Kuidas kustutada oma ajalugu mis tahes brauseris

Kõik veebibrauserid mäletavad külastatud veebilehtede loendit. Selle loendi saate igal ajal kustutada, kustutades sirvimisajaloo ja kustutades arvutisse, nutitelefoni või tahvelarvutisse salvestatud rajad. Igal brauseril on oma eraldi ajalugu, nii et kui olete kasutanud rohkem kui ühte brauserit, peate ajaloo kustutama mitmes kohas.

SEOTUD:Kuidas lubada privaatset sirvimist mis tahes veebibrauseris

Tulevikus saate tundlike veebisaitide sirvimiseks kasutada privaatset sirvimisrežiimi ilma, et teie brauser ajalugu salvestaks. Pärast ei pea te oma ajalugu kustutama.

Google Chrome töölauale

SEOTUD:Google Chrome'is sirvimisajaloo kustutamine

Chrome'is, Windowsis, MacOS või Linuxis sirvimisajaloo kustutamiseks klõpsake kolme punkti menüüd> Rohkem tööriistu> Kustuta sirvimisandmed. Selle ekraani avamiseks Windowsis võite vajutada ka klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + Kustuta või Macis klahve Command + Tõst + Kustuta.

Kogu oma sirvimisajaloo kustutamiseks valige ekraani ülaosas asuvas kastis aja algusest ja märkige valik „Sirvimisajalugu”. Siit saate valida ka muude privaatsete andmete kustutamise, sealhulgas allalaadimisajaloo, küpsised ja brauseri vahemälu.

Google Chrome Androidis või iOS-is

Androidi või iOS-i Google Chrome'is sirvimisajaloo kustutamiseks puudutage menüüd> Seaded> Privaatsus> Kustuta sirvimisandmed.

Android-seadmes peate ekraani ülaosas valima, kui palju andmeid soovite kustutada. Kõigi kustutamiseks valige aegade algusest. IPhone'is või iPadis kustutab Chrome vaikimisi kõik teie sirvimisandmed ega luba teil siin muid ajaperioode valida.

SEOTUD:Brauseri ajaloo kustutamine Androidis

Veenduge, et siin oleks märgitud valik „Sirvimisajalugu” ja puudutage nuppu „Kustuta andmed” või „Kustuta sirvimisandmed”. Siit saate valida ka muud tüüpi isikuandmete kustutamise, sealhulgas küpsised ja vahemällu salvestatud failid.

Safari iOS-is

SEOTUD:Kuidas sirvimisajalugu kustutada iOS-i Safaris

IPhone'is või iPadis Safaris sirvimisajaloo kustutamiseks peate külastama rakendust Seaded. Navigeerige jaotisse Seaded> Safari> Kustuta ajalugu ja veebisaidi andmed. Valiku kinnitamiseks puudutage valikut „Kustuta ajalugu ja andmed”.

See nupp kustutab kõik tundlikud sirvimisandmed, sealhulgas teie küpsised ja vahemälu.

 

Mozilla Firefox

SEOTUD:Kuidas Firefoxis sirvimisajalugu kustutada

Töölaual Firefoxis sirvimisajaloo kustutamiseks klõpsake menüüd> Ajalugu> Kustuta. Selle tööriista Windowsi avamiseks võite vajutada ka klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + Kustuta või Macis klahve Command + Tõst + Kustuta.

Kogu sirvimisajaloo kustutamiseks valige akna ülaosas kõik ja märkige tühjendatavate üksuste üksikasjalikus loendis valik „Sirvimise ja allalaadimise ajalugu”. Siit saate valida ka muud tüüpi privaatsete andmete kustutamise, sealhulgas küpsised, brauseri vahemälu, võrguühenduseta veebisaidi andmed ja veebisaidile vastavad eelistused.

Microsoft Edge

SEOTUD:Kuidas sirvimisajalugu kustutada Microsoft Edge'is

Sirvimisajaloo kustutamiseks Microsoft Edge'is klõpsake menüüd> Seaded> Kustutatava valimine. Nende suvandite avamiseks võite vajutada ka klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + Kustuta.

Veenduge, et ruut „Sirvimisajalugu” oleks märgitud ja klõpsake nuppu „Kustuta”. Siit saate valida ka muud tüüpi privaatsete andmete kustutamise, sealhulgas allalaadimisajaloo, vahemällu salvestatud andmed, küpsised ja tühistatud vahelehed. Lihtsalt kontrollige kustutatavate andmete tüüpi ja klõpsake nuppu "Kustuta".

Safari Macis

SEOTUD:Safari sirvimisajaloo ja küpsiste kustutamine OS X-is

Maci Safaris sirvimisajaloo kustutamiseks klõpsake nuppu Ajalugu> Kustuta Safari ajalugu. Valige ajavahemik, millest soovite ajaloo kustutada, ja klõpsake nuppu „Kustuta ajalugu. Kõigi kustutamiseks valige käsk „kogu ajalugu”.

Safari kustutab teie sirvimisajaloo, samuti küpsised, vahemällu salvestatud failid ja muud sirvimisega seotud andmed.

Internet Explorer

SEOTUD:Internet Exploreri sirvimisajaloo kustutamine

Internet Exploreris sirvimisajaloo kustutamiseks klõpsake menüüd> Turvalisus> Kustuta sirvimisajalugu või vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + Kustuta.

Veenduge, et siin oleks märgitud valik „Ajalugu”, ja klõpsake nuppu „Kustuta”. Siit saate ka kustutada muud tüüpi isiklikke andmeid, sealhulgas ajutised Interneti-failid, allalaadimisajalugu ja küpsised.

Vaikimisi hoiab Internet Explorer lemmikutena salvestatud veebisaitide jaoks küpsiseid ja ajutisi Interneti-faile. Tühjendage siin märkeruut „Säilita lemmikute veebisaidi andmed“, et tagada, et Internet Explorer kustutab kõik.

Kui kasutate mõnda muud brauserit, peaksite selle menüüdest või seadete ekraanilt hõlpsasti leidma suvandi „Sirvimisajaloo kustutamine”. Näiteks Operas on see valik menüüs> Rohkem tööriistu> Kustuta sirvimisandmed.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found