Kuidas parandada Google Chrome'is Shockwave'i välklambid

Kui teie Google Chrome'i koopia on Shockwave Flashi vastu ootamatult ja seletamatult vihkanud, oleme siin abiks. Loe edasi, kui näitame teile, kuidas Chrome'i taltsutada ja panna see Flashiga kenasti mängima.

SEOTUD:Google Chrome'i krahhide tõrkeotsing

Enam kui muud brauserid, on Google Chrome eriti vastuvõtlik konkreetsele, kuid mitte haruldasele olukorrale, kus see lihtsalt ei eksisteeri Adobe Flashiga rahulikult - seetõttu on sagedased aeglustused ja tüütud krahhid tavalised. Järgmine õpetus aitab teil Chrome'i tagasi oma kiirele enesele tuua.

Mis põhjustab probleemi?

Põhjus, miks me räägime Chrome'ist, mitte näiteks Firefoxist, tuleneb sellest, kuidas Chrome Flashi sisu käsitseb. Kui teised brauserid nõuavad hostisüsteemi Flashi installimist, sisaldab Chrome Flashi sisemist installimist. Kui kõik sujub, pole see probleem - Flassi sisemist installimist värskendatakse iga uue Chrome'i väljalaskega.

Kahjuks võivad asjad üsna kergesti laguneda, kui Chrome läheb segadusse ja üritab kasutada nii Flashi OS-i kui ka Flassi sisemist installimist. Tulemuseks on tõsine brauseri viivitus, ajutine lukustamine ja seejärel kogu aktiivse Flashi eksemplari kogu brauseri krahh. Te ei saa aru, kui palju veebisaite kasutab Flashi, kuni iga üksik vahekaart lukustub krahhihoiatusega - ”Järgmine pistikprogramm on kokku jooksnud: Shockwave Flash”

Kuidas ma tean, et vastuoluline välklambi installimine põhjustab krahhi?

Esiteks, vaatamata Shockwave'i hoiatusele, pole tegelikul hoiatusel midagi pistmist Adobe Shockwave'iga, mis on Adobe Flashilt eraldi programm / multimeediasüsteem. Teiseks, ehkki kõiki Chrome'i välklambiga seotud Flashi juhtumeid ei saa seostada Flashi installimiskonfliktidega, oleme leidnud, et see on kõige tavalisem põhjus, miks kasutajatel on Flashiga seotud probleeme.

Kuidas saate teada, kas teie probleemide allikaks on Flashi konflikt? Käivitage Chrome. Tippige aadressiribale umbes: pistikprogrammid aadressiribal. Pärast sisestusklahvi vajutamist ootab teid kõigi Chrome'i installitud pistikprogrammide loend (see erineb kasutaja installitud laiendustest). Otsige üles pistikprogrammide loend Välk sissekanne. Kui kirje näeb välja Flash (2 faili) on väga hea võimalus, et teie Flashiga seotud krahhide allikas on nende kahe konflikt.

Brauseriakna paremas ülanurgas on väike lüliti sildiga [+] Üksikasjad. Kõigi pistikprogrammide kirjete laiendamiseks klõpsake seda lülitit. Naaske kanali Välk.

Peaksite nägema midagi sellist nagu ülaltoodud ekraanipilt: kaks Flassi kirjet, üks sisemise Chrome'i installi jaoks (siin on siin punasega esile tõstetud) ja üks host-OS-i installimiseks (vaadake esiletõstetud kirje all).

Peate klõpsama nupul Keela link Chrome'i sisemisele Flashi installimiseks (keelake kindlasti Chrome'i AppData kaustas asuv ja mitte eraldi iseseisev Flashi installimine). Kui olete seda teinud, peaks sisemise installi kirje välja nägema:

Sulgege vaheleht ja sulgege seejärel Google Chrome. Taaskäivitage Chrome ja jätkake tavapärast sirvimist - külastage Adobe'i testlehte, et kõik näeks hea välja:

Pidage meeles, et te ei saa enam iga Chrome'i täiendamise korral automaatseid värskendusi. Kontrollige värskendusi kindlasti Adobe Flassi allalaadimislehelt ja / või lülitage värskenduskontroll sisse Adobe Flashi kohalikus installis.

Kontrollige, kas pole vastuolulist tarkvara

Mõni teie arvutis olev tarkvara võib olla Google Chrome'iga vastuolus ja põhjustada selle krahhi. See hõlmab pahavara ja võrguga seotud tarkvara, mis häirib Google Chrome'i.

Google Chrome'is on peidetud leht, mis annab teile teada, kas mõni teie süsteemis olev tarkvara on teadaolevalt Google Chrome'iga vastuolus. Sellele juurdepääsu saamiseks tippige kroom: // konfliktid Chrome'i aadressiribale ja vajutage sisestusklahvi.

Samuti saate Google'i veebisaidil Google Chrome'i lehele kokku kukkunud tarkvarast leida loendi tarkvarast, mis põhjustab Chrome'i krahhi. Lehel on juhised konfliktide lahendamiseks mõne vastuolulise tarkvaraga.

Kui teie süsteemis on vastuoluline tarkvara, peaksite selle värskendama uusimale versioonile, selle keelama või desinstallima. Kui te pole kindel, millise tarkvaraga moodul on seotud, proovige guugeldada kogu nime.

Käivitage Google'i tarkvara eemaldamise tööriist

Google käivitas äsja uue tööriista, mis aitab teil oma Chrome'i brauseri puhastada kõigest, mis tavapärast tööd häirib.

Kõik, mida peate tegema, on navigeerige saidile www.google.com/chrome/srt/ ja klõpsake nuppu Laadi kohe alla.

Taaskäivitamisel palub ta teil oma brauseri lähtestada, mis võib krahhide ja muude probleemide ennetamisel tõeliselt kasulik olla.

Otsige pahavara ja nuhkvara

Erinevalt teie viirusetõrjetarkvarast, mis tavaliselt lubab nuhkvaral teie arvutit üle võtta, leiab pahavastane lahendus tegelikult teie brauserisse tungiva nuhkvara, eemaldab selle ja blokeerib selle.

Kuidas see rakendub Flashi probleemile? Kuna suur osa nuhkvarast põhjustab teie brauseris ebastabiilsust, mis põhjustab siis muid probleeme.

Soovitame skannida Malwarebytesiga ja kasutada seda kõigi probleemide eemaldamiseks. Selle kasutamine on täiesti tasuta, kuigi neil on tasuline versioon, millel on rohkem funktsioone, näiteks nuhkvara reaalajas blokeerimine.

Selle kasutamine ei saa olla lihtsam - laadige alla, installige, skannige ja seejärel klõpsake kogu pahavara eemaldamiseks nuppu Rakenda toiminguid. Täpselt nagu diivanipatjade tolmuimejaga imemine, olete ka šokeeritud, kui palju jama leiate.

Muud parandused

SEOTUD:Google Chrome'i krahhide tõrkeotsing

Kui sisseehitatud Flashi keelamine mingil põhjusel ei aita, soovitame mängida erinevate kombinatsioonidega. Proovige OS-i Flash-i installimine näiteks sisseehitatud Flash-installi asemel välja lülitada. Proovige ka inkognito režiimis külastada välgupõhist veebisaiti (inkognito režiimi sisenedes lülitatakse kõik teie laiendused välja, mis võivad Flashiga probleeme tekitada või mitte.) Lõpuks võite viimase kraavipingutusena Chrome'i uuesti installida (kui Flash töötab igas muus brauseris, välja arvatud Chrome, on see tõenäoliselt ainus võimalus, mis teil on jäänud).

Võite luua brauseri jaoks uue profiili või läbida ka mitmeid muid toiminguid. Lisateabe saamiseks lugege kindlasti meie juhendit Google Chrome'i krahhide tõrkeotsinguks.

Kas teil on näpunäide või näpunäide keerukate Flash-installide või muude brauserimurede lahendamiseks? Heli kommentaarides välja.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found