YouTube'i vaatamiste ajaloo (ja otsinguajaloo) kustutamine

YouTube jätab meelde kõik videod, mida olete kunagi vaadanud, eeldades, et olete oma Google'i kontoga sisse logitud. YouTube kasutab seda ajalugu soovituste jaoks ja julgustab isegi vanu videoid uuesti vaatama. Vaatamisajaloo puhastamiseks või selle kogumise lõpetamiseks tehke järgmist.

Vaatamis- ja otsinguajalugu salvestatakse ainult siis, kui olete vaatamise ajal oma Google'i kontoga YouTube'i sisse loginud.

Üksuste eemaldamine vaatamiste ajaloost (ja otsinguajaloost)

YouTube'i Androidi rakendusel on inkognito režiim, mille saate ajutiselt keelata ajaloo kogumisel. Võite isegi lubada, et YouTube lõpetaks teie vaatamiste ajaloo kogumise, järgides allolevaid juhiseid. Seega, kui vaatate midagi, mida te oma ajaloos ei soovi, kasutage selle asemel järgmisi näpunäiteid.

Kuid kui olete juba videot vaadanud, ei aita inkognito režiim ja peate selle oma ajaloost eemaldama, kui te ei soovi seda uuesti näha.

Selleks oma veebibrauseris minge YouTube'i veebisaidile ja klõpsake lehe vasakus ülanurgas oleval menüünupul. Klõpsake külgribal teegi all valikul Ajalugu.

Üksuse vaatamiste ajaloost eemaldamiseks klõpsake või puudutage sellest paremal asuvat tähte „X”. Töölaua veebisaidil tähe "X" nägemiseks peate hiirega video kohal hõljutama.

Siin saate valida ka „Otsinguajaloo”, et näha kogu YouTube'is tehtud otsingute loendit. Selle kustutamiseks klõpsake otsingust paremal oleval sümbolil „X”.

Samuti saate oma vaatamisajaloost üksusi kustutada YouTube'i rakenduses iPhone, Android või iPad.

Selleks puudutage rakenduse allosas asuval tööriistaribal ikooni „Raamatukogu” ja seejärel valikut „Ajalugu”.

Puudutage videost paremal asuvat menüünuppu ja seejärel valikut „Eemalda vaatamiste ajaloost”.

Me ei näe võimalust vaadata kogu teie otsinguajalugu ja üksikuid otsinguid sellest YouTube'i mobiilirakenduses eemaldada. Üksikute otsingute eemaldamiseks võite kasutada YouTube'i veebisaiti. Samuti saate rakendusest kustutada kogu YouTube'i otsinguajaloo, kasutades allolevaid juhiseid.

Kustutage kogu vaatamisajalugu (ja otsinguajalugu)

Üksikute vaadatud videote kustutamise asemel saate Google'i serveritest lihtsalt kogu vaatamisajaloo kustutada. Hoiatatakse: see muudab YouTube'i videosoovitused halvemaks, kuna YouTube ei tea, mis tüüpi videoid teile meeldib vaadata.

Selleks YouTube'i veebisaidil klõpsake lehe vasakus ülanurgas oleval menüünupul ja seejärel valikul „Ajalugu”. Klõpsake vaadatud videotest paremal käsul „Kustuta kogu vaatamisajalugu”.

Ilmub dialoogiboks, mis küsib teilt kinnitust. Valiku kinnitamiseks klõpsake nuppu „Kustuta vaatamisajalugu”.

YouTube'i otsinguajaloo kustutamiseks klõpsake siin jaotises Ajalootüüp nuppu „Otsinguajalugu” ja seejärel käsku „Kustuta kogu otsinguajalugu”.

YouTube'i mobiilirakenduses kogu oma ajaloo kustutamiseks minge jaotisse Raamatukogu> Ajalugu. Puudutage menüünuppu rakenduse ülaosas ja seejärel valikut „Ajalooseaded”.

Kerige alla ja puudutage jaotises Ajalugu ja privaatsus käsku „Kustuta vaatamisajalugu”.

Kogu YouTube'i otsinguajaloo kustutamiseks võite siin puudutada ka käsku „Kustuta otsinguajalugu”.

Kasutage YouTube'i inkognito režiimi

Kui vaatate mõnda piinlikku videot, mida te ei soovi, et YouTube hiljem mäletaks, proovige kasutada YouTube'i inkognito režiimi.

Praegu on YouTube'i inkognito režiim uus ja saadaval ainult Androidi rakenduses. Tulevikus lisab Google loodetavasti selle funktsiooni iPhone'i rakendusse, veebisaidile ja teiste platvormide YouTube'i rakendustesse.

Inkognito režiimi lubamiseks puudutage YouTube Androidi rakenduse paremas ülanurgas oma profiilipilti ja seejärel puudutage kuvataval menüükuval „Inkognito režiim”. Pärast inkognito režiimi lubamist ei salvestata kõiki teie praegusel seansil tehtud otsinguid ja videoid.

SEOTUD:Kuidas kasutada YouTube'i uut inkognito režiimi vaatamisajaloo peitmiseks

Peatage YouTube'i ajaloo kogu

Te ei saa enamikul platvormidel lubada YouTube'i inkognito režiimi, kuid võite teha midagi peaaegu sama head: peatage oma YouTube'i vaatamiste ajalugu enne, kui vaatate midagi, mida te oma ajaloos ei soovi.

See seade on kogu kontot hõlmav, nii et YouTube ei mäleta enam kõigis teie seadmetes - iPhone'is, Androidis, iPadis, veebisaidil, Rokul, nutiteleris või muus - vaadatud videoid, eeldades, et olete YouTube'i sisse loginud selles seadmes oma kontoga .

Veebi kaudu külastage YouTube'i veebisaiti ja klõpsake külgribal valikut „Ajalugu”. Klõpsake oma YouTube'i vaatamiste ajaloo paremal asuval lingil „Peata vaatamisajalugu”.

YouTube hoiatab teid, et see ei kogu vaatamisajalugu, kui olete selle peatanud, mis muudab selle soovitused halvemaks. Jätkamiseks klõpsake nuppu „Peata”.

Samuti saate siin valida „Otsinguajaloo” ja klõpsata nupul „Peata otsinguajalugu”, et peatada YouTube'i tehtud otsinguid meeles pidamas.

Selleks tehke iPhone'i, Androidi või iPadi jaoks mõeldud YouTube'i rakenduse kaudu jaotis Raamatukogu> Ajalugu. Avage ajaloo lehel menüü ja toksake seejärel nuppu „Ajaloo sätted“.

Kerige alla jaotiseni Ajalugu ja privaatsus ning aktiveerige suvand „Peata vaatamisajalugu”.

Siin saate aktiveerida ka valiku „Otsinguajaloo peatamine”, et takistada YouTube'il teie otsinguajaloo kogumist.

YouTube ei mäleta enam vaadatud videoid, nii et saate vaadata kõiki videoidpõrsas Peppa mida soovite, ilma et YouTube seda mäletaks.

Kui olete söödud ja soovite, et YouTube mäletaks teie vaatamiste ajalugu uuesti, naaske siia ja klõpsake käsul „Lülita vaatamiste ajalugu sisse” (veebisaidil) või keelake valik „Peata vaatamisajalugu” (rakenduses).

Võite jätta vaatamisajaloo keelatuks nii kaua kui soovite - isegi igaveseks. See on sinu teha.

Laste videote hoidmiseks teie YouTube'i ajaloost võiksite neile lihtsalt anda rakenduse YouTube Kids. Lapsesõbraliku YouTube Kidsi rakenduse otsinguid ja videoid ei kuvata teie tavapärases YouTube'i vaatamiste ajaloos.

Pidage meeles: isegi kui olete oma YouTube'i vaatamisajaloo peatanud, hoiab teie veebibrauser endiselt vaadatud YouTube'i veebilehtesid teie sirvimisajaloos. See ei kehti, kui vaatate YouTube'i loomulikult rakenduses. Kuid brauseris mäletab teie brauser YouTube'i veebilehti nagu kõiki teisi külastatud lehti.

SEOTUD:Kuidas kustutada oma ajalugu mis tahes brauseris

Pildikrediit: NIP-fotograafia / Shutterstock.com.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found