuppu „Valmis“.

Kõiki oma järjehoidjaid saate vaadata ja korrastada jaotises „Järjehoidjate haldur”. Sinna jõudmiseks klõpsake akna ülaosas kolme vertikaalset punkti ja seejärel käsku Järjehoidjad> Järjehoidjate haldur.

Valige külgribalt soovitud kaust. Nüüd näete kõiki oma järjehoidjaid ühes kohas.

Mõne suvandi nägemiseks võite paremklõpsata kaustal menüüs Järjehoidjate haldur või Järjehoidjad. Kõigi kaustas olevate veebisaitide kiireks avamiseks klõpsake nuppu „Ava kõik järjehoidjad“.

Samuti saate valida, kas avada järjehoidjad uues aknas või uues inkognito aknas.

Kui kaust on loodud, saate veebisaidi üsna lihtsalt eemaldada - valige see lihtsalt ja klõpsake nuppu „Kustuta”.

Kausta eemaldamiseks paremklõpsake sellel ja valige „Kustuta”.

Salvestage Chrome'i vahelehed ajutiselt parema loendiga parema OneTabiga

Kui soovite lihtsalt aknasse paar vahekaarti salvestada, kuid ei soovi neid aastaid oma järjehoidjate haldurisse, muudab Chrome'i laiendus Better OneTab asjad palju lihtsamaks.

See võimaldab teil luua mitme vahelehe loendi. Kui loend taastatakse ja kõik vahelehed veel kord avatakse, eemaldatakse loend laiendusest.

Pärast Chrome'i laienduse Better OneTab installimist vajutage lihtsalt Shift ja valige vahekaardid, mida soovite salvestada. Seejärel paremklõpsake Chrome'i laienduse ikooni Better OneTab ja valige käsk „Salvesta valitud vahelehed”.

Laiendus sulgeb valitud vahelehed ja need salvestatakse laienduste loendisse. Neile juurdepääsemiseks klõpsake lihtsalt laienduse Better OneTab ikooni. Näete kõiki salvestatud vahelehtede loendeid. Klõpsake vahekaartide loendile nime andmiseks nuppu „Retitle List”.

Samuti saate loendisse lisada rohkem veebisaite. Selleks valige lihtsalt vahekaart ja seejärel paremklõpsake laienduse ikooni Better OneTab. Klõpsake nuppu „Salvesta pealkirjade loendisse” ja valige seejärel üks olemasolevatest loenditest.

Vahekaardirühmade lehel saate selle taastamiseks klõpsata ka vahekaarti. Kui soovite taastada kogu vahelehe loendi, klõpsake nuppu „Taasta loend”.

Laiendus avab loendis kõik vahelehed uuesti.

Kas soovite rohkem teada saada? Vaadake meie täielikku juhendit vahelehtede haldamise kohta Google Chrome'is.

SEOTUD:Täielik juhend vahekaartide haldamiseks Google Chrome'is


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found