Kuidas panna YouTube'i videoid pidevalt loopima

Kui vajate YouTube'i videot pidevas ringis, võivad mõned meetodid aidata teil videot korrata, ilma et peaksite seda käsitsi uuesti alustama. Siit saate teada, kuidas seda teha.

Kasutage paremklõpsuga kontekstimenüüd

Käivitage YouTube oma brauseris ja valige video, mille soovite siduda. Paremklõpsake kontekstimenüü kuvamiseks videol suvalises kohas ja klõpsake nuppu „Loop”.

Kui paremklõpsate uuesti, näete valiku „Loop” kõrval linnukest, mis tähendab, et video kordub, kui see lõpuni jõuab.

Loopi väljalülitamiseks avage lihtsalt kontekstimenüü uuesti, paremklõpsates videot ja valides selle keelamiseks nupu „Loop”.

Looge esitusloend

See järgmine meetod on kasulik juhul, kui teil on pidevas ringis rohkem kui üks video, samas kui eelmine meetod töötab ainult ühe video puhul. Sellele funktsioonile juurdepääsemiseks peate olema YouTube'i sisse logitud.

Käivitage Youtube, seadke video järjekorda ja klõpsake nuppu „Salvesta”, mis asub üles- ja allhääle ikoonide kõrval.

Klõpsake nuppu „Loo uus esitusloend”.

Seejärel nimetage esitusloend, määrake privaatsus ja seejärel klõpsake nuppu „Loo“.

Kui klõpsate teise video esitusloendisse lisamiseks nuppu „Salvesta“, klõpsake äsja loodud esitusloendi kõrval oleval märkeruudul.

Seejärel klõpsake veebiliidese vasakus servas ikooni Hamburger ja valige seejärel esitusloendi nimi.

Klõpsake nuppu „Esita kõik”.

Kui esimene video laaditakse, kerige esitusloendi pidevasse ringlusse viimiseks allapoole ikooni „Loop”.

Kasutage Chrome'i laiendust

Looper YouTube'i jaoks on lihtne viis sama video uuesti vaatamiseks ilma silmuse nuppu vajutamata. Laiendusega lisab YouTube'i mängija selle alla spetsiaalse nupu „Loop”. Võite isegi määrata, mitu korda see kordub, või korrata ainult teatud osa videost.

Minge Chrome'i veebipoodi ja lisage laiendus oma brauserisse.

Pärast laienduse installimist minge YouTube'i ja avage video. Klõpsake nuppu „Loop”, et avada menüü video loopimiseks. Teise võimalusena võite silmuse sel viisil lubamiseks vajutada klaviatuuril nuppu „P”.

Vaikimisi ühendab laiendus teie videot lõputult. Kui soovite seda muuta, klõpsake mõlemal märkeruudul, et jätkata nii palju kordi kui vaja, või ühendada konkreetne video osa.

Olenemata põhjusest, kui teil on vaja YouTube'i videot siduda, on selle tegemiseks ja kuulamiseks / vaatamiseks pidevalt mitu võimalust, ilma et peaksite mängijaga suhtlema.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found