Mis vahe on Amazonase kaja ja kajapunkti vahel?

Selle aasta alguses laiendas Amazon oma Echo toodete talli, hõlmates suurema kaja kõlari pisikese õe Echo Dot. Ja nüüd, enne kui aasta on veel läbi, on ettevõte saatnud Echo Dot uuema, odavama versiooni. Heidame pilgu sarnasustele, erinevustele ning millal ja kus soovite iga toodet kasutada.

Mis on Amazonase kajapunkt?

Kaja täpne asi on natuke segaduses. Kas see on Kaja laiendus? Kas see on täiesti sõltumatu toode? Mida on vaja, et sellest täiel määral kasu saada? Isegi pärast toote dokumentatsiooni lugemist tekkis meil hunnik küsimusi nagu kõigil teistelgi.

Peamine erinevus kaja ja kajapunkti vahel on kõlar: Echo Dot on sisuliselt Amazonase tavalise kaja ülemine osa, ilma et selle all oleks lihav kõlar. Selle asemel on Echo Dot loodud ühendama väliste kõlarite komplekti külge.

SEOTUD:Kuidas oma Amazon Echo ilma-, liiklus- ja spordivärskendusi täpsustada?

See, et lihav kõneleja on kadunud, ei tähenda veel, et see oleks vettinud. Kompromiss, arvame, et näete kiiresti, on rohkem kui seda väärt, kuna see langetab Echo platvormi hinna täissuuruses Echo 180 dollarilt Echo Doti eest vaid 50 dollarini. Hind on peaaegu 75% madalam, kuid funktsionaalsus on peaaegu 100% sama.

Lisaks töötavad kõik funktsioonid ja käsud, mis töötavad Amazon Echoga, kajapunktiga: võite esitada talle selliseid küsimusi nagu: "Mis on täna uudised?" (ja saate isegi ilma, liikluse ja spordi värskendusi oma maitse järgi häälestada), võite paluda tal teile muusikat esitada (isegi Spotify kaudu) ja pommitada seda isegi mõõtekonversioonide ja ajaloo tühiasi käsitlevate küsimustega.

Kuidas kajapunkti seadistada?

SEOTUD:Kuidas oma Amazon Echot seadistada ja konfigureerida

Seadistusprotsess on identne algse Echoga. Tegelikult saate samm-sammult jälgida meie kaja seadistamise ja seadistamise juhendit siin - lihtsalt asendage kõik "Amazon Echo" eksemplarid "Amazon Echo Dot" -ga.

Indikaatorrõngas vilgub esmakordsel sisselülitamisel endiselt oranžina, peate ikkagi Wi-Fi mandaatidega programmeerimiseks ühenduse looma Dotiga ja Alexa on kogu protsessi vältel endiselt naeruväärselt rõõmsameelne.

Kas mul on vaja Amazoni kaja, et punkti kasutada?

Echo Dot on Echo tootesarja täiesti sõltumatu toode. Echo Doti kasutamiseks pole teil vaja ühtegi muud Echo ega Amazoni toodet (näiteks Amazon Fire TV).

Kui teil on olemasolevaid Alexa-toega seadmeid, nagu originaal Echo, Echo Tap (Amazoni akutoitega Bluetooth Echo) või 2. põlvkonna Amazon Fire TV, toimib Echo Dot lihtsalt teie kodus teise Alexa üksusena, et saaksite paremat katvust (nii käskude kui ka selliste funktsioonide jaoks nagu muusika taasesitus).

SEOTUD:Kuidas teha kajapunktiga toiteallikat (ja panna kuhu iganes soovite)

Kas mul on vaja Bluetooth-kõlareid?

Päringute taga, kas vajate täissuuruses kaja, et Dotiga kaasas käia, on kõige suurem küsimus: kuidas on kõlariga? Suure kõlari eemaldamine on kohe ilmne muudatus, kuid vähem on ilmne, et Dotti saab kasutada ka ilma välise kõlarita.

Echo Doti kõlar ei ole fantastiline, kuid see on võrreldav sülearvuti kõlari kvaliteediga - see tähendab, et see on natuke õrn ja te ei soovi seda tõesti oma peamise muusikakõlarina kasutada. See tähendab, et kõneleja on suurepäraselt kasutatav näiteks Alexalt tagasiside saamiseks, uudiste kuulamiseks, hommikul äratusega äratamiseks jne.

Õnneks on Echo Doti heli parandamiseks kaks võimalust, millest kumbki pole täissuuruses Echo omanikele kättesaadav: Bluetoothi ​​sidumine ja otsene kaabliühendus teie stereoga.

Erinevalt Echost saate Echo Doti siduda Bluetooth-kõlaritega. Täissuuruses kaja võimaldab teil siduda Bluetooth-toega seadmedselle juurde aga mitte sedateistele kõnelejatele, kuna Amazon eeldab, et kaja on ülesande jaoks rohkem kui piisav kõneleja. (Ja õigluse mõttes Amazoni vastu on neil õigus. Kaja on suurepärane väike kõlar, millel on palju rikkalikku heli.)

Teiselt poolt saate Echo Dotiga hõlpsasti siduda mis tahes Bluetooth-kõlari. Selle sidumine kvaliteetse kõlariga nagu Nyne Bass tähendab kiiret traadita ja rikkalikku heli, kuid miks peaksite ennast piirama? Echo Dot ei erista Bluetooth-heliväljundeid, nii et saate sellega ühendada kena paari Bluetooth-kõrvaklappe sama lihtsalt kui kõlarid.

Meie arvates on isegi parem kui Bluetoothi ​​sidumine tavalise 3,5 mm stereopistiku lisamine Echo Dot tagaküljele (funktsioon, mida me tõesti sooviksime, et nad oleksid kajasse lisanud).

Teil ei pruugi olla kõrgel tasemel Bluetooth-kõlarit, kuid teil on suur tõenäosus, et teil on mingisugune stereosüsteem. Nüüd saate komplekti kuuluva stereokaabli abil oma Echo Doti ühendada otse mis tahes kõlari või koduse stereosüsteemiga.

Sellel on aga üks miinus: kui teie stereo on seatud teistsugusele sisendile - nagu teler oma kajapunkti asemel -, ei kuule kajapunktist ühtegi heli. Isegi Alexa ei ütle "Okei" ega loe teile ilma - see kõik läheb teie stereosüsteemi, mis pole tegelikult mõtet, arvestades seda, kuidas Doti peaks kasutama. Soovime, et Alexa hääl läheks stereo külge ühendades Doti sisseehitatud kõlaritest, kuid see nii ei ole, nii et peate välja mõtlema, kuidas seda kõige paremini oma koju ühendada.

Kas kaja punkt töötab kaja puldiga?

SEOTUD:Kuidas laiendada oma Amazonase kaja ulatust hääljuhtimispuldiga

Nagu kaja, on kajapilti laiendatav kajapuldiga - ja see on punktil sama kasulik kui kajal. Kui teie kajapunkt on ühendatud elutoas olevasse stereosse, saate käske käivitada köögis või ülakorrusel asuva puldi kaudu (selle asemel, et teise tuppa karjuda).

Tõepoolest, puldi tegelik kasu on funktsioon "Simon ütleb". Kaugjuhtimispult on meie maja laste trollimise meelelahutusliku väärtuse eest enam kui tasunud, rääkides nendega köögis Alexa kaudu.

Kas saate Smarthome'i tooteid kajapunktiga kontrollida?

SEOTUD:Kuidas kontrollida oma Smarthome'i tooteid Amazon Echo abil

Absoluutselt. Kõiki nutitelefoni tooteid, mida saate kaja abil juhtida, saab kajapunkti abil juhtida sama sujuvalt. Kas teie Philips Hue nutipirnid? Pole probleemi. Nutikad termostaadid? Ka need on lihtsad.

Sellel Amazoni tugilehel saate üle vaadata Alexa ökosüsteemi toetatud nutikodu toodete loendi, et näha, kas teie tooted on praegu ühilduvad.

Kui mul on kaja, kas peaksin kajapunkti saama?

Kajapunkt on meile üsna muljet avaldanud. Nii muljet avaldanud, et oleme üsna kindlad, pakkudes, et Echo Dot pole mitte ainult parim kajatoote valik kõigile (isegi üle Echo enda) tänu selle funktsioonile, mis töötab kõigi kõlaritega, vaid et see on suurepärane täiendus inimestele, kellele juba kaja kuulub.

SEOTUD:Mida saate (ja mida ei saa) teha mitme Amazonase kajaga

Kui elate stuudiokorteris, kus iga teie elamispinna ruuttoll on Kajale ligipääsetav, siis ei, tõenäoliselt ei vaja te oma praeguse Kaja peal kajapunkti. Kui elate siiski ruumikamates majutusruumides, on täiesti mõistlik valida oma koju Alexa haarde laiendamiseks kajapunkt.

Kasutame näiteks oma kodu. Kui esimest korda Echo saime, panime selle kööki. See asub kesksel kohal, seal on enamik inimesi päevasel ajal, kuid mõnes mõttes tundus see kuidagi rumal, sest nii elutoas kui ka köögi lähedal asuvas koopas on suurepärased kõlarid. Nüüd saame aga Echo Doti kinnitada allkorrusel asuvate kõlarite külge ja viia Echo ülakorrusele, kus tegelikult vajame kvaliteetset kõlarit. Teie seadistus võib olla meie omast ümberpööratud, kuid saate idee: Echo Dot on suurepärane viis laiendada Alexa süsteemi viisil, mis on mõlemal viisil odavam kui täiendava Echo ostmineja mitmekülgsem, kui saate juhtida kajapunkti heliväljundi igasse soovitud kõlarisüsteemi (juhtmeta või muusse).

Echo oli juba fantastiline ja populaarne toode. Prognoosime, et Echo Doti lisamine muudab Echo liini ja Alexa klientidele veelgi kasulikumaks ning kahtlemata, miks: see on odav, sama funktsionaalne ja pakub veelgi paremaid heli taasesitusvõimalusi kui algne Echo.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found