Nintendo Switchi avaekraani kohandamine

Kui teil on Nintendo Switchi jaoks palju mänge, võib teie avaekraanil olla raske navigeerida. Nintendo Switchi kohandamiseks on mõned võimalused, et vältida segadust ja korrastada mängude kogu. Nii toimige järgmiselt.

Nintendo Switchi avakuva

Kuigi see ilmus 2017. aastal, on Nintendo Switchil teiste kaasaegsete seadmetega võrreldes siiski minimaalsed kohandamisvõimalused. Switch ei paku endiselt kohandatud taustapilte ega kasutaja loodud teemasid. Samuti ei toeta kaustu ega kategooriaid, mille Nintendo lõpuks Nintendo 3DS-i ja Wii U-sse lisas. Seetõttu võib teie koduekraan väga kiiresti segamini minna, kui teil on palju mänge.

Siiski on mõned lihtsad asjad, mida saate teha, et muuta oma koduekraan korrastatumaks ja kohandada seda oma maitse järgi. Siin on mõned asjad, mida saate teha.

Mängude sortimine ja tellimine

Vaikimisi on teie avaekraanil kuvatud 12 mängu 12 viimast mängu, mida kas mängisite, installisite või lüliti sisse panite. Praegu ei saa neid mänge käsitsi korraldada, välja arvatud mängu avamine ekraani algusesse surumiseks või sisestatud kasseti vahetamine konsoolis.

Kui aga teie kogusse on kogunenud rohkem kui tosin mängu, siis avakuvast paremale poole kerimine viib teid menüüsse „Kogu tarkvara“, mis kuvab teile kõik teie omandis olevad ja allalaaditud pealkirjad.

Siit saate oma raamatukogus kõigi mängude sortimiseks kasutada mitmeid võimalusi, millele pääsete juurde, vajutades konsoolil nuppu R. Saate sortida järgmiselt:

  • Viimati mängitud:Sarnaselt vaikekuva ekraani sorteerimise viisile.
  • Pikim mänguaeg:See sorteerib mänge selle järgi, kui kaua olete neid mänginud. Mängud, mida te pole kunagi mänginud, asuvad automaatselt loendi lõpus.
  • Pealkiri:See sorteerib kogu tarkvara tähestikulises järjekorras.
  • Kirjastaja:See sorteerib teie pealkirjad kirjastaja nime järgi tähestikulises järjekorras. Pealkirja avaldajat näete, kui vajutate menüüs mängu plussnuppu.

Harva mängitud mängude eemaldamine

Kuna sageli müüakse palju mänge, on teil hea võimalus, et teil on vähemalt paar mängu, mida te enam ei mängi või mida te harva kunagi mängite. Teine viis oma mängude loendi sujuvamaks muutmiseks on harva mängitud mängude eemaldamine lülitist ja mängude loendi deklareerimine. Selle boonuseks on ruumi vabastamine sisemälus või microSD-kaardil.

Seda saate teha ainult digitaalsete pealkirjade puhul, mis on alla laaditud Nintendo e-poest. Pealkirja eemaldamiseks lülitist toimige järgmiselt.

  1. Valige mäng kas avaekraanilt või jaotisest „Kogu tarkvara”.
  2. Menüü kuvamiseks vajutage paremal rõõmukontrollil nuppu „+”.
  3. Valige mängumenüüst vasakul „Tarkvara haldamine”.
  4. Valige „Kustuta tarkvara”.

See kustutab pealkirja teie teegist ja avakuvalt. Kuid see ei eemalda mängu teie kontolt, kuna teie ostud seotakse endiselt teie Nintendo profiiliga. Pealkirja saate oma lülitile igal ajal uuesti lisada, navigeerides e-poodi, klõpsates paremas ülaosas oma profiilil ja valides menüüst „Laadi uuesti alla“. Siit saate alla laadida kõik mängud, mis teile kuuluvad, kuid mis pole praegu teie süsteemis.

SEOTUD:Kuidas saada teateid, kui Nintendo Switchi mäng müüki tuleb

Oma tausta ja koduteema muutmine

Viimane asi, mida saate oma Switchi avaekraani kohandamiseks teha, on muuta oma tausta ja koduteemat.

Valige avakuval allservas nupp „Süsteemi seaded”. Valige ekraani vasakul küljel suvand „Teema”. Siit saate valida Switchile saadaolevate teemade vahel: Basic White ja Basic Black.

2020. aasta alguses pakub Switch ainult neid kahte teemat. Põhimõtteliselt otsustate lihtsalt, kas soovite tumedat või heledat teemat.

Kuid nii Nintendo 3DS kui ka Wii U said lõpuks toetust teemade ostmiseks ja allalaadimiseks, nii et Switch saab selle funktsiooni tõenäoliselt ka tulevikus. Jälgige oma Switchi püsivara värskendusi.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found