MacOS High Sierra installimine Windows 10 VirtualBoxi

Ükskõik, kas soovite mõnda veebisaiti aeg-ajalt Safaris testida või Maci keskkonnas natuke tarkvara proovida, on virtuaalmasinas juurdepääs MacOSi uusimale versioonile juurdepääs. Kahjuks pole see tegelikult nii peaks selleks - nii et MacOS-i käivitamine VirtualBoxis on pehmelt öeldes keeruline.

Uuendus: Siinsed juhised kehtivad macOS-i vanemate versioonide kohta. Kui soovite installida MacOSi uuema versiooni VirtualBoxi, vaadake seda skripti GitHubis. See lubab teid läbi viia MacOS-i virtuaalse masina installimise ja seadistamise. Me pole seda veel ise katsetanud, kuid oleme kuulnud häid asju.

See pole aga võimatu. Mõned InsanelyMaci foorumite inimesed on välja mõelnud toimiva protsessi. Ainuke asimitte töötamine on heli, mis on mingil põhjusel tugevalt moonutatud või olematu. Peale selle on see siiski MacOS High Sierra, mis töötab VirtualBoxis sujuvalt.

Inimeste jaoks natuke lihtsamaks muutmiseks oleme paarist erinevast foorumilõimest koosnenud meetodid ühendanud ühe ja samm-sammult õpetuse koos ekraanipiltidega. Sukeldume sisse.

SEOTUD:Algaja geek: kuidas virtuaalmasinaid luua ja kasutada

MÄRKUS. Selle toimimiseks on vaja High Sierra allalaadimiseks juurdepääsu tõelisele Macile. Oletame, et võite saada kõrge Sierra ISO ka muul viisil, kuid me ei soovita seda. Laenake sõbra Mac tunniks, kui teil seda pole, ja peaksite kõik korras olema - kõik, mis on selle õpetuse esimesest sammust kaugem, saab teha ka Windowsi arvutis.

Kui kasutate Maci ja soovite selles Macis kasutada MacOS-i virtuaalset masinat, soovitame selle asemel vaadata Parallels Desktop Lite'i, sest see võib luua MacOS-i virtuaalmasinaid tasuta ja sellega on palju lihtsam töötada.

Kas olete valmis alustama? Hüppame sisse!

Esimene samm: looge macOS High Sierra ISO fail

Alustuseks peame looma macOS High Sierra installeri ISO-faili, et saaksime selle oma Windowsi masinasse VirtualBoxi laadida. Haarake oma laenatud Mac, minge Mac App Store'i, otsige üles Sierra ja klõpsake nuppu "Laadi alla".

Kui protsess on lõpetatud, käivitab installer - see on okei, lihtsalt sulgege see klahvikombinatsiooniga Command + Q. Me ei soovi teie sõbra Maci uuendada; vajame lihtsalt allalaaditud faile.

Nende failide teisendamiseks ISO-ks peame kasutama terminali, mille leiate jaotisest Rakendused> Utiliidid.

Kõigepealt käivitage tühja kettapildi loomiseks järgmine käsk:

hdiutil create -o /tmp/HighSierra.cdr -size 7316m-paigutus SPUD -fs HFS + J 

Järgmisena ühendage oma tühi pilt:

hdiutil manus /tmp/HighSierra.cdr.dmg -noverify -nobrowse -mountpoint / Volumes / install_build

Nüüd taastate BaseSystem.dmg installerist äsja ühendatud pildile:

asr restore -source / Applications / Install \ macOS \ High \ Sierra.app/Contents/SharedSupport/BaseSystem.dmg -target / Volumes / install_build -noprompt -noverify -erase

Pange tähele, et pärast seda on meie sihtkoha liitumispunkti nimi muutunud nimeks OS X Base System / System. Sa oled peaaegu valmis! Pildi eemaldamine:

hdiutil detach / Volumes / OS \ X \ Base \ System

Ja teisendage lõpuks loodud pilt ISO-failiks:

hdiutili teisendamine /tmp/HighSierra.cdr.dmg -formaat UDTO -o /tmp/HighSierra.iso

ISO teisaldamine töölauale:

mv /tmp/HighSierra.iso.cdr ~ / Desktop / HighSierra.iso

Ja teil on käivitatav High Sierra ISO fail!

Kopeerige see oma Windowsi masinasse, kasutades suurt mälupulka, välist kõvaketast või kohaliku võrgu kaudu.

Teine etapp: looge oma virtuaalne masin VirtualBoxis

Järgmisena minge oma Windowsi masinasse ja installige VirtualBox, kui te pole seda veel teinud, veendudes, et teil on uusim versioon (tõsiselt, vanemad versioonid ei pruugi töötada).

Avage see ja klõpsake nuppu "Uus". Pange oma virtuaalsele masinale nimeks „High Sierra” ja valige operatsioonisüsteemiks „Mac OS X” ja versiooniks „Mac OS X (64-bit)” (sellest kirjutamisest alates ei pakuta “macOS High Sierra”, kuid see on tore.)

Jätkake protsessi. Mälu jaoks soovitame teil kasutada vähemalt 4096 MB, kuigi võite valida rohkem, kui teie Windowsi masinas on piisavalt RAM-i.

Järgmisena küsitakse teilt kõvaketta kohta. Valige „Loo kohe virtuaalne kõvaketas” ja klõpsake nuppu Loo.

Valige kõvaketta tüübi jaoks VDI ja klõpsake nuppu Edasi. Teilt küsitakse, kas soovite dünaamilise suurusega draivi või fikseeritud. Soovitame fikseeritud suurust, kuna see on natuke kiirem, kuigi see võtab teie Windowsi masinas veidi rohkem kõvakettaruumi.

Klõpsake nuppu Edasi. Teilt küsitakse, kui suurt draivi soovite; soovitame vähemalt 25 GB, mis on piisavalt suur operatsioonisüsteemi ja mõne rakenduse jaoks. Sõltuvalt teie salvestusolukorrast võiksite pakkuda rohkem, kuid arvame, et te ei saa sellest palju vähem kasutada.

Klõpsake viipade kaudu ja olete loonud kirje oma virtuaalsele masinale! Nüüd on aeg teha väike konfiguratsioon.

Kolmas etapp: konfigureerige oma virtuaalne masin rakenduses VirtualBox

Peaksite oma virtuaalmasinat nägema VirtualBoxi peaaknas.

Valige see ja klõpsake siis suurt kollast nuppu „Seaded”. Kõigepealt minge vasakule küljeribale süsteemile. Veenduge, et vahekaardil Emaplaat oleks valik „Floppy” märkimata.

Järgmisena minge vahekaardile „Protsessor” ja veenduge, et virtuaalmasinale oleks eraldatud vähemalt kaks protsessorit.

Järgmisena klõpsake vasakul külgribal nuppu „Kuva” ja veenduge, et videomälu oleks seatud vähemalt 128 MB.

Järgmisena klõpsake vasakul külgribal nuppu „Storage”, seejärel klõpsake „Tühi” CD-draiv. Klõpsake paremas ülaosas CD-ikooni ja seejärel sirvige varem loodud High Sierra ISO-faili.

Kõigi tehtud muudatuste lõpuleviimiseks klõpsake kindlasti nuppu „OK”, seejärel sulgege VirtualBox. Ei, tõsiselt: sulgege VirtualBox kohe, muidu ei saa järgmised toimingud toimida.

Neljas etapp: konfigureerige oma virtuaalne masin käsuviibalt

Oleme teinud mõned muudatused, kuid peame veel mõned täiendama, et veenda opsüsteemi, et see töötab päris Macis. Kahjuks pole selle jaoks VirtualBoxi liidesest võimalusi, seega peate avama käsuviiba.

Avage menüü Start, otsige üles käsk „Command Prompt”, seejärel paremklõpsake sellel ja valige käsk „Run as administrator”.

Selleks peate käivitama arvukäsud. Kleepige järgmised käsud, vajutades igaühe järel sisestusklahvi ja oodates selle lõpuleviimist:

cd "C: Program FilesOracleVirtualBox"
VBoxManage.exe modifyvm "High Sierra" - cpuidset 00000001 000306a9 04100800 7fbae3ff bfebfbff
VBoxManage setextradata "High Sierra" "VBoxInternal / Devices / efi / 0 / Config / DmiSystemProduct" "MacBookPro11,3"
VBoxManage setextradata "High Sierra" "VBoxInternal / Devices / efi / 0 / Config / DmiSystemVersion" "1.0"
VBoxManage setextradata "High Sierra" "VBoxInternal / Devices / efi / 0 / Config / DmiBoardProduct" "Mac-2BD1B31983FE1663"
VBoxManage setextradata "High Sierra" "VBoxInternal / Devices / smc / 0 / Config / DeviceKey" "meie riistvarastusvalvatudsõnadegavalvatudpleal (c) AppleComputerInc"
VBoxManage setextradata "High Sierra" "VBoxInternal / Devices / smc / 0 / Config / GetKeyFromRealSMC" 1

See on kõik! Kui kõik toimis, ei tohiks te tagasisidet näha; käsud lihtsalt töötavad. Kui käsk ei töötanud, veenduge, et teie virtuaalse masina nimi oleks täpselt “High Sierra”; kui see pole nii, muutke ülaltoodud käske, lisades oma masina nime jutumärkidesse. Minge edasi ja sulgege käsuviip. Suundume nüüd tagasi VirtualBoxi.

Viies etapp: käivitage ja käivitage installer

Avage uuesti VirtualBox, klõpsake oma Sierra masinal ja seejärel klõpsake nuppu "Start". Teie masin hakkab käivitama. Sellisel juhul näete palju üleliigset teavet - ja ma mõtlen a palju- aga ärge muretsege selle pärast. See on normaalne, isegi mõned asjad, mis näevad välja nagu vead.

Muretsema peaksite ainult siis, kui mõni konkreetne viga hangub viis minutit või kauem. Kõndige lihtsalt minema ja laske sellel natuke joosta. Kui olete kõik õigesti teinud, käivitatakse see.

Lõpuks näete installijat, kes palub teil valida keele:

Valige „inglise keel” või mõni muu keel, mida soovite, ja klõpsake „Järgmine”. Enne millegi muu tegemist klõpsake aga nuppu „Disk Utility” ja seejärel nuppu „Jätka”.

Te ei näe draivi: ärge paanitsege, High Sierra peidab vaikimisi tühjad draivid. Klõpsake menüüribal nuppu „Kuva” ja seejärel käsku „Kuva kõik seadmed”.

Nüüd peaksite külgribal nägema oma tühja virtuaalset draivi. Klõpsake seda ja seejärel valikut „Kustuta”.

Pange draivile nimeks „Macintosh HD” ja jätke ülejäänud kaks sätet sellisena nagu on: „Mac OS Extended Journaled” ja „GUID Partition Map”. Ärge looge AFS-i sektsiooni, sest see ei tööta ja peate alustama uue virtuaalse kõvakettaga. Klõpsake nuppu „Kustuta“, seejärel sulgege Disk Utility, kui protsess on lõpule jõudnud. Teid viiakse tagasi peaakna juurde.

Valige käsk „Installige macOS uuesti” ja klõpsake nuppu „Jätka”. Teil palutakse tingimustega nõustuda.

Nõus ja lõpuks palutakse teil valida kõvaketas; valige just tehtud partitsioon.

Installimine algab! See võib võtta mõnda aega, nii et ole kannatlik. Lõpuks taaskäivitub teie virtuaalne masin ja viib teid ... tagasi installeri juurde. Ärge paanitsege: see on ootuspärane.

Kuues etapp: Buuti installiprogrammi teine ​​etapp virtuaalselt kõvakettalt

Siinkohal on installiprogramm kopeerinud failid virtuaalsele kõvakettale ja loodab sealt käivitada. Mingil põhjusel see virtuaalses masinas ei tööta, mistõttu näete installerit uuesti.

Lülitage oma virtuaalne masin välja ja avage selle seaded. Minge salvestusruumi, klõpsake paneelil "Storage Tree" nuppu "HighSierra.iso", seejärel klõpsake paremas ülaosas CD-ikooni ja klõpsake nuppu "Eemalda ketas virtuaalsest draivist". See ühendab meie installi ISO täielikult lahti.

Nüüd käivitage virtuaalne masin ja näete seda armsat ekraani.

See on EFI sisemine kest ja seni, kuni näete kollasena tähist „FS1”, saate seda kasutada ülejäänud installeri käivitamiseks. Klõpsake virtuaalsel masinal ja laske sellel hiirt ja klaviatuuri hõivata, seejärel tippige fs1: ja vajuta Enter. See lülitab kataloogid FS1-le, kus asub ülejäänud installer.

Järgmisena käivitame mõned käsud, et minna vajalikule kataloogile:

cd "macOS Install Data" cd "Lukustatud failid" cd "Boot Files"

Nüüd saame installeri ise käivitada järgmise käsuga:

boot.efi

Installer jätkab sealt, kus pooleli jäi. Kõigepealt näete rida teksti, nagu varemgi, kuid lõpuks näete, et GUI installer tuleb tagasi. (Ärge muretsege, peate selle protsessi läbima ainult ühe korra.)

Me jõuame sinna, vajame lihtsalt natuke rohkem kannatlikkust.

Kaheksas samm: logige sisse macOS High Sierrasse

Lõpuks taaskäivitub virtuaalmasin uuesti, seekord MacOS High Sierrasse. Kui seda ei juhtu, proovige ISO virtuaalsest masinast välja tõrjuda. Kui High Sierra käivitub, peate valima oma riigi, seadistama kasutaja ja ülejäänud esialgse häälestusprotsessi.

Lõpuks jõuate Maci töölauale. Jah!

Nüüd saate proovida mis tahes Maci tarkvara, kuigi mõned funktsioonid, nagu FaceTime ja Messages, ei tööta, kuna Apple ei tunne teie arvutit tõelise Mac-iga. Kuid paljud põhilised asjad peaksid toimima. Lõbutse hästi!

Kaheksas etapp (valikuline): muutke eraldusvõimet

Vaikimisi on teie virtuaalse masina eraldusvõime 1024 × 768, mis pole palju ruumi töötamiseks. Kui proovite eraldusvõimet muuta macOS-is, ei näe te seda teha. Selle asemel peate sisestama paar käsku.

Lülitage oma virtuaalne masin välja, lülitades välja macOS-i: klõpsake menüüribal Apple ja seejärel nuppu „Shut Down”. Järgmisena sulgege VirtualBox täielikult (tõsiselt, see samm ei toimi, kui VirtualBox on endiselt avatud!) Ja minge tagasi administraatorina Windowsi käsuviiba juurde. Peate käivitama kaks järgmist käsku:

cd "C: Program FilesOracleVirtualBox"
VBoxManage setextradata "High Sierra" "VBoxInternal2 / EfiGopMode" N

Teises käsus peate asendama N numbriga üks kuni viis, olenevalt sellest, millist eraldusvõimet soovite:

  • 1 annab teile eraldusvõime 800 × 600
  • 2 annab teile eraldusvõime 1024 × 768
  • 3 annab teile eraldusvõime 1280 × 1024
  • 4 annab teile eraldusvõime 1440 × 900
  • 5 annab teile eraldusvõime 1920 × 1200

Käivitage VirtualBox, laadige oma virtuaalne masin ja see peaks käivituma teie eelistatud eraldusvõimega!

SEOTUD:10 VirtualBoxi nippi ja lisafunktsioone, millest peaksite teadma

Nüüdsest saate avada VirtualBoxi kõigi Maciga seotud testide jaoks, mida soovite teha. Jällegi näete käivitamise ajal palju vigu, kuid need on korras; ignoreeri neid. Samuti pidage meeles, et heli ei tööta, samuti ei toimi sellised asjad nagu FaceTime või iMessage, mis nõuavad tõelist Maci. See ei saa olema täiuslik, mida võib eeldada täiesti toetamata seadistuselt. Kuid see on virtuaalse masina macOS ja see pole halb! Vaadake kindlasti ka meie VirtualBoxi täpsemate funktsioonide juhendit, et ka teie masinast maksimumi võtta.

Veel üks asi: tohutu hüüd Chad S. Samuelsile, ilma kelleta ma ei oleks seda Kõrgse Sierra juhendit saanud uuendada. Tänan sind väga!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found