Kuidas teisendada Microsoft Wordi dokument PDF-iks

PDF-id on käepärased dokumentide levitamiseks, et kõik osapooled näeksid neid ühtemoodi. Tavaliselt loote dokumendid teise rakenduse abil ja teisendate need seejärel PDF-iks. Microsoft Wordi dokumendi jaoks saate seda teha järgmiselt.

Teisendage dokument Wordi abil PDF-failiks

Kui teil on Microsoft Wordi töölauaversioon, on Wordi kõige lihtsam viis oma dokument PDF-iks teisendada.

Avage teisendatav dokument ja seejärel klõpsake vahekaarti „Fail”.

Lavatagusel ekraanil valige vasakul olevast loendist „Salvesta nimega“.

Valige ekraanil Salvesta nimega koht, kuhu soovite PDF-i salvestada (OneDrive, See arvuti, konkreetne kaust või kuhu iganes).

Järgmisena klõpsake kasti „Salvesta tüübiks” paremal asuvat rippnoolt ja valige rippmenüüst „PDF (* .pdf)”.

Soovi korral saate failinime praegu muuta. Kui olete valmis, klõpsake nuppu „Salvesta“.

Pärast PDF-faili salvestamist naasetakse teie Wordi dokumenti ja uus PDF-fail avaneb teie vaikefailide PDF-vaates automaatselt.

Kui teil pole Microsoft Wordi

Kui teil pole Wordi, kuid peate teisendama dokumendi, mille keegi teile saatis, on teil mõned võimalused.

  • Google Drive: Wordi dokumendi saate Google Drive'i üles laadida, teisendada selle Google'i dokumendiks ja seejärel teisendada PDF-failiks. See töötab piisavalt hästi, kui teil on lihtne, enamasti Wordi tekstidokument ilma suurema vormindamiseta (ja kui teil on juba Google'i konto).
  • Konversiooniveeb: Seal on palju saite, mis pakuvad Wordi dokumentide tasuta PDF-failiks teisendamist. Soovitame freepdfconvert.com. See on turvaline sait, see töötab kiiresti ja teeb Wordi dokumentides isegi mõõduka vormindusega üsna head tööd. Ja see on tõesti tasuta, kui peate lihtsalt aeg-ajalt Wordi dokumendi PDF-iks teisendama. Tasuline tellimus annab teile lisafunktsioone, nagu piiramatu konversioonide arv (mitu dokumenti korraga) ja võimalus teisendada mitut tüüpi faile.
  • LibreOffice: LibreOffice on tasuta avatud lähtekoodiga kontorirakendus, mis pakub palju samu funktsioone nagu Microsoft Office. Võite isegi avada Microsoft Wordi dokumendid ja teisendada need PDF-iks.

SEOTUD:Kuidas printida PDF-faili mis tahes arvutis, nutitelefonis või tahvelarvutis


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found