Mis on kaust $ WINDOWS. ~ BT ja kas saate selle kustutada?

Kaustad $ WINDOWS. ~ BT ja $ WINDOWS. ~ WS on seotud Windows 10 uuendusprotsessiga. Need võivad ilmuda kas Windows 7, 8 või 10, kasutades gigabaiti kettaruumi.

Need on peidetud failid, nii et nende nägemiseks peate peidetud faile kuvama Windows Exploreris või File Exploreris.

Operatsioonisüsteemides Windows 7 ja 8

SEOTUD:Peidetud failide ja kaustade kuvamine operatsioonisüsteemis Windows 7, 8 või 10

Tasuta Windows 10 täiendusperioodi ajal laadisid Windows 7 ja 8 Windows 10 installifailid automaatselt alla ja salvestasid kausta $ WINDOWS. ~ BT. Kui nõustute tasuta täiendusega, võib see juba allalaaditud installifaile kiiresti kasutama hakata.

Tasuta täiendamise periood on nüüd läbi, nii et te ei saanud neid faile kasutada Windows 10-le täiendamiseks isegi siis, kui soovite.

Microsoft peaks need failid lõpuks eemaldama, kui need on endiselt olemas mis tahes Windows 7 või 8 süsteemis, kuid need võivad praegu veel kinni jääda.

Windows 10-s

SEOTUD:Mis on kaust Windows.old ja kuidas seda kustutada?

Windows 10-s sisaldab kaust $ WINDOWS. ~ BT teie eelmist Windowsi installi. Neid faile kasutatakse Windowsi eelmise versiooni või Windows 10 eelmise järgu versioonile üleminekuks.

See sarnaneb kaustaga Windows.old, mis sisaldab teie eelmise Windowsi installi faile. Tegelikult näete pärast Windows 10-le üleminekut mõlemat kausta - nii Windows.old kui ka $ WINDOWS. ~ BT kaustad.

See sisaldab ka logifaile. Näiteks kui laadite alla ja käivitate meediumiloome tööriista, loob see kausta $ WINDOWS. ~ BT koos mõne seadistuslogifailiga. See meediumiloome tööriist loob ka kausta $ WINDOWS. ~ WS, mis sisaldab enamikku Windowsi seadistusfaile.

Windows peaks need aastapäevavärskenduses kümne päeva pärast või kolmekümne päeva pärast ruumi vabastamiseks need failid automaatselt kustutama, kui teie arvuti pole aastapäeva värskenduseks veel üle läinud.

Kas saate selle kustutada ja kuidas?

SEOTUD:Kas Windowsi kettapuhastuses on kõik ohutu kustutada?

Hoiatus: Kui otsustate kausta $ WINDOWS. ~ BT kustutada Windows 10-s, ei saa te minna alla eelmisele Windows 10 järjele ega teie Windowsi eelmisele versioonile. Võimalus oma arvutit tagasi kerida jaotises Seaded> Värskendamine ja turvalisus> Taastamine kaob. Kuid Windows 10 kustutab need failid niikuinii automaatselt kümne päeva pärast.

Kui soovite need failid siiski kustutada, saate seda teha. Kuid te ei tohiks neid lihtsalt tavalisel viisil kustutada. Selle asemel peaksite kasutama mis tahes Windowsi versiooniga kaasas olevat tööriista Disk Cleanup.

Selleks avage ketaspuhastustööriist ja klõpsake nuppu "Süsteemifailide puhastamine". Kontrollige loendis järgmisi üksusi ja eemaldage need:

  • Eelmised Windowsi installid: See kustutab Windows 10 kaustad $ WINDOWS. ~ BT ja Windows.old.
  • Ajutised Windowsi installifailid: See kustutab Windows 7 ja 8 kausta $ WINDOWS. ~ BT ja Windows 10 kausta $ WINDOWS. ~ WS.

Failide eemaldamiseks klõpsake nuppu "OK".

Kui kaust $ WINDOWS. ~ BT on ka pärast seda olemas, sisaldab see tõenäoliselt vaid mõnda varu logifaili - või nüüd Windows 7 või 8 kasutut seadistusfaili - ja võite proovida selle File Explorerist käsitsi kustutada. Lihtsalt paremklõpsake seda ja valige „Kustuta“.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found