Mida tähendab TFW ja kuidas seda kasutada?

TFW on Interneti-lühend, mille leiate tavaliselt suhtlusvõrgustike saitidelt ja meemidest kogu veebis. Kuid mida tähendab TFW, kust tuli lühend ja kuidas te seda kasutate?

See tunne, millal

TFW on Interneti akronüüm, mis tähistab "tunnen, millal". Selle lühendiga kaasneb tavaliselt naljakas või emotsionaalne pilt (nagu ülaltoodud pilt) ja seda kasutatakse olukorra emotsionaalse konteksti või kommentaari pakkumiseks.

Mõnes mõttes on TFW pigem meem kui tegelik akronüüm, mida te lauses kasutate, näiteks FOMO. Tavaliselt järgitakse ranget vormingut, kus TFW-ga algava lausega kaasneb sageli (kuid mitte alati) emotsionaalne foto. See lause võib olla teie elu seisukohalt asjakohane, näiteks “TFW, teie vannituba üleujutab”, või see võib olla lihtsalt nali, näiteks “TFW, mida teie sõbrad teavad ka klouni Pennywise kohta”.

See ei tähenda, et TFW järgiks alati ranget meemivormingut. Omaette näitab TFW lugejatele, et sõnum või postitus sisaldab emotsionaalset konteksti. Nii on TFW-l võimalik midagi ise tähendada ilma pildi või sõnumita.

Nii et mõnel juhul võite naeruväärsele või vihkavale Facebookile vastata põhilise TFW-ga. Inimesed, kes teavad, mida TFW tähendab, peaksid mõistma, et te ütlete: "see postitus on täiesti naljakas!" Samamoodi võite vastata endise ootamatule sõnumile sõnaga „TFW” või vastata naljakale fotole sõnaga „TFW”.

TFW etümoloogia

Mõned inimesed vannuvad, et TFW tähistab tegelikult seda nägu millal. Ja mõnes mõttes võib neil ka õigus olla.

Veel 2009. aastal hakkasid inimesed 4chani muusikatahvlil (nimega / mu /) ütlema „MFW” või „minu nägu millal”. Kummalisel kombel kasutati MFW-d samamoodi nagu tänapäeval TFW-d. Inimesed postitasid naljaka foto näost koos lausega nagu „MFW inimesed kutsuvad malet spordiks”.

Umbes samal ajal arenes sõna „tunne” sõna „tunne” slängina. Meemid nagu „Ma tean, et tunnen vennast“ hakkasid Internetis levima ja reaktsioonipildist „Feel Guy“ sai tavaline tükk interneti- ja nohikultuuri.

Sarnaselt MFW-le kasutati emotsionaalsetele olukordadele reageerimiseks meelt Feel Guy. Kuid kui MFW vahendas tavaliselt vastikust või aukartust, siis häbi, kahtluse, kurbuse või empaatiatunde kirjeldamiseks kasutati Feels Guy meemi.

Ilmselt liitusid need kaks sarnast ideed ja muutusid TFW-ks 2010. või 2011. aastal - just siis oli TFW esmakordselt Urban Dictionary'is õigesti määratletud. Kuigi TFW grammatiline kasutus pole sellest ajast peale palju muutunud, on see sõna palju laiemaks muutunud. See on kasulik lühend emotsioonide väljendamiseks Internetis, see on koht, mis on tuntud oma emotsionaalse läbipaistmatuse poolest.

Kuidas te TFW-d kasutate?

Kui viskate TFW lause algusesse, otsivad lugejad intuitiivselt emotsionaalset konteksti. Võite öelda: „TFW, külmkapis pole ühtegi bolognat” või „TFW, olete peaaegu kodus ja madala kütusetuli süttib.” Mõlemal juhul püüavad inimesed lausetest emotsionaalset tähendust tõmmata.

Kuigi neid lauseid võiksite kasutada iseseisvalt, töötab TFW kõige paremini foto või GIF-iga. Võite tehniliselt kasutada mis tahes fotot, kuid kõige parem on kasutada emotsioonidega nägude fotosid. Mida rohkem emotsioone fotol on, seda lihtsam on inimestel teie TFW kasutamise järgi õige emotsionaalset konteksti hinnata.

Nagu varem mainitud, saate TFW-d kasutada ka ilma kaasnevate sõnade või fotodeta. Lihtsalt veenduge, et kõigepealt oleks olukorras ilmne emotsionaalne kontekst. Kuigi üksildane “TFW” on vestlus koertest, pole eriti mõtet, aga tüütule või õelale tekstsõnumile “TFW” vastamine võib edastada sellist ideed nagu “mine mu postkastist välja” või “kuidas sa mind ootad” sellele vastata? "

TFW leiate täiesti uue friikate Interneti-sõnade maailma. Kui olete lihtsalt järele jõudmas mõnele veebis tavaliselt levinud keelele, vaadake meie artikleid selliste sõnade kohta nagu TLDR ja YEET.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found