Kuidas subtiitreid Plex Media Serveriga automaatselt alla laadida

Ükskõik, kas teil on vaja laste ärkamise vältimiseks subtiitreid või kui mõistate kohutavalt piirkondlikke aktsente, on Plex Media Center hõlpsaks subtiitrite allalaadimiseks ja kasutamiseks kõigi oma filmide ja telesaadetega.

Vaikimisi ei kasuta Plex teie nimel olemasolevaid subtiitreid ega laadita alla uusi. Kuid mõne väiksema näpistamise abil saate Plexi seada subtiitrid automaatselt alla laadima ja kasutama protsessis nii sujuvalt, et te ei pea kunagi pingutama, et aru saada, mida näitlejad jälle ütlevad. Veelgi parem, kuna Plex kasutab tsentraliseeritud andmebaasi, on teie tehtud muudatused ja allalaaditavad subtiitrid saadaval kõigis teie seadmetes.

Plex suudab seda automatiseerimismaagia feat teha tänu a meediumit kraapiv aine. Agendid on Plexilt (ja teistelt meediumiserverite platvormidelt) leitud väikesed abirakendused, mis analüüsivad teie meediumit ja kasutavad Interneti-andmebaase selle meediumi kohta teabe leidmiseks - sel juhul tuvastatakse, mis konkreetne film või telesaade on, ja haaravad seejärel selle jaoks sobivad subtiitrid .

Vaatame, kuidas subtiitrite tugi sisse lülitada, subtiitriagent seadistada ja tagada, et meie kogu oleks subtiitritega ajakohane.

Kuidas Plexi subtiitrid vaikimisi sisse lülitada

See samm pole vajalik - saate alati Plexi meediumit vaadates ekraanimenüü abil subtiitreid sisse ja välja lülitada -, kuid kui teil oli probleeme Plex Media Serveri subtiitrite kohta artikli otsimisega, on tõenäoliselt üsna ohutu Oletame, et kasutate palju subtiitreid.

Kui soovite, et subtiitrid oleksid vaikimisi pidevalt sisse lülitatud (selle asemel, et neid iga video vaatamise ajal sisse lülitada), saate seda hõlpsalt teha ühe serveriseadega. Plex Media Serveri veebiliidesesse sisse logides klõpsake tööriistariba paremas ülanurgas ikooni Seaded, valige ülemisest navigeerimisribalt „Server”.

Menüüs Server valige vasakpoolses navigeerimisveerus „Keeled“.

Menüü Keeled leiate ühe märkeruudu „Heli- ja subtiitriradade automaatne valimine”. Märkige ruut. Veenduge, et valikukastis „Eelista helirada” on valitud eelistatud helikeel. „Subtiitrirežiimis” saate seadistada subtiitreid kasutama ainult võõra heliga või kogu meediumiga. Enamik inimesi soovib minna esimestega, kuid kui loete seda artiklit ja kasutate kõigi oma saadete jaoks subtiitreid, soovite tõenäoliselt valida teise. Valige kindlasti „alati lubatud”. Lõpuks valige eelistatud subtiitrite keel ja seejärel klõpsake nuppu „Salvesta muudatused“.

Siinkohal kasutab Plex subtiitreid automaatselt, kui need leiab. Kui teie meediumil pole kõigil subtiitreid, peate mõistatuse lõpuleviimiseks sooritama veel ühe sammu.

Kuidas lubada subtiitrite automaatne allalaadimine

Kui olete veel viimase sammu menüüs Server, valige vasakpoolsest navigeerimisveerust „Agendid”.

Menüü Agendid seadete menüüs klõpsake nuppu „Filmid” ja seejärel „Plex Movie”, et näha, millised agendid on aktiivsed ja millises järjekorras neile juurde pääsetakse. Vaikimisi on ainsana kontrollitud “Plex Movie”, Plexi kohalik agent.

Märkige ruut „OpenSubtitles.org” ja lohistage see loendi ülaossa, et see nii aktiveerida kui ka prioriteediks seada.

Kui olete kirje kontrollinud ja paigutanud, klõpsake OpenSubtitlesi kirje paremas servas asuvat hammasratast.

See avab subtiitrite allalaadimiste eelistuste menüü. Võite ignoreerida kasutajanime ja parooli bitti ning valida lihtsalt keele või keeled, kuhu soovite oma subtiitrid alla laadida. Oluline on see samm läbi viia, sest eespool menüüs Server> Keel seatud keele-eelistusi ei jagata OpenSubtitlesiga agent.

Korrake seda protsessi kategoorias „Saated”, valides kirje „TheTVDB” ja kontrollides / teisaldades OpenSubtitlesi kirje uuesti:

Teie OpenSubtitlesi keelevalik jaotises Filmid peaks püsima, kuid kontrollige seda ikkagi, klõpsates uuesti agendi kirje kõrval asuvat seadistusteriiba.

Siinkohal olete Plexile öelnud, et soovite, et see laadiks OpenSubtitles.org kaudu automaatselt alla nii filmide kui ka telesaadete subtiitrid. Seal on vaid üks viimane samm.

Subtiitrite allalaadimiseks värskendage oma raamatukogusid

Nüüd, kui olete kõik valmis seadnud, võite midagi märganud. Teie filmide ja telesaadete kirjetest pole kuskilt subtiitreid. Valige oma kogust suvaline saade või film ja Plex Media Serveri juhtpaneeli teegivaates näete selliseid kandeid kõikjal:

Küsimus on selles, et Plex aktiveerib metaandmete agendid ainult siis, kui 1) meedium siseneb teie kollektsiooni esimest korda või 2) algatate üksiku üksuse, hooaja / kogu, milles see asub, või kogu teegi käsitsi värskendamise. Kuigi kõik uued meediumid saavad subtiitrite automaatse allalaadimise ilma teie nimel sekkumiseta, peate käivitama oma kogu värskendamise, et OpenSubtitlesi agent aktiveeruks kogu teie vana meediumis.

Valige kõik teegid, mida soovite subtiitritega värskendada, ja otsige paremas ülanurgas sätteikooni. Klõpsake ikooni ja valige „Värskenda kõiki“. Pange tähele, et värskenduse ikooni, väikese ümmarguse noole klõpsamisest ei piisa, kuna see otsib ainult uusi üksusi, mis vajavad metaandmeid ja subtiitreid, mitte ei kontrollita kõiki olemasolevaid andmekandjaid subtiitrite leidmiseks.

Te peate seda tegema vaid üks kord raamatukogu kohta, sest nüüdsest saab eelmises jaotises konfigureeritud seadete kohaselt sissetulev meedia automaatselt subtiitrid.

Kui olete oma raamatukogu värskendanud, valige lihtsalt telesaade või film, mida vaadata ja peesitada automaatsete subtiitrite hiilguses, mis on meie õpetuses varem valitud valiku järgi vaikimisi sisse lülitatud:

Kui subtiitrid pole sisse lülitatud, kuna otsustasite need vaikimisi välja jätta, ärge muretsege - need on endiselt olemas. Kuigi protsess varieerub pisut sõltuvalt sellest, millist meediumiklienti kasutate Plexi meediumiserveriga ühenduse loomiseks (nt rakendus Rasplex, iOS Plexi rakendus, vaadates brauseris Plexi serveriga ühenduses), peaksite nägema väikest koomiksistiili kõnemull menüüs, kui peatate meedia, näiteks:

Valige see ikoon subtiitrite sisse- ja väljalülitamiseks või saadaolevate subtiitrite vahetamiseks.

See on kõik, mis selleks on: seadete menüüs on mõningate kohandustega võimalik nautida kõigi oma filmide ja telesaadete automaatselt allalaaditud subtiitreid.