Windows Media Centeri installimine Windows 10-sse

Microsoft eemaldas Windows Media Centeri Windows 10-st ja selle taastamiseks pole ametlikku viisi. Kuigi on suurepäraseid alternatiive nagu Kodi, mis suudab otseülekandeid mängida ja salvestada, on kogukond muutnud Windows Media Centeri funktsionaalseks Windows 10-s.

See pole ametlik trikk. Mis puutub Microsofti, siis võite lihtsalt jätkata Windows 7 või 8.1 kasutamist, kui soovite Windows Media Centeri, ehkki see muutub üha keerulisemaks. Microsoft ei ole enam huvitatud Windows Media Centeri toetamisest.

Esimene samm: laadige alla mitteametlik Windows Media Centeri installer

SEOTUD:Kuidas ma tean, kas mul on 32- või 64-bitine Windows?

Leiame, et on oluline seda hoiatust korrata: Microsoft ei toeta seda ametlikult. See protsess hõlmab modifitseeritud Windows Media Centeri rakenduse allalaadimist mitteametlikust allikast, nii et kui see on teile ebamugav, ei pruugi see teile sobida. Proovisime ise ja probleemideta, fail ilmub puhtana mitmel pahavaraskanneril ja teised suured saidid on selle rakenduse kohta teatanud. Kuid see on kõik, mida võime öelda.

Kui olete valmis seda proovima, minge selle teema juurde Minu digitaalse elu foorumitel. Uusimate allalaadimislinkide nägemiseks peate tavaliselt registreeruma, kuid siin on viimased linkid 2016. aasta juuni seisuga:

  • Windows Media Center (64-bitine)
  • Windows Media Center (32-bitine)

Laadige alla sobiv installer, sõltuvalt sellest, kas kasutate Windows 10 32- või 64-bitist versiooni. Klõpsake lihtsalt allalaadimislehel linki "Laadi alla oma brauseri".

Teine etapp: installige Windows Media Center

Allalaaditud arhiiv on .7z-fail, seega peate selle avamiseks ka 7-Zipi alla laadima ja installima.

Kui olete seda teinud, saate paremklõpsata File Exploreris allalaaditud .7z-faili ja valida 7-Zip> Extract Here.

Saate WMC kausta. Kaasasolev readme-fail soovitab probleemide vältimiseks kopeerida see kaust lühikesele teele ilma tühikuteta. Näiteks võite selle asetada otse oma C: \ draivi sisse.

Avage kaust, paremklõpsake failil „_TestRights.cmd” ja valige käsk „Käivita administraatorina”. Avaneb käsuviiba aken ja saate selle sulgeda.

Seejärel saate paremklõpsata failil „Installer.cmd” ja valida käsu „Käivita administraatorina”.

Installimise edenemist näete käsuviiba aknas. Ärge sulgege akent enne, kui näete teadet „Väljumiseks vajutage suvalist klahvi”.

Probleemi ilmnemisel peate võib-olla proovima faili _TestRights.cmd uuesti käivitada ja enne faili Installer.cmd taaskäivitamist taaskäivitada.

Kui olete selle paki varem installinud - või kui täiendasite operatsioonisüsteemi Windows 7 või 8.1 ja teil oli varem installitud Windows Media Center, peate võib-olla paremklõpsama failil „Uninstaller.cmd” ja valima käsku Käivita administraatorina. Windows Media Centeri allesjäänud bitid enne selle tavapärast installimist. See on ka fail, mida peate käivitama, kui soovite kunagi Windows Media Centeri täielikult desinstallida.

Kolmas etapp: käivitage Windows Media Center

Pärast Windows Media Centeri edukat installimist kuvatakse see menüüs Start tavalise rakendusena, mille saate käivitada. See peaks töötama normaalselt, täpselt nagu Windows 7 ja 8.1 puhul.

Appi, mul on veel üks probleem!

Kui teil tekib mõni muu probleem, avage lisateabe saamiseks fail Workarounds.txt. See fail sisaldab loetelu probleemidest, millega inimesed on kokku puutunud, ja teadaolevalt parandused.

Näiteks soovitab ta installida Shark007 koodekipaki, kui teatud tüüpi meediumite esitamisel ilmneb „Dekooderiviga”. See annab ka juhised probleemide kohta, mis on seotud Windows Media Centeriga telerihäälestuskaartide otsimisega ja otseülekande seadistamisega.

Kuigi Windows Media Center praegu töötab, on võimalik, et Windows 10 tulevased muudatused võivad selle rikkuda.

Näiteks nägime teateid selle kohta, et Windows 10 novembrikuu värskendus –ehitus 1511 desinstallis automaatselt Solitaire’i Windows 7 versiooni ja muud vanad Windowsi töölauamängud, kui inimesed nende installimiseks lihtsalt vaeva nägid. Me ei oleks üllatunud, kui tulevane Windows 10 värskendus desinstallib Windows Media Centeri. Kui see juhtub, leiab kogukond loodetavasti veel kord lahenduse.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found