Kuidas näha, kui palju raha olete Steam-mängudes kulutanud

Kas soovite näha, kui palju raha olete Steami kulutanud? Valve jälgib jooksvalt iga dollarit, mille olete kunagi oma kontole kulutanud. Siit saate teada, kui palju kahju olete Steami müügi ajal teinud.

Kolmandate osapoolte tööriistad nagu SteamDB "hindavad" teie Steami konto väärtust selle põhjal, kui palju teile kuuluvaid mänge praegu müüakse. Me ei kasuta neid tööriistu siin. Selle asemel näitame teile, kuidas näete täpselt, kui palju olete Steami kulutanud - kuni senti - ilma ühegi kolmanda osapoole tööriistadeta.

Selle teabe leidmiseks avage Steam ja klõpsake nuppu Abi> Steami tugi.

Klõpsake Steami toe lehel nuppu „Minu konto“.

Klõpsake lehe allosas valikul „Teie Steam-kontoga seotud andmed”.

Klõpsake siin olevas loendis valikul „Kasutatud välised vahendid”.

Siin näete kolme numbrit:

  • „TotalSpend” on kogu Steam-kontole kulutatud raha summa. See on number, mida otsite.
  • „OldSpend” on rahasumma, mille olete kulutanud enne 17. aprilli 2015. (See kuupäev hakkas kehtima piirangutele „Piiratud kasutajakonto” kehtestamine inimestele, kes pole Steami kulutanud vähemalt 5 dollarit.)
  • „PWSpend” on summa, mille olete Perfect Worldi kontole kulutanud vastavalt IGN-ile. Perfect World Entertainment on Hiina võrgumänguettevõte, mis opereerib Hiinas Dota 2 ja CS: GO.

Muide, sellele lehele pääseb juurde ka otse, kui suundute oma brauseris aadressile //help.steampowered.com/en/accountdata/AccountSpend ja logite sisse oma Steami kontoga.

SEOTUD:Viis tööriista Steam-raamatukogu analüüsimiseks ja selle maksimaalseks kasutamiseks


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found