Kuidas kasutada Android-seadet oma arvuti või Maci teise kuvarina

Pole saladus, et kaks kuvarit võivad teie tootlikkust parandada, kuid kõigil pole paari ekraani vajakogu aeg. Kui aga satute olukorda, kus teine ​​ekraan võiks olla kasulik, saate oma Android-seadme hõlpsalt topeltmaksustama panna.

Nüüd, enne kui me sisse saamekuidas, Tahan kõigepealt juhtida tähelepanu sellele, et kuigi kõige mõistlikum on teise monitorina kasutada Android-tahvelarvutit, töötab see ka telefonidega. Kui teil on tõesti väga, peate oma põhiekraanilt saama natuke teavet, siis laske sellel väikese ekraaniga pildistada. Kuid tegelikult on parim tablett.

Selle väikese katse jaoks vajate mõnda asja: arvutit (toetatakse nii Windowsi kui ka Maci - vabandust, Linuxi kasutajad), Android-seadet, Play poe iDisplay koopiat (9,99 dollarit) ja iDisplayi draiverit. Samuti võite soovida sellist väikest alust või karpi, millel on võimalus hoida tahvelarvuti töö ajal püsti. Lõpuks töötab iDisplay Wi-Fi ja USB kaudu ning töötab mõlemal korralikult - kuid sõltuvalt teie asukohast võite tahta USB-kaablit tahvelarvuti arvutiga ühendamiseks. Me räägime sellest natuke pikemalt.

Esimene samm: installige iDisplay oma tahvelarvutisse ja arvutisse

Kui olete kõik vajalikud failid alla laadinud, on kõige seadistamine ülilihtne. Kuna iDisplay installimine on teie Android-seadmes põhimõtteliselt automatiseeritud (haarake see lihtsalt Play poest), keskendume sellele, kuidas see arvutis seadistada. Kasutan selle näite jaoks arvutit, kuid protsess peaks Macis olema piisavalt sarnane.

Kõigepealt topeltklõpsake allalaaditud draiverifaili, et protsess alustada. Sõltuvalt sellest, millist Windowsi versiooni te kasutate, võite hoiatusekraani näha või mitte - kui saate selle, siis klõpsake programmi installimiseks lubamiseks nuppu „Jah”.

Ülejäänud installiprotsess onilus iseenesestmõistetav - klõpsake lihtsalt läbi ja laske iDisplayl oma asju teha. See ei sisalda komplekteeritud prügi ega muud sellist, nii et te ei pea muretsema selle pärast, kui järgmine kord brauseri käivitamisel Firefoxis või Internet Exploreris kuvatakse tööriistariba Ask.

Sõltuvalt teie süsteemi kiirusest võib installiprotsessi lõpuleviimine võtta paar minutit. Ekraan vilkub tõenäoliselt paar korda, kui ekraanidraiver on installitud, ja kui see on lõpule jõudnud, peate arvuti taaskäivitama. Ma tean, ma tean - see on 2016. Ma vihkan seda sama palju kui sina.

Pärast taaskäivitamist iDisplay draiverpeakskäivitu automaatselt - veenduge selles süsteemses salves. Kui see ei alanud, vajutage lihtsalt klaviatuuril Windowsi klahvi ja hakake tippima „iDisplay”. See peaks ilmuma menüüsse ja saate selle sealt käivitada.

Teine samm: ühendage oma tahvelarvuti

Nüüd, kui server töötab, jätkake ja käivitage oma Android-seadmes iDisplay. Siin pole sõna otseses mõttes ühtegi seadistust - lihtsalt käivitage see ja see hakkab otsima arvutit, milles töötab iDisplay server.

IDisplay puhul on see lahe: see kasutab hübriidühendust, nii et see töötab Wi-Fi ja / või USB-ga. See on rad. Kui asute kohas, kus WiFi on aeglane (või kui see on avalik ühendus), ühendage lihtsalt USB-kaabel. Kodus? WiFi peaks selle tööga suurepäraselt hakkama saama. Nende kahe vahel märkasinväga vähe viivitust WiFi-s versus USB-ühendus, nii et tunnen end mugavalt mõlema soovitamisel.

Kui iDisplay on leidnud arvuti, millega soovite ühenduse luua, jätkake ja puudutage seda. Kui teil on mitu arvutit, saate nende sirvimiseks pühkida. Ühenduse loomisel ilmub arvutisse hoiatus - kui kasutate personaalarvutit (mis ma eeldan, et olete), klõpsake lihtsalt nuppu „Luba alati”, nii et seda hoiatust ei kuvata enam konkreetses Android-seadmes.

Kuvatakse veel üks hoiatus, mis annab teile teada, et draiveri laadimise ajal ekraan vilkub ja mõni sekund hiljem kuvab Android-seade teie arvuti ekraani.

Kolmas etapp: reguleerige oma ekraaniseadeid

Siit saate seda kohandada ja kohandada samamoodi nagu muud monitori: lihtsalt paremklõpsake töölaual ja valige „Ekraani seaded”.

Jällegi, olenevalt Windowsi versioonist, võib see näida teistsugune kui minu ekraanipildid - kontseptsioon on siiski sama. Uut mobiiliekraani saate käsitleda kui kõike juhtmeta: saate seda liigutada paremalt vasakule, ülevalt alla; vali selle pikendamine; või isegi muuta see põhiekraaniks. Ma ei kujuta ettemiks tahaksite seda teha, aga hei - saate küll.

Kui olete selle lõpetanud, on ekraani lahtiühendamine sama lihtne kui selle ühendamine. Kõigepealt puudutage paremas alanurgas rohelist toimimisnuppu (peate seda puudutama - seda ei saa arvuti hiirega klõpsata). See avab vasakus servas menüü, kus saate valida käsu „Katkesta ühendus”. Kui seda puudutate, vilkub teie arvuti ekraan uuesti, kui server katkestab ühenduse ja kõik läheb tagasi normaalseks.

Selles menüüs on ka käputäis muid kasulikke valikuid, näiteks võimalus kuvada ekraanil kuvatavat klaviatuuri. Veelgi kasulikum on aga tõenäoliselt valik „Kuva aken”, mis annab teile täieliku loendi kogu arvutis praegu töötavast tarkvarast, seejärel tõmmake see automaatselt seadmesse. See on rad. Rakendusi saate käivitada ka tegumiribal, kasutades käsku „Start Application”.

Lõpuks on menüüs Seaded mõned tähelepanuväärsed asjad. Need on enamasti iseenesestmõistetavad, kuid kindlasti peaksite vaatama, kui soovite oma teist ekraani maksimaalselt ära kasutada. Vaadake kindlasti valikut Eraldusvõime - sõltuvalt tahvelarvuti eraldusvõimest võiksite seda valikut kohandada, et aknad ja ikoonid kõik pisikesed ei ilmuks. Katsetage ja leidke parimad seaded, mis teile sobivad.

Android-tahvelarvutid võivad olla kasulikud tootlikkusmasinad, kuid mõnikord neist lihtsalt ei piisa. IDisplay abil saate hõlpsasti käiku vahetada ja oma Android-seadet sülearvutiga teise ekraanina kasutada. Boom.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found