Kontaktide teisaldamine uude Android-telefoni

Android annab teile mõned võimalused kontaktide teisaldamiseks uude seadmesse. Vaikimisi peaks uue seadme seadistamisel kõik olema sünkroonitud, kuid isegi kui sünkroonimine on keelatud, on kontaktide teisaldamine lihtne.

Lihtne viis: sünkroonige oma Google'i kontoga

Peaaegu kõigil väljaspool Hiinat müüdavatel Android-seadmetel on Google'i teenused, sealhulgas võimalus sünkroonida kontakte seadmete vahel. See peaks olema vaikimisi lubatud, kui logite sisse oma Google'i kontoga, kuid veenduge siin järgmiselt. Kirjutame selle juhendi Pixel 2 XL-i kasutades operatsioonisüsteemiga Android 9.0, kuid see peaks teistes Android-seadmetes sarnane olema. Kasutame ka Google'i kontaktide põhirakendusi, mille saate Play poest alla laadida. Need toimingud ei pruugi teistes rakendustes Kontakt olla samad, seega soovitame probleemide korral kasutada Google'i kontakte.

Alustamiseks avage rakendus Seaded ja puudutades valikut „Kontod”.

Puudutage oma Google'i kontot.

Puudutage valikut „Konto sünkroonimine”.

Veenduge, et lüliti „Kontaktid” oleks lubatud. Kontaktide sünkroonimiseks peab see olema sisse lülitatud.

See on kõik! Teie olemasolevad kontaktid sünkroonitakse teie Google'i kontoga ja nad on seal kõigis uutes Android-telefonides, kuhu sisse logite.

Käsitsi: kontaktide faili varundamine ja taastamine

Kui teie telefon ei paku Google'i teenuseid - või kui soovite asju lihtsalt ise üle kopeerida, saate varundada .vcf-faili, milles on kõik teie kontaktid. Alustage rakenduse Kontaktid avamisega ja valige seejärel vasakus ülanurgas menüüikoon. Jällegi kasutame siin rakendust Google'i kontaktid.

Puudutage menüüs valikut „Seaded”.

Puudutage seadete ekraanil valikut „Eksport”.

Puudutage loa viipal käsku „Luba”. See annab rakendusele Kontaktid juurdepääsu teie Android-seadme fotodele, meediumile ja failidele.

Puudutage paremas alanurgas nuppu „Salvesta“.

.Vcf-faili saate oma uude telefoni teisaldada, kopeerides selle USB-draivi, teisaldades selle arvutisse või oma lemmikpilveteenusesse. Kui olete faili uude telefoni teisaldanud, avage rakendus Kontaktid uuesti. Puudutage vasakus ülanurgas olevat menüüikooni.

Puudutage menüüs valikut „Seaded”.

Puudutage seadete ekraanil nuppu „Impordi“.

Valige hüpikaknas ".vcf-fail".

Sirvige eelmisest telefonist .vcf-failini ja avage see.

Teie kontaktid imporditakse teie uude telefoni ja võite hakata oma lemmikinimestele helistama ja sõnumeid saatma.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found