Kuidas Windows 10 tehases lähtestada

Kui teie Windows 10 arvuti töötab aeglaselt või toimib ebaharilikult, on probleemi lahendamiseks üks kindlaid viise tehase lähtestamine. See on soovitatav ka siis, kui müüte oma arvutit. Nii toimige järgmiselt.

Enne tehaseseadete lähtestamise alustamist varundage failid kindlasti. Vastasel juhul võivad mõned olulised andmed pöördumatult kaduma minna.

Kui olete valmis oma Windows 10 arvuti tehaseseadetele lähtestama, avage Windowsi sätete menüü, klõpsates nuppu Start ja valides seejärel hammasrattaikooni.

Nüüd kuvatakse aken Seaded. Valige siin akna allservas olev valik „Uuenda ja turvalisus”.

Vasakpoolsel paanil kuvatakse nüüd värskendus- ja turbevalikute loend. Valige siin „Taastamine”.

Nüüd olete taastamise aknas. Jaotises „Lähtesta see arvuti” lugege hoolikalt kirjeldust ja valige seejärel nupp „Alusta”.

Kui see on valitud, kuvatakse aken „Lähtesta see arvuti”. Teil on valida kahe võimaluse vahel:

  • Säilita minu failid: See valik säilitab kõik teie isiklikud failid, eemaldades installitud rakendused ja süsteemi seaded.
  • Eemaldage kõik: See pühib teie Windows 10 arvuti täielikult.

Valige teile kõige sobivam variant.

Järgmises aknas näete teadet, mis näitab, mis juhtub teie arvuti lähtestamisel. See sõnum on erinev, olenevalt sellest, millise meetodi eelmises etapis valisite.

Kui olete valmis, valige nupp Lähtesta.

Teie Windows 10 arvuti hakkab nüüd tehases lähtestama. See võib võtta mitu minutit, seega olge kannatlik. Kui protsess on lõppenud, taaskäivitub teie arvuti.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found