Mis on Windows 10 uusim versioon?

Windows 10 uusim versioon on oktoobri 2020 värskendus, versioon „20H2”, mis ilmus 20. oktoobril 2020. Microsoft avaldab uued suured värskendused iga kuue kuu tagant.

Nende suuremate värskenduste arvutisse jõudmiseks võib kuluda aega, kuna Microsoft ja arvutitootjad teevad enne nende täielikku kasutuselevõttu ulatuslikke teste. Vaatame üle, mis on uusimas versioonis, kuidas saada teada, millist versiooni te kasutate ja kuidas saate ootamise vahele jätta ja hankida uusima versiooni, kui teil seda veel pole.

Uusim versioon on oktoobri 2020 värskendus

Windows 10 uusim versioon on oktoobri 2020 värskendus. See on Windows 10 versioon 2009 ja see anti välja 20. oktoobril 2020. See värskendus sai selle arendusprotsessi käigus koodnime “20H2”, kuna see anti välja 2020. aasta teisel poolel. Selle lõplik järjenumber on 19042.

SEOTUD:Windows 10 oktoobri 2020 värskenduse (20H2) uudised, saadaval nüüd

Windows 10 oktoobri 2020 värskendus keskendub eelmise mai 2020 värskenduse veaparandustele. Sellel on endiselt mõned olulised muudatused, sealhulgas juhtpaneeli süsteemi paani eemaldamine. Uus Microsoft Edge brauser on nüüd sisseehitatud ja Alt + Tab näitab nüüd vaikimisi brauseri Edge vahelehti.

Kuidas kontrollida, kas teil on uusim versioon

Windows 10 versiooni nägemiseks avage menüü Start ja seejärel klõpsake rakenduse Seaded avamiseks käigukujulist ikooni „Seaded”. Rakenduse saate käivitada ka Windows + I vajutamisega.

SEOTUD:Kuidas teada saada, milline Windows 10 järk ja versioon teil on

Avage sätted aknas Süsteem> Teave ja kerige allapoole jaotiseni „Windowsi spetsifikatsioonid“.

Versiooninumber „20H2” näitab, et kasutate 2020. aasta oktoobri värskendust. See on viimane versioon. Kui näete väiksemat versiooninumbrit, kasutate vanemat versiooni.

Märge: 20H2 on väiksem värskendus, seega ei pruugi siin installimise kuupäeva värskendada ja see võib näidata 2020. aasta varasemat kuupäeva. Võite olla kindel, et kui rakendus Seaded ütleb, et kasutate versiooni 20H2, on teil uusim versioon.

Näiteks kui näete siin hoopis tähte „2004”, kasutate 2020. aasta mai värskendust.

Kui näete oma süsteemis kõrgemat versiooninumbrit kui 20H2, kasutate tõenäoliselt Windowsi ebastabiilset siseringi eelvaate versiooni.

Kuidas värskendada uusimale versioonile

Kui Microsoft pakub teie arvutisse värskendust, installib see ise ka ise. Kuid Microsoft ei paku uusi Windowsi värskendusi kõigile arvutitele korraga. Selle asemel ajab Microsoft neid aja jooksul aeglaselt välja, pärast seda, kui nii Microsoft kui ka erinevad arvutitootjad on kontrollinud, kas need põhjustavad probleeme riistvara erinevate konfiguratsioonidega. Kui teie arvuti ei saa värskendust, pole Microsoft veel kindel, kas see teie riistvaraga veel töötab.

Kuid võite selle tühistada ja valida siiski värskenduse installimise. Lõppude lõpuks saate probleemide korral alati tagasi minna oma praegusele Windows 10 versioonile, eeldades, et otsustate seda teha kümne päeva jooksul pärast täiendamist. Siin on teatud risk, kuid installite siiski stabiilset operatsioonisüsteemi värskendust.

Värskenduse installimiseks võite nüüd minna jaotisse Seaded> Värskendus ja turvalisus> Windows Update ja klõpsata nuppu „Otsi värskendusi”. Kui saadaval on Windows 10 stabiilne versioon, võib Windows Update pakkuda seda alla laadida ja installida, isegi kui seda pole veel arvutisse levitatud. Otsige oma arvutisse saadaval oleva funktsioonide värskenduse kohta käiva teatise alt linki „Laadige alla ja installige kohe”.

Värskendamiseks võite külastada ka Microsofti lehte Windows 10 allalaadimine. Klõpsake nuppu „Värskenda kohe”, et alla laadida värskendusabiline tööriist, ja seejärel käivitage tööriist. See uuendab teie arvutit Windows 10 uusimale versioonile - isegi kui teile seda värskendust Windows Update'i kaudu ei pakutud. Tööriist võib ikkagi keelduda värskenduse installimisest, kui mõned probleemid tuleb kõigepealt lahendada arvuti konfiguratsioonis. Võite kas oodata või proovida ise probleemile veaotsingut teha.

SEOTUD:Windows 10 oktoobri 2020 värskenduse (20H2) installimine


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found