Steam Linki riistvara on surnud. Siin on, mida saate selle asemel teha

Valve Steam Link on PC-mängijatele suurepärane võimalus mänge telerisse voogesitada. Kuigi Steam Linki riistvara pole enam, on Android-i Steam Linki rakendusega lihtne liikuda!

Steam Linki rakendus on nüüd saadaval Google Play poes ja saate selle installida Android-telefonidesse, Android-rakenduse toega Chromebookidesse ja teleridesse või Android TV-d kasutavatesse digiboksidesse. Praegu pole Steam Link iOS-is saadaval ja pole teada, kas see kunagi nii saab. Steam Linki rakendus on saadaval ka pärast 2016. aastat valmistatud Samsungi nutitelerites.

Pidage meeles: kui teie kodus on juba füüsiline Steam Link, töötab see ka edaspidi ja jääb lähitulevikus toeks. Kuid kui soovite juba täna Steam Linki kasutama hakata, peate tõenäoliselt ostma ühe kasutatud.

Õnneks töötab Steam Linki rakendus Androidis täpselt nagu füüsiline Steam Link. Ja selle kasutamine Android TV-kastis nagu NVIDIA SHIELD TV annab teile ühe peatuse arvutimängude, Google Play poe mängude ja kõigi teie lemmikvideote voogesitusteenuste jaoks.

Steam Link pole ainus võimalus, et arvutimängijad saaksid oma mänge teisele ekraanile saada. Kui teil on NVIDIA GPU, saate mängude voogesitamiseks oma töölaualt oma teistesse seadmetesse või voogesitada neid otse NVIDIA serveritest NVIDIA GeForce Now abil NVIDIA GameStreami tööriista abil.

Steami lingi seadistamine arvutis

Enne Steam Linki rakenduse kasutamist mis tahes oma seadmes peate oma arvutis ette valmistama. Alustamiseks peate tegema järgmist.

  • Laadige alla ja installige Steam.
  • Laadige oma lemmikmängud arvutisse alla.
  • Kuigi Steam Link töötab WiFi kaudu, on teil palju parem aeg, kui teie töölaud on juhtmega ühendatud Ethernetiga.

Avage Steam rakendus lauaarvutis. Valige vasakus ülanurgas valik „Steam”, seejärel valige „Settings”.

Valige vasakul „Kodune voogesitus”, seejärel märkige ruut valiku „Luba voogesitus” kõrval.

Nüüd oleme valmis seadistama Steam Linki rakenduse ka teie teistes seadmetes!

Steami lingi seadistamine Android-seadmes

Enne Steam Linki kasutamist peate alustama järgmiselt.

  • Teie seadme mängukontroller. SHIELD TV kaasasolev kontroller töötab või võite Android TV-ga kasutada Bluetooth-kontrollerit. Te ei saa kasutada Chromebooki klaviatuuri ja puuteplaati, seega peate neid kasutama puuteekraanirežiimis või siduma Bluetooth-kontrolleri. Sama kehtib ka nutitelefoni voogesituse kohta.
  • Steam Linki rakendus Google Play poest.
  • Kuigi Steam Link töötab WiFi kaudu, on teil palju parem aeg, kui teie seade (nt Android TV kast või Chromebook) on Ethernetiga ühendatud. Kui Etherneti ühendamine pole teostatav, veenduge, et seade oleks ühendatud 5GHz WiFi-ga ja istuks ruuterile võimalikult lähedal.

SEOTUD:Mis vahe on 2,4 ja 5-GHz WiFi vahel (ja mida peaksin kasutama)?

Kasutan selle juhendi jaoks Android TV-s Steam Linki rakendust, nii et ekraanipildid võivad Chromebookis või nutitelefonis jälgimisel näida veidi erinevad, kuid protsess on endiselt sama.

Alustamiseks avage oma seadmes rakendus Steam Link. Valige „Alusta”. Steam Linki rakendus skannib teie kohalikku võrku, et leida arvuti, kus on voogesituse voogesitus. See peaks leidke oma töölaud probleemideta, kuid saate uuesti skannida, kui Steam Link seda esimest korda ei leia. Valige oma arvuti nimi.

Märkus. Steam peab teie arvutis aktiivselt töötama, enne kui Steam Link selle leiab.

Steam Linki rakenduses kuvatakse neljakohaline PIN-kood ja näete Steamil oma töölaual märguannet. Sisestage töölaual PIN-kood ja valige „OK”.

Steam Link viib läbi töölaua ja seadme ühenduse kontrollimiseks võrgutesti. Kui üks või mõlemad seadmed on Ethernetiga ühendatud, peaks kõik olema hea. Kui Steam Linki sõnul on ühendus liiga aeglane, ühendage see Ethernetiga või kontrollige uuesti ja veenduge, et kasutate 5 GHz WiFi-d. Kui see ikka ei tööta, peate võib-olla ostma kiirema ruuteri. Kui ühendus on piisavalt kiire, valige käsk „Alusta esitamist”.

Järgmisena näete Steami liidrit Big Picture. See võimaldab teil kaugseadmest poodi sirvida, teistele mängijatele sõnumeid saata ja muud. Kui olete mängimist alustanud, valige „Teek”.

Kui mäng on juba teie koduarvutisse installitud, näete pealkirja valimisel rohelist linnukest.

Kui ei, näete allalaadimise ikooni.

Enne teistesse seadmetesse voogesitamist peate mängu alla laadima. Kui soovite selle mängu oma koduarvutisse alla laadida, valige mäng ja seejärel käsk „Install”.

Valige mäng, mida soovite oma arvutist Android-seadmesse voogesitada, seejärel valige „Esita”.

Sellega saate oma lemmikmänge oma lemmikekraanile voogesitada!