Kuidas mängida Adobe Flash SWF-faile väljaspool veebibrauserit

Veebibrauserid kaotavad Flassi toe, kuid mis siis, kui teil on SWF-fail avamiseks? Ärge kunagi kartke: Adobe pakub Windowsile, Macile ja Linuxile varjatud Flash Playeri allalaadimist. SWF-faili saate avada väljaspool oma brauserit.

Adobe varjab iseseisvat Flash Playerit väga hästi. Tegelikult nimetatakse seda Adobe'i veebisaidil „Flash Playeri sisu silumiseks”.

Selle saamiseks külastage Adobe Flash Playeri veebisaidil lehte Silumise allalaadimised. Klõpsake Windowsi, Maci või Linuxi all linki „Laadige alla Flash Playeri projektorisisese silur”, olenevalt sellest, millist opsüsteemi te kasutate.

Windowsis on teil EXE-fail, mis ei vaja installimist. Selle käivitamiseks topeltklõpsake seda.

Saate lihtsa Adobe Flash Playeri akna. SWF-faili avamiseks lohistage see aknasse või klõpsake nuppu Fail> Ava. Võite sirvida SWF-faili oma kohalikus süsteemis või sisestada SWF-faili tee veebis.

Kui Flash-objekt tundub liiga väike, suurendage akna suurust. Nüüd saate SWF-faili vaadata ja sellega suhelda nagu tavaliselt.

Võite teha paremklõps Flashi objektil või kasutada menüüriba, et juhtida selliseid standardvalikuid nagu suumimisseaded, pildikvaliteet ja täisekraanirežiimi sisse- ja väljalülitamine.

Parim osa: see Flash Player töötab ka edaspidi, isegi kui veebibrauserid täielikult Flashi kirvega saavad. See pole mitte ainult arendajate silumisriist; see on äärmiselt kasulik ühilduvuslahendus kõigile, kes vajavad Flashi.

SEOTUD:Kuidas lubada Adobe Flash rakenduses Google Chrome 76+


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found